R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D. - URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

R.I.P.D.: Útvar Rozhodne Neživých Agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

A proč jako né...?? Proč tomuhle snímku nedat dobré hodnocení, když to byla zábava. Teda alespoň pro mě! Ano, máte pravdu, byl jsem 16 hodin v práci, pak jsem si byl ještě zaběhat a potřeboval jsem nějakou pohodovku, která by mě hodila do klidu před spaním a TOHLE byla správná volba! Mít to propracovanější a více kulervoucí konec dal bych klidně plnej počet.:) Za mě 72%(7.9.2013)

• xxmartinxx

Asi nejnudnější a nejotravnější film, který jsem kdy v kině viděl. Kovbojové a vetřelci jsou oproti tomu Občan Kane 21. století. Opravdu. Nevím, jestli mě kdy tak moc iritovala každá vteřina snímku a každá volba každého člena štábu (včetně Bridgese). Násilně skřížení Muži v černém s Dead Like Me, kde má být všechno tak okatě cool a v pohodě, že nejenže to není ani jedno, ale jde vyloženě o opak. Opravdu snad nejvíc nucený film za hódně dlouho, který Schwentke naprosto nezvládá po všech stránkách. Musím podotknout, že RED se mi velmi líbilo, ale tohle je (ne)skutečný chrchel slizu. Tady není za co dávat body. PS: Pokud někdy existoval nějaký Bůh, tenhle film ho zabil.(17.7.2013)

Děkuji pěkně, aneb - jak říkáme my, anglofílci - fuck you wery much. Kolektiv pracovníků Universalu se ráčil poučit z krizového vývoje kolem Páti Swayzů a nezasral plátno duchařskou romantikou víc, než je slinivce zdrávo. Svěží nápad, výborný Bridges, mnoho zábavy pro lid. Od nynějška vyžaduji po každé své milce dokonale prostopášného ,,bradkáče", berte to prosím v potaz a nacvičujte, kočeny. Ano, i Ty, liberecký jezdče!(8.10.2013)

Nick Walker je elitný policajt. Pri drogovej razii sa spolu so svojim parťákom dostane ku zlatu. A práve kvôli nemu ho jeho kamarát zastrelí. Nick sa po smrti stane členom URNA - Útvaru Rozhodne Nemŕtvych Agentov. Úlohou tejto záhrobnej organizácie je hľadať mŕtvych ľudí, ktorým sa podarilo vyhnúť poslednému božiemu súdu a naďalej ostávajú na Zemi. Je to hodne uletený komiksovo akčný sci-fi film. Výborne som sa pri ňom pobavil. Super akcia, prvotriedne filmové triky, vtipné hlášky a výborní herci na čele s vynikajúcim Jeffom Bridgesom. ****(1.8.2017)

• lamps

Tempo solidní, příběh v jeho tématickém základu neokoukaný a pár vtípků vyloudí krátký úsměv, ale nemastné, neslané, nevtipné a koneckonců neoriginální. Bridges je fajn, ale místy dost přehrává, Reynolds jakoby byl duchem jinde a Bacon dělá tu nejlacinější představitelnou karikaturu sebe sama. Namísto cíleného letního megafilmu se jedná o tuctovou oddechovku, která zklame i toho, kdo od ní vůbec nic velkého nečeká...(1.5.2016)

• - Do role Roye (Jeff Bridges) byl původně obsazen Zach Galifianakis. Z natáčení ale odstoupil z důvodu účasti na dalších projektech. (oje)

• - Jedna ze scén se v Bostonu natáčela u centra Hynes Convention, které se nachází necelý kilometr od náměstí Copley, na které nemá Jeff Bridges dobré vzpomínky. Během natáčení filmu Zděšení (1994) zde totiž při výbuchu bomby málem přišel o život. (Dr Lizal)

• - Pracovným označením snímky boli názvy Rest in Peace Department alebo Ghost Agent: R.I.P.D.. (MikaelSVK)