John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Bad Guy

Překombinovaná komedie, která působí velice dobře. Start této komedie, takový pohádkový, ale to filmu vůbec neškodí. Herecké obsazení je překvapivě velice dobré, i když tak na někoho nepůsobí. Méďa hulí, fetuje a je sprostý, prostě Méďa, jak má být .) Ve snímku se objeví i narážky na nějaké celebrity, nebo jakoby propagace některých filmů, což v tomto filmu nevadilo. Hlášky jsou skvělé a čeká vás senzační, vtipná a originální podívaná. Zatím nejlepší komedie roku! 85% ()

zigíš

medvídek popkultúrne hláškuje (často vtipne) MacFarlane sa snaží seč mu sily stačí (na režijný debut to ujde) Mila je milá a sexy (a to vlastne stačí) a Wahlberg v poho ale ..106 minút je vražedná stopáž (!) slabých 70% ()

blackJag

"KRISTOVA PIZDO." Nekorektní zábava podle mého gusta. Něco podobného jsem hledal u Cohenova DIKTÁTORA, leč(o) nenašel. Ted rules! 90% ()

V.Silver

Opravdu skvěle jsem se bavil - a ani jsem to nečekal. Podle traileru jsem se obrnil na těžce přestřelenou vulgární hovadinu a ono to nakonec bylo ostře vtipné a skvěle to balancovalo na hranici, kdy jsou vulgarity i fekální vtípky ještě skutečně vtipné. Velice mile mě to překvapilo hereckým obsazením, které bylo skutečně skvělé - Ribisi svým tanečkem skutečně zabíjel a Reynoldsovo cameo... geniální :)) Musím před MacFarlanem smeknout, ono něco jiného je utáhnout nějakých 25 minut Family Guye a přes 1 a 1/2 hodiny hraného filmu. "Nic není mocnější než přání malého chlapce. Snad kromě bojového vrtulníku Apache..." 90% ! ()

JohnSmith

Hodně dlouho jsem se tak dobře nebavil jako při sledování Médi, Ted je naprosto skvělý sprostý přerostlý puberťák a to samé platí o jeho majiteli a nejlepším příteli. Hlášek a narážek na jiné filmy je tu spousta a každý fanda filmů a nejen ten, se pořádně pobaví, zvlášť oživení megablbosti Flash Gordon. K tomu další kreace Ribbisiho včetně nechutně úchylných pohybů (možno nazvat tancem) při sledování starých videoklipů. A nakonec Mila Kunis, která je prostě krásná a sympatická. Samozřejmě film má i svá hluchá místa ale ty se dají lehce přežít. ()

Dreadd

Totiž Ted (nebo Méďa, jelikož čeští filmoví distributoři stále tvrdě bojují za zachování českého jazyka) není vůbec špatná komedie. Rozhodně v současném spektru (amerických) komedií trochu vyčnívá (určitě však ne sám, abych někomu nekřivdil), přestože se na první pohled tváří jako fekální (dokonce i jeden vtip byl doslova o hovně, navíc tento byl až za hranicí snesitelnosti) komedie pro náctileté s tradičním schématem, kde dramatická vložka v komedii je snad nějakou nesmyslnou povinností, navíc už od začátku děj vypadal jako kopie loňských Muppetů, z čehož se nakonec MacFarlane částečně vyvlíknul v unášejícím závěru. Jenže kromě pár skřípajících vtipů je tu i spousta připomínajících proč má tolik lidí rádo Griffinovi a halda sentimentálních odkazů, někdy je však nutné přefiltrovat použité výrazivo. ()

J-o-k-e-r

Ted je medvídek, jenž na přání malého kluka nečekaně obživne a stane se jeho nejlepším kamarádem. I když na pohled vypadá jako roztomilá dětská hračka pod povrchem je přece jen malý ďáblík: hulí, pije, sexuje, mluví sprostě...až nakonec začíná být trochu přítěží v rámci vztahu Johna se svou přítelkyní. Teddyho si divák od začátku určitě zamiluje, jeho vtípky, gestikulace, a hlas S. MacFarlynea jsou úžasné. V dalších rolí potěší zamilovaný páreček M. Wahlberg a M. Kunis nebo vedlejšáci (T. Skerritt, G. Ribisi, R. Raynolds, S. J. Jones). I když to místy bylo přehnané, občas úchylácké, jako příjemná jednohubka pro dospělé zcela jistě potěší...stejně tak potěšil i T. Lautner :D. ()

