• Karlos80
  ***

  Pěkný, skladba pořadu byla opravdu velmi pestrá, už teď se těším se na další díly (především na ten s mým velikým oblíbencem Hugo Haasem), člověk který se o prvorepublikový film a slavné herce (komiky) blíže zajímá-l, některé věci věděl, ale našly se tu i nějaké ty novinky-zajímavosti-perličky, ať už z úst příbuzných oné osobnosti, nebo pana Nárožného, který to celé moderoval velmi slušně a s nóblesou sobě vlastní, navíc volil i velmi dobré otázky. Muzeum rekvizit pořad rovněž nesmírně obohatilo. S hodnocením jsem tochu při zemi, počkám si na další díly, pokud mi to čas umožní, ale myslím si, když se podívám na jednotlivé osobnosti (především z druhé poloviny), že pořad bude mít spíše sestupnou tendenci, záleží ale na mnoha faktorech, třeba na panu Nárožném samotném. ps; Na druhou stranu má ČT do budoucna programově vystaráno, už teď se jistě chystají "Komici na dvojku", trojku, čtyřku atd, a že bude stále z čeho vybírat:-)(5.1.2011)

 • sator
  ***

  Za největší slabinu považuji výběr herců, protože jen těžko se asi získávaly nové informace. Proto často slyšíme to co notoricky známe.Dobré díly: Sobota, Wimmer ,Polívka... Daleko zajímavější a samozřejmě pracnější by bylo posvítit si na herce druhé lajny..než opakovat stále ty samé informace dokola...o těch nejznámějších....Horníček tisíckrát ty samé záběry, přitom Hovory H neběžely od r.1969 nechápu...Nárožný ***, Císler ***Svěrák****Hrzán***,Š+G***,Dvořák****(13.3.2012)

 • triatlet
  ***

  Na rozdíl od recyklované inventury Febia se snaží Komici aspoň trochu o původnost. Petr Nárožný umně maskuje nešvary pořadu a přesvědčí, že Jiřina Jirásková patří mezi komiky (osobně si Jiráskovou vybavím ve vážnějších rolích). Viděl jsem zatím jen pořad o Jiřině Jiráskové, povídání a vzpomínání se mi líbily.(10.2.2011)

 • Marthos
  *

  Recyklovaná recyklace. Nového tu není nic, opakovaného přespříliš. Úroveň kolísá mezi laciným novinovým bulvárem a popularizující příručkou pro žáky základních škol, přičemž o správnosti "učiva" lze v lepším případě pochybovat. Na hraně se pohybuje také výběr Petra Nárožného do role průvodce, který se sem absolutně nehodí, svým lascivním pomrkáváním a "kadrnožkovštinou" zbytečně celý pořad shazuje na jarmareční úroveň. Budou-li velikáni českého humoru i v budoucnu prezentováni v tomto stylu, dosahujícího úrovně bulvárních prašivin, pak si nelze neodpustit věčný povzdech nad stavem současné společnosti, které stačí nic z mála, aby s radostí tleskalo ubohosti. Vanitas vanitatum, omnia vanitas.(8.1.2011)

 • TroiMae
  ***

  Ne že by to byla ztráta času… možná to je ale ztráta peněz pro ČT. Ale pokud vám unikl Top Star magazín na Primě… a jeho opakování… uslyšíte stejné historky zde… nebo jsou z Příběhů slavných… Předčasných úmrtí… Po stopách hvězd… a nebo si můžete připomenout sadu (halabala) ukázek z filmů… které znáte nazpaměť ;) aha... "halabala" tu už někdo psal... Ale tak ono je to vlastně docela originální... že se remake dá udělat nejen z filmů...(11.2.2011)