poster

Loft

 • USA

  The Loft

 • Slovensko

  Loft

 • Velká Británie

  The Loft

Erotický / Mysteriózní / Thriller / Drama

USA / Belgie, 2014, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • carlos 2010
  ***

  Málokedy remake predčí originál. A tento film to iba potvrdzuje. A režisérovi už vôbec nerozumiem... Žeby peniaze od Amíkov?(6.5.2015)

 • castor
  ***

  Nechápu, že má někdo chuť točit stejnou látku pořád dokola. Režisér Erik Van Looy natočil belgický originál, pak měl částečně prsty i u holandského remaku, aby nakonec neodolal vábení amerických doláčů. Pokaždé se to točí okolo jednoho podkrovního bytu, ideálního k milostným avantýrám. Klíč od něj má pouze pětice přátel, kteří ho v jasně daných pravidlech využívají k nemanželským dobrodružstvím. Jenže právě pravidla někdo porušil. A nedodržoval je podle všeho opakovaně. Na posteli leží mrtvá dívka, nad ní je krví latinsky napsaný vzkaz. Kdo je oběť? A kdo vrah? Kdo odpoví na všechny otázky? Holt i dlouholeté přátelství může být hodně vrtkavé. Jenže režisér s poměrně komplikovanými mužskými postavami nedokáže pořádně a hlavně zajímavěji pracovat. A z diváka neumí udělat horlivého pozorovatele. Isabel Lucas má možná pěknej zadek, ale stejně jako Rachael Taylor jí chybí osudovost. Drama graduje, ale závěrem už trpí překombinovaností a nevěrohodností. Tolik hříchů, lhaní a tajemství na několika metrech čtverečních?(6.7.2016)

 • T2
  **

  Rozpočet $14miliónovTržby USA $6,002,684Tržby Celosvetovo $10,076,790Tržby za predaj Blu-ray v USA $464,212 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $795,626 //počet predaných kusov ?║ z tejto zamotanej hry sa doslova divák uťahá /40%/(24.10.2015)

 • Marsik
  ****

  JOJ CINEMA HD - Paráda! Sedlo mi to, mělo to švih, zajímavé zvraty, naupadající tempo, zajímavé herecké obsazení a kvalitní český dabing (myšleno 1. DVD dabing). 80%(20.11.2016)

 • Rodriguez
  ***

  Tak kterej z Vás ji nakonec zabil? Ehmm, sorry, možná jsem to byl já? :-D 50%(3.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace