John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Bullsye

Na tento film jsem byl donucen se podívat s tím, že pokud jsem Méďu ještě neviděl, tak to musím rychle napravit. Udělal jsem to a opravdu nelituji. Ze začátku se mi to zdálo jako pitomost kterou musím rychle vypnout a dohnat těch 20 minut života, které jsem zabil, ale pak mě ten humor co v tom filmu je vtáhne do děje a čekáte co opět ten medvěd ze sebe vypotí za blbost. Jednoduchý zhulenecký humor co neurazí za to dost pobaví. Kdybych měl hodnotit férově dam 3 hvězdy, ale jsem zaujatý a proto dávám 5 hvězd. A abych nemusel psát komentář ke druhému dílu, tak druhý díl je stejně kvalitní jak ten první. Málo kdy se stane, že dvojka se vyrovná nebo je lepší než první díl. No tady v tomto případě tomu tak je. ()

ájulinka

Rozhodně jsem čekala víc... Pro mě velká nuda. Pobavila mě až závěrečná hláška o Taylorovi Lautnerovi. Navíc mě štval ten příšernej českej dabing. Hlasy absolutně nesedí k hercům.. :/ Dala jsem hvězdy dvě, ale vážně uvažuju, že to ještě o tu jednu zkrouhnu. ()

RubyRitz

Já v Tedovi vidím plyšáka, kterého jsem nikdy neměla... Ale chtěla. A to právě pro ten sexistický humor, cynismus a ignorantství, které mu prochází a které film nabízí zabalené do pohádkového obalu se špetkou romantiky a trochy patetických klišé, které na mě působí jako další zdařilá satira na typické hollywoodské snímky béčkového charakteru. Za mě je to nadsázka, která je vtipná, drzá a jednoduše free. Takže si u toho oddychněte, nemoralizujte a berte to s nadhledem. Jo a takového plyšáka chci pořád. ()

Reyer

Mark paráda...ale na mě už moc sprosté. Jinak nápad není špatný... jen nesmíte moc přemýšlet na detaily. ()

SNCIS

Hlášky: Méďa: "Víš, co jí předvedeme? Prasáka plyšáka." / Méďa: "Pamatuješ, jak jsi v deseti trefil veverku vzduchovkou? Když spadla ze stromu, oba jsme se rozbrečeli. Běželi jsme k ní, provedli resuscitaci a ona ožila. Dokážeme to znovu, Johne." John: "Díky resuscitaci jsme jí rozlámali žebra a roztrhali plíce. Chcí*la." / Méďa: "Vypadáš famózně." Norah: "Oblečenou jsi mě asi ještě neviděl." / Méďa: "Pomerančovo-grapefruitové pivo. Amerika je v úpadku." / Méďa: "Hromoví kámoši, že jo, Johnny?" John: "Ku*va jo!" / Frank: "Myslíte, že máte schopnosti, které požadujeme?" Méďa: "Řeknu vám, co mám. Chuť ku*dy vaší ženy v puse." / Méďa: "Flash Gordon je symbolem našeho přátelství, Johne, přijeď se o to se mnou podělit." - 80%. ()

teekanee

Nevím no, vždycky mě film dost bavil, ale po dnešním shlédnutí mě chvilkama až nudil a myslím, že by si zasloužil tak o 15 minut zkrátit. Mark Walberg mi nevadí, ale tady mi přišel takovej nijakej. Naštěstí to celý zachraňujou naprosto šílený nekorektní hlášky z úst Setha McFarlana aka Teda. Jeho styl humoru mi opravdu sedí a i jeho hlasovej talent je fakt skvělej. Slušných 75% ()

burg

Tohle bylo tak praštěný a ujetý, až to bylo dobrý! Skvělé narážky a urážky všeho možného co se za posledních dvacet let (a i dále v minulosti) v popkultuře urodilo. ()

McGuffin

Méďa, Ted je plyšový kamarád do deště a ještě si lze 50:50 tipnout, jestli je to kluk nebo holka. Tak nebo tak, v reálném vztahu dvou zamilovaných je ten třetí a navíc. A je konflikt: má perspektivu dětská plyšová známost bez budoucnosti, nebo zamilované očekávání bez minulosti? Nebo ještě jinak, bude risk zisk? https://www.macguffin.cz/ ()

mistr97

Méďa balancuje velmi blízko hranice mezi dobrým vtipem a trapností. Skoro celý film se až moc tlačí na pilu, aby byl Méďa řádně sprostý. Bohužel se většinou jedná o sexuální narážky, které v takové míře způsobují to, že mi vtipy pak přijdou spíše trapné. I když to naštěstí zase nemohu srovnávat s komediemi pro teenagery, kde je to mnohem horší, tady je to opravdu na té hraně. Film získává body navíc za nápad a také Marka Wahlberga, který dokáže zvednout snad každý film, ve kterém hraje. 65 % ()

dejf96

dnes na to koukám potřetí, poprvé sem to viděl před hodně lety u kamaráda (přiznávám dali sme brko) a bavil sem se opravdu královsky!! dnes po letech mě to stále baví, a ani to brko nepotřebuji.... mám rád tenhle styl humoru :-) ()

Mylan_ek

Originální nápad. Film se mi líbil ,ale když méďa nemá orgány... jak může mluvit a kouřit trávu? Trošku fantas magorie. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)