Myrreczech

Většinou se snažím v komentářích psát slušně, nebo alespoň spisovně, ale tohle byla fakt strašná prdel. Spoustukrát jsem se smál nahlas, párkrát jsem smíchy brečel. Mazec jako svině. Příběh samotný není moc originální, herci jsou obyčejní. Ale ty hlášky, ty hlody. Některé snad i začnu používat. Ale bohužel na vtipu se nedá stavět všechno a proto nejde jinak než za 4 hvězdy. Ale každopádně jedna z nejlepších komedií za poslední dobu. ()

Kosmik 1

Dvojka Mark Wahlberg a méďa Tedy neměla chybu! Mila Kunis sice pěkná, ale moc toho nepředvedla. Byla trošku nudná a romantika mi nepřišla dost přirozená. Holt krása někdy není všechno. Ale převažují naštěstí hlášky Teda a Johna a když jsou spolu stojí to za to. Prostě a jednoduše - jízda, ale pro děti nevhodné! :-D 80% ()

drackula

Čakal som niečo veľmi infantilné. Avšak po naozaj ultra-krátkom "rodinnom" úvode, keď prišla prvá salva nadávok, prvý vyhulený joint a prvé sexuálne harašenie, som si uvedomil, že tento "macík" nepôjde v šľapajách macka Pú. Je nutné uznať, že ide o jednohubku, v istom zmysle somarinu bez výraznejšej myšlienky, avšak niekedy aj to úplne stačí. Zabával som sa počal celého filmu a na niektorých scénach sa bavím vždy keď si na ne spomeniem. Flash ! Aááááá ! :D 80 % ()

vyfuk

Nejsprostější a jeden z nejvtipnějších filmů všech dob. Komedie napíchlá takovou pohádkovostí, ale scénář vůbec není moc pro děti. Toto je opravdu od patnácti!!! Neuvěřitelná fuckkomedie, na kterou rozhodně nikdy nezapomenu. Něco zvláštního a mile nemilého stvořil pan MacFarlane. Humor sprostý i nesprostý mě celkem upozornil na to, jak sprostý ale i vtipný svět je. ()

šerminator

Možná proto, že jsem jako první viděl Paula, tak mi to zas tak originalní nepřišlo. Kdovíjak extra ftipné to taky nebylo. Přiznávám že jsem se nad některými věcmi dokonce pousmál, ale to bylo vše. Prostě smíchy jsem se neválel. Děj byl taky dost jednodušší než u Paula. Většina narážek na americkou pop-kulturu šla totálně mimo mě a o nějake narážce na Twilight jsem se dozěděl až taky z komentářů. Kupodivu mi nevadil Mark Wahlberg, ba dokonce byl z celého filmu to nejlší. No a když už to srovnávám s Paulem, tak tam jsem kritizoval konec, ale tady je to ještě horší. Nevím, že tomu někteří dávájí i pět hvězd... boužel tento film mě minul. ()

Guzo

Nakonec jsem trochu zklamaný díky recenzím a všeobecnému nadšení. I tak se ale jedná o skvělou komedii, která si s nikým nebere servítky. Některé z narážek jsem určitě nepochopil, tak snad až se podívám někdy příště, budu se smát ještě víc.. ()

Koryntos

Ach a já se tak těšila, ale milý bobře, teda medvěde, není mi z toho dobře. Vůbec mě to nebavilo, takovou nůďu jsem hodně dlouho nezažila. Nelíbila se mi ta kombinace pubertálního humoru mixnutá s přeromantičtělou komedií, alá ta žena je láska mého života, bla bla bla. Navíc, když z hereckého obsazení to věříte jen tomu medvědovi, tak se někde musela stát chyba. Asi nemohli vybrat horší ústřední dvojici.Spíš si ty role měli prohodit, Kunis vypadá, že z takového dýchánku jakej pořádal Méďa, právě dorazila, naopak ten fouňa vypadal, jakou sucharskej fotřík od rodiny, kterej si ani cigáro za rohem neodváží blafnout. Na tak dlouhou stopáž, tam toho černýho houmra bylo s politováním málo. Čekala jsem, že to bude jako Wilfred, ale tomu tenhle bobr, sysel, nebo co to bylo, nesahá ani po kotníky. ()

Jacob23

Vychytana geekovska komedie s tunou originalnich napadu a hlasek,partickou vybornych hercu a cameo rolicek:Meda je vulgarni ale humor je lepsi...Mila Kundis je tady sama o sobe za 5 hvezd ()

Bagr_007

Velká zábava, která se nebojí odkazovat úplně na cokoliv. Wahlberg mě v komediální pozici hodně baví a MacFarlane doufám brzo ten úspěch zopakuje. ()

horacko

Mom, Dad, guess what? My teddy bear's alive! / Really? Well, isn't that exciting. / No, Mom, he's really alive. Look. / Jesus H. Fuck! Helen, get my gun, and call the police! / Prekvapivo skvelé! ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)