John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Enon

Nic sem od toho nečekal. Pustil sem si to z toho důvodu, že mám rád Marka Wahlberga, ale nebylo to úplně špatný. Humor fakt dobrej to jako určitě, postavy na to, že je to komedie taky celkem chill a jako film na odreagování to fungovalo tudíž já sem spokojen. ()

Nellaron

Komédia s oživnutým plyšovým medveďom znie ako pekná...... trefa do čierneho! Hláškujúci maco a Mark Wahlberg tvoria parádne duo a úspešne útočia na bránice. Súčasné digitálne efekty dokážu na obrazovku priniesť obraz živého plyšáka bez jedinej chybičky. Je to tak uletené, až je to zábavné. Fakt som sa bavil. Musím vyzdvihnúť český dabing. Najmä Ted bol nadabovaný tak, že mi to znelo lepšie ako originál. ()

Falanx

85%. Drsný, chvílemi až krutý příběh. Pravda o životě. Jak někdo může od sebe odtrhnouti dvě šťastné a souznějící bytosti kvůli okaté buchtě a přitom doufati, že vše dopadne dobře...Zcela nekriticky dávám pětaosmdesát bukvic. Prostě mám svýho MÉĎU rád. Navíc mi připomíná Pavlíka Nezemšťana - Paul// Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný USA / Velká Británie, 2011, 104 min___Odkaz na kinotajátr Flash Gordon mne tak potěšil, že jsem na něj uklohnil i komentář. ()

MarekTulen

Bomba.. skvělá akční komedie s fantastickým méďou! Výborné obsazení herců, vynikající scénář a v akčních scénách použitá excelentní hudba. Vtipné momenty u kterých se nejde nesmát (většina) a nápad s méďou, topka. Film má samozřejmě hodně chyb a dal by se udělat lépe.. ()

Unkuhulu

Moje oblíbená komedie s Markem Wahlbergem. Méďa je digitálně parádně udělaný, má skvělé hlášky a navíc je zde potenciál pro další díly. K tomu kráska Mila Kunis, no co víc si přát! ()

elma

Vše kde se upřímně zasměju je pro mne za 5 hvězd, jelikož komedii kde se zasměju je jak šafránu. ()

Johny203

MacFarlane v kinách je rovnako dobrý a vtipný ako MacFarlane v televízií. Nápad oživiť plyšového macka a spraviť z neho továreň na hnusáctva je GENIÁLNY!! A je to extrémne vtipné s kopou nápadov a parádnym Vianočným úvodom ktorý by si zaslúžil samostatný film. Sam Jones je top a cameá tiež. Najsilnejšou stránkou filmu je však vzťah Johnnyho a Ted-a a celý aspekt ich vzťahu. Emócie fungujú skvele a sú rovnako silné aj po niekoľký krát. ()

doom.cz

Uf. Tahle taškařice měla potenciál. Mluvící méďa? Sprostý plyšák s bandou kurev? Z toho se dala udělat boží prd prc prd komedie, u které by se člověk válel po zemi smíchy. Dala. Jenže autoři celý potenciál zazdili. Vtipy a scény vyznívají do prázdna a u sledování jsem se jen tak lehce pousmíval. Kde je nějaká pořádná řachanda? Sprosté vtipy a pubertální hlášky tenhle film jednoduše neutáhnou. Sorry, lepší 2*. ()

dejvik007

Úplně top film, člověk se hodně zasměje a má to i zajímavý dej trošku napínavý,ale hlavně velkou roli zde spíše hraje sprostý méďa. Za mě povedený film ()

MrMartinTm

Ted je fajn. Nic víc, nic míň. Čekal jsem pořádnou černou komedii, kterou jsem v podstatě dostal, akorát tak z 40 procent. Musím uznat, že jsou zde opravdu dobré scény, skvělé hlášky a vtipy, bohužel těch opravdu zábavných je menšina a větší část tvoří ne příliš vtipné sekvence (naštěstí film nikdy nespadne přímo do trapnosti). Mark Wahlberg se mi do filmu příliš nehodí, nicméně dabing i vizuál Teda byly velice fajn. Je zde na komedii překvapivě dobrá emocionální linka a také dostáváme trochu podivnou linku s únosem, která mi trošku připomněla Sida z prvního Toy Story, jinak je film ale celkem povedený, jenom škoda toho, že nevyužívá naplno svůj potenciál. Těch fórů a gagů by tu mohlo být mnohem víc. 6/10 ()

eltazar

Bla bla bla, některé scény nedávají smysl, bla bla bla, je to občas nechutné, přehnaně sprosté a pitomé, bla bla bla, je to HOVADSKY neskutečná zábava! ()

DiableBlanc

Pamatuju si ještě dobu časopisů - hlavně Bravo a tak - kde tenhle film byl number one ...mně nějak stačil trailer a pár hlášek a nějak jsem si říkal, že to nebude film pro mě ...ano, holt jsem byl asi vždycky na vyšší intelektuální výši :D a ani v 17-18 letech mě nějak nebraly vulgární filmy ... Každopádně mohu říct, že po 12 letech mě tenhle film nezklamal, ale ani úplně nevyvedl z omylu ...zkrátka a dobře děj snad nemohl být jednodušší - osamělý chlapec si přeje kamaráda, tak ho dostane v podobě velkého plyšáka, který s ním zůstává až do dospělosti, bydlí spolu jako staří mládenci (zvou si děvky, hulí trávu atd.), než se John rozhodne posunout se ve svém čtyřletém vztahu s dívkou, které se úplně jeho soužití s hračkou z dětství nelíbí a požaduje, aby si Ted našel práci, byt a začal žít taky dospěle ... ... nějak bych to dějově zařadil mezi filmy alá Rychle a zběsile nebo filmy se Stathamem, který jsou nenáročný, hodí se po perném pracovním dni/týdnu, dá se k němu dá nějaké to vínečko/pivíčko a víceméně se celou dobu čeká, až si hlavní představitel sundá triko případně než bude nějaký kaskadérský kousek a výbuch ...tady se zase čeká na vtipy, které ano, pobaví, ale je to takový ten styl humoru - jednou a dost - nebo nevím, ale když se několikrát zopakuje, že na podlaze leží ho*no - jo, po prvé fajn, podruhé se to ještě dá a pak už jen kroutíte hlavou, pokud nejste taky pod parou :D Co asi vytknout předně - nějak mi nesedí výběr herců do hlavních rolí, kdy mi přijde, že mezi Markem a Milou není vůbec žádná chemie ...Lori (Mila Kunis) na mě od začátku působí jako nesympatická ehm jak to napsat slušně ...nevím, třeba je to jen můj dojem, protože ji teď hodně vídám v roli Jackie Burkhart, která taky není zrovna sympatická a miloučká :) a ano, co si tak matně vzpomínám, tak v době vydání tohoto filmu byli tihle dva herci takové ty hvězdy, které se objevovaly všude, ale já těmhle trendům nikdy nerozuměl ... Za klad beru, že si postava Teda na nic nehraje ...prostě co by dělala oživlá hračka, která nemusí řešit lidské problémy? No, asi si užívala, co to jen jde :D nebo mám alespoň ten pocit, když si vezmu, že jinak by strávila celý "život" někde na poličce bez hnutí Dvojka je prý o dost lepší - nebo mi to zatím je slibováno - tak se docela těším, zda budu mile překvapen či nikoli :) ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)