Ne že by to byla ztráta času… možná to je ale ztráta peněz pro ČT. Ale pokud vám unikl Top Star magazín na Primě… a jeho opakování… uslyšíte stejné historky zde… nebo jsou z Příběhů slavných… Předčasných úmrtí… Po stopách hvězd… a nebo si můžete připomenout sadu (halabala) ukázek z filmů… které znáte nazpaměť ;) aha... "halabala" tu už někdo psal... Ale tak ono je to vlastně docela originální... že se remake dá udělat nejen z filmů...(11.2.2011)

Povedený vzpomínkový, až dokumentární pořad České televize, na který jsem se každý týden docela těšil. Jen by si v té střižně mohli pohlídat nůžky, protože v některých případech byly důležité okamžiky hercova života tak neuvěřitelně zamíchány a pomíchány, že jsme se nejprve dozvěděli o komikově části života, pak o jeho narození, pak o smrti, pak o tom, pak jsme si skočili zase o třicet let zpátky... Nevím, dodržování chronologie by mi kolikrát přišlo daleko vhodnější. Ale jako taková vzpomínka na geniální komiky (s jedničkou v roce narození) navíc ve spojení s následným filmem to fungovalo více než dobře. A to bylo to hlavní! :) P.S.: Těším se na "Komiky na dvojku!"(17.3.2011)

• Přemek

Mizerně odvedený pořad na téma tisíckrát na ČT provařené, pro jistotu zatajující nepříjemné informace o miláčcích televisního lidu. Ukázky poskládané halabala (díl o Haasovi!), kolikrát vyvolávající chybné konotace, Nárožného pomrkávání a opakování otřesných frází a polopravd... A k tomu neobjevné zařazování nejběžněji reprízovaných filmů zmíněných filmových hvězd (proč alespoň teď nezařadila ČT po medailonu o Rašilovovi to, co zbylo z Dobrého vojáka Švejka?).(20.1.2011)

• NinadeL

Proč tam ten Nárožný předvádí paní Kardnoškovou? Proč ty ukázky nemají informaci o tom, z jakých filmů pocházejí? Proč jsou ty akademické formáty ořezávány? Proč ten scénář někdo neohlídal? "Ale tak ono bude lepší, když si budeme myslet, že ten Burian do té Ameriky dojel." CHA! "A kdo tomu věří, ať tam běží!" http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs036.snc6/166599_1260770417563_1778760545_492278_6846397_n.jpg A přitom stačilo nebýt slepý. Takže tady si ukážeme "rekvizity" z filmu a povíme, co jsme stihli vymyslet minutu před dotočnou.(7.1.2011)

Pěkný, skladba pořadu byla opravdu velmi pestrá, už teď se těším se na další díly (především na ten s mým velikým oblíbencem Hugo Haasem), člověk který se o prvorepublikový film a slavné herce (komiky) blíže zajímá-l, některé věci věděl, ale našly se tu i nějaké ty novinky-zajímavosti-perličky, ať už z úst příbuzných oné osobnosti, nebo pana Nárožného, který to celé moderoval velmi slušně a s nóblesou sobě vlastní, navíc volil i velmi dobré otázky. Muzeum rekvizit pořad rovněž nesmírně obohatilo. S hodnocením jsem tochu při zemi, počkám si na další díly, pokud mi to čas umožní, ale myslím si, když se podívám na jednotlivé osobnosti (především z druhé poloviny), že pořad bude mít spíše sestupnou tendenci, záleží ale na mnoha faktorech, třeba na panu Nárožném samotném. ps; Na druhou stranu má ČT do budoucna programově vystaráno, už teď se jistě chystají "Komici na dvojku", trojku, čtyřku atd, a že bude stále z čeho vybírat:-)(5.1.2011)

• Petr Nárožný