R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

• Jossie

Já mám ráda tento typ filmů (záhrobní říše, jiný svět za tím naším), ale tohle mě těžce nebavilo. Jeff Bridges pořád mluvil a mluvil a lezl mi na nervy stejně jako Nickovi, ostatní herci také nebyli žádný zázrak, masky byly slabé, vtipné scény žádné, akce jako vždy všechno na poslední chvíli, no prostě to u mě zachránil opravdu jen ten žánr.(10.11.2013)

Rozpočet $130miliónovTržby USA $33,618,855Tržby Celosvetovo $78,324,220Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ až príliš ukecané a príbehovo povrchné až hrôza, akcia nemá čím zaujať a akákoľvek zábavnosť sa tam stráca, utopené peniaze a absolútna zbytočnosť /25%/(8.11.2013)

Po přečtení hlavně negativních recenzí jsem moc nedoufal, že mě film bude bavit, ale nakonec jsem se odhodlal a pustil jsem se do něj a ono to nakonec byla příjemná podívaná. Ikdyž na druhou stranu řekněme si, že nebýt Bridgese a jeho super hlášek, hodnocení by šlo dolů, najdou se zde samé klišé, nelogičnosti, efekty taky nejsou bůhvijaké, ale Prostě Bridges to krásně zachraňuje a Reynolds není taky úplně marný. POkud Máte rádi Černé muže (čti Muži v černém) a potrpíte si na kvalitních hláškách, je tento film pro Vás. Pro ostatní Nohy pryč!!!!!!(7.9.2013)

Milé překvapení, které nešetřilo vtipem, nádhernými scénami plné akce a přeběhlíky z druhé strany. V poslední době už ani nedoufám, že by se mohl natočit ještě nějaký film, který mě takto osloví, ale naštěstí se to děje, i když né tak často jak bych chtěl. Nebyl bych proti, kdyby se natočilo nějaké pokračování.(10.11.2013)

Priemerne zábavná jednohubka s prispatým Raynoldsom a zemiak prežúvajúcim Bridgesom. Námet bol dobrý, policajti pre mŕtvych to znie celkom dobre, ale k čomu je dobrý námet keď scenár je prostý a nezaujímavý ako keby ho písal nejaký notorik z Hornej Malíkovej v pohostinstve 6. cenovej skupiny a po troch poldecákoch borovičky a pol litri okeny. Ale pozerať sa na to dalo, niekedy som dokonca zaznamenal aj náznak humoru, ani akcia nechýbala (aj keď masky a vizualizácia mohli byť lepšie), takže sa to s nudou pekne striedalo. U mňa je to s prižmúrenými očami na slabší priemer. 50/100(7.11.2013)