John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Withree

Pár vtipů je solidně trapných, ale naštěstí ty, co vám vykouzlí úsměv na tváři nebo nedejbože přímo záchvaty smíchu v hojné míře převládají. I když MacFarlaneův nejznámější počin Family Guy nemám moc rád, tak tady se trefil do černého. Příběh přisprostlého médi a přerostlého šestiletého děcka, co se bojí hromů si prostě zamilujete. MacFarlane dokáže vydařené vtipy prodat s grácií sobě vlastní, hojně využívá popkulturních narážek (imperial march nebo například Indy) a nebojí se zabřednout ani do pořádně tvrdého humoru, ve kterém se snoubí sexuální narážky s přisprostlou mluvou. Potěšili pořádně divným cameem Ryan Reynolds (mě to připadalo jako nějaká sázka s MacFarlanem, kterou Ryan prohrál), také úchylný Giovanni Ribisi a Joel "I am gonna fuck your girlfriend" McHale. Medvídek Pú se určitě otáčí v Disneyho skladech studem. ()

Drtic

Zo začiatku som si nevedel predstaviť o čom toto môže byť, ale Tedove dialogy čo veta to hláška robia film takým akým je čím myslím vynikajúci. Keby nebolo Teda tak ide len o obyčajný priemerný film. Toto rozhodne nieje nič pre deti čo by asi každého napadlo keď uvidí plyšového medveďa, ale toto nie je plyšový medveď, ale Ted. ()

Briggus

Začátek nasadil vysokou laťku, jsem jsem se nasmál celkem často. Později to upadalo a děj se dal čekat. V některých "hlodech" jsem viděl sebe nebo své kámoše. Po delší době super komedie! ()

LabySo69

Nechutnej sentimentální patos s pár hroznejma, ale naopak i s pár naprosto geniálníma scénama. Název je trošku zavádějící, protože Teda je míň, než se může zdát a totálně klišovitej příběh se točí hlavně kolem zamilovanýho páru, jenž nám McFarlane představuje jako ten nejideálnější a nejskvělejší na světě...prostě hrozný. Ale když se objeví Ted, kterýho si prostě musí každej zamilovat, začínaj rupat bránice, film je najednou úplně jinej a je to neskutečná prdel. Společně s popkulturníma odkazama na vše možný, je to to nejlepší, co nám Ted může nabídnout. Bohužel ale..toho patosu je prostě až moc. ()

Franc1s

SODOMA GOMORA kdo muže vymyslet tak parádní komedii s plyšovým medvědem v hlavní roli? Ted už to vím :D A to ještě když ve filmu hraje řezač M.Wahlberg, kterýho jsem viděl naposledy v Kontrabandu, kde rozbíjel držky na potkání :D Ale tady po 20minutách jsem si na něj zvyknul a pak mi už ani nijak nevadil,spíše naopak :D Ale kdo vymyslel toho méďu s jeho hláškami v každé větě, opravdu kloubou dolu!!! Asi se na to podívám znovu a všechny si je napíšu :D Ježíšku, prosím ja chci taky takového medvídka!!!! Jít na tohle do kina, tak mě asi někdo z tama vykope jak bych se chlámal na všechny strany, radši si to pusťte doma :D A na konci jak se vysmály herci ze Stmívání,dávám 9/10 :D S komedií 21 Jump Street luxus tohoto roku! ()

Pathrose

Velmi netradiční komedie, které je málokteré téma tabu. Vyprávěna pohádkou, vyplněna slovníkem dlaždičů. Ted je výbornej a roztomilej, i když mu z pusy lítají sebehorší výrazy. Vtipů je zde celá řada a mnoho z nich je parádních, bohužel i pár hodně slabých. Co mě ale položilo úplně byl Ted jako E.T. na kole... bomba! ()

dEst28

Je to sprostý, je to fajn, narážky na retro věci/songy jsou vynikající. Marky Mark v komedii prostě funguje a do budoucna by u toho možná měl zůstat. Všechno se ale točí kolem zhulenýho a sprostýho plyšovýho medvěda, který se pohybuje v našem světě jako každý jiný a zcela jasně určuje tempo filmu. 106 minut vtipu to není, i tady jsou hluché pasáže, komedie asi nejde natočit s tím, že se u každé scény bude člověk řezat smíchy, ale rozhodně to je film, který splní účel = pobaví a člověk se u toho vážně od srdce zasměje. Smích léčí :-) A Mila je zase naprosto okouzlující!!! ()

Seraph1

Mínusy: zápletka předvídatelná už po pár minutách; chvílemi jsem se trochu nudil; Mark Wahlberg. Plusy: Méďa; některé scénky a vtípky a jejich případná nekorektnost; Mila Kunis. Jinak docela zábava, ale znovu se už na to asi dívat nebudu. Rozhodoval jsem se mezi 3* a 4*. Nakonec se kvůli Mily Kunis přikláním ke 4*. 70% ()

Sentax

Takže som sklamaný, čakal som oveľa viac. Lepšie povedané dalo sa z toho vyžmíkať viac. Herci dobrý, vtipy tiež dobré a hlavne scénky so štetkiným hovnom a párty so Samom J. Jonesom , nadávky - asi až moc veľa, vyvrcholenie filmu - slabé a predvídateľné. Pre mňa, film na jedno pozretie a ako som už napísal mohlo to byť oveľa lepšie. ()

Oonika

Přisprostlá debilita s naprosto nevyužitým potenciálem. Většina vtipů byla opravdu mimo mísu. A ta věc s únosem, to si mohli v klidu odpustit. Zklamání převeliké. ()

Folinka

Já jsem se výborně bavila, co víc dodat:) Díky originálnímu plyšákovi si tuhle komedii ale určitě budu ještě chvíli pamatovat. ()

Moiraine

Nápad i zpracování dobrý - teda až do poloviny. Jakmile se ale začíná řešit rozchod Johna a Lori, ztrácí to šťávu. Navíc mám pocit, že ty nejlepší fórky se objevily už v traileru. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)