Greg Heffley, kluk, který proslavil „poseroutky“, se vrací v neskutečně legračním pokračování filmu, jenž vznikl na motivy druhého dílu série knižních bestsellerů! Greg se konečně zbavil svého sýrového prokletí, směle nastupuje do sedmé třídy a oči může nechat na Holly Hills, dívce, která se právě přistěhovala do města. Jen doma se mu věci vymykají z rukou, obzvláště jeho starší brácha Rodrick ho pořádně trápí. A tak Greg brzy zjistí, že může být ještě něco daleko děsivějšího než škola — jeho vlastní rodina! (oficiální text distributora)

adamix

Presne takto majú vyzerať pokračovania komédii. Vtipnejšie a nápaditejšie, s minimom trápnych chvíľ. Najlepšia časť z celej série. Za mňa 75%. ()

PlysovyMacko

Dej sa sustredi na vzťah Grega a jeho brata Rodricka. Greg sa tiež snaží o pozornosť spolužiačky. Opäť sa mu nič nedarí a je na smiech. Humoru je viac ako v jednotke a najlepší for je umelá blitka a čokoláda na nohaviciach. Film Hnáta by som si pozrela. ()

waltosin

Bylo to lepší než jednička. Celý film jsem myslel že dám o jednu míň než dávám ted! Presvědčilo mě to jejich kouzelnický vystoupení, jak vypustil toho holuba a von šel k zemi a jak rupla ta truhla to jsem se nasmál dost! Jak se říká smích je zdraví, tak nakonec dávám o jednu víc než jedničce. :) Uvidíme jaký budou další díly, už se na ně ted těším! :) ()

Sakyvanity

Já nevím, mě se ten film prostě líbí. Je vtipný, milý a Rodrick je super. Knížky jsem četla, a byly lepší, ale film si určitě pustím znova. ()

tyzmrde

1.díl jsem neviděl, jako dítě bych se u filmu bavil asi víc. Pobaví se u toho děti i teenagery a je to jeden z nejlepších dětských komedií co jsem viděl. PS: Roberte Rodriguezi až budeš točit další dětský film tak si vem z tohoto příklad... ()

Rikinka02

Bože! To je tak pravdivý film! Ano, taky mám dva sourozence. Já jsem na střední, sestra v 7. třídě a bratr je rozmazlenej malej spratek. A tomuto filmu nemůžu nic vytknout, jen možná ten slabší český dabing, u některých postav to prostě absolutně nesedí. Jinak prostě: Rodrick Rules! (Jo, nějak jsem si ho zamilovala). 85%, ale na 5* to není ;) ()

Brenda.Ch

Humor humor humor, dynamika, super herecké výkony dětí, oddechovka jak blázen. Výborná hudba. Sem-tam trochu přehnané, ale s citem. Myslím, že ve svém žánru je to velmi kvalitní film. :-) ()

JesterKruger

Tenhle díl, má jeden menší problém. A to, že herci, kteří ztvárnili menší role, absolutně neumí zahrát dobře. Ale to mi nepokazí film, jelikož Představitelé hlavních postav, jsou suproví! Záleží také na ději, který je víc než super. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

njuska

Ač mám podobný typ komedií rád, tak tohle bylo opravdu moc. Už po prvních 15-ti minutách imbecilních dialogů, neskutečných klišé a stupidně přehrávajících herců... jsem začal tušit, že to bude krapet průser. Jo, byl! 64% na ČSFD teda rozhodně nechápu. ()

prometheusll odpad!

Hrozné ale hrozné zmutování skvělé a docela i zábavné knížky. Herci úplně pitomí,režie a výprava na hovno,děj zkopírovaný z knížky. Hrozný. ()

Milerp

Četl jsem, Viděl jsem. Vyhrává bez konkurence film a o to víc s hlavnější hlavní postavou Rodrickem - on je film. Ten, co je na tom plakátě, není on. Ve skutečnosti je to o moc lepší ztvárnění. Není co řešit. U filmu mi slzeli oči ze smíchu - prostě boží. 100% ()

Teresis52

"Někdy přemýšlím o věcech, co ještě neznám. Třeba jaký byl svět před sty lety. Drandili tady pralidi na dinosaurech? Rostly vůbec kytky? Nevládli náhodou zemi pavouci, Ležely pouště pod sněhem? Jenže tehdy nebyly ani lidi, ani knihy, jak máme teda vědět jak žili lidi před sty lety?! ()