• otík
  ****

  Tradičně příjemný pořad o komicích, kteří nás od prvorepublikových časů provázejí na televizních obrazovkách, plátnech kin či jevištích malých i velkých divadel. Nárožný je dobrým moderátorem, pořad se skládá z mluveného slova, rozhovorů i sestřihů. Prostě vše, co má dobrý zábavně-dokumentární pořad obsahovat. Hudební režie: Adéla Sirotková(21.2.2012)

 • TroiMae
  ***

  Ne že by to byla ztráta času… možná to je ale ztráta peněz pro ČT. Ale pokud vám unikl Top Star magazín na Primě… a jeho opakování… uslyšíte stejné historky zde… nebo jsou z Příběhů slavných… Předčasných úmrtí… Po stopách hvězd… a nebo si můžete připomenout sadu (halabala) ukázek z filmů… které znáte nazpaměť ;) aha... "halabala" tu už někdo psal... Ale tak ono je to vlastně docela originální... že se remake dá udělat nejen z filmů...(11.2.2011)

 • Hejtmy

  Trochu nostalgické, ale velmi slušné. Ukázky z filmů střídá zajímavé vyprávění, člověk se dozví i něco zajímavýho a novýho. Nárožný to taky zvládá dobře, takže spokojenost. Forma i obsah je určitě lepší než u včerejších Rozmarných let českého filmu, i když je tenhle projekt daleko skromnější a komornější, no možná je lepší právě proto. Hodnotit zatím nebudu, ale bylo by to vysoko.(5.1.2011)

 • Marthos
  *

  Recyklovaná recyklace. Nového tu není nic, opakovaného přespříliš. Úroveň kolísá mezi laciným novinovým bulvárem a popularizující příručkou pro žáky základních škol, přičemž o správnosti "učiva" lze v lepším případě pochybovat. Na hraně se pohybuje také výběr Petra Nárožného do role průvodce, který se sem absolutně nehodí, svým lascivním pomrkáváním a "kadrnožkovštinou" zbytečně celý pořad shazuje na jarmareční úroveň. Budou-li velikáni českého humoru i v budoucnu prezentováni v tomto stylu, dosahujícího úrovně bulvárních prašivin, pak si nelze neodpustit věčný povzdech nad stavem současné společnosti, které stačí nic z mála, aby s radostí tleskalo ubohosti. Vanitas vanitatum, omnia vanitas.(8.1.2011)

 • sator
  ***

  Za největší slabinu považuji výběr herců, protože jen těžko se asi získávaly nové informace. Proto často slyšíme to co notoricky známe.Dobré díly: Sobota, Wimmer ,Polívka... Daleko zajímavější a samozřejmě pracnější by bylo posvítit si na herce druhé lajny..než opakovat stále ty samé informace dokola...o těch nejznámějších....Horníček tisíckrát ty samé záběry, přitom Hovory H neběžely od r.1969 nechápu...Nárožný ***, Císler ***Svěrák****Hrzán***,Š+G***,Dvořák****(13.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace