R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

• PinokKio

Je to jak návštěva filmového second handu, kde se někde vzadu na poličce krčí zaprášená imitace Můžu i v bílém, kterou si nikdo nemá chuť půjčit, natož do ní investovat byť jen dolar .. díky hrozným trikům, hudbě, Reynoldsovi .. prostě všemu! Mimochodem - ideální příležitost podívat se, jak lze prodělat skoro dvě miliardy kaček během necelé hodiny a půl : )(28.10.2013)

Ja neviem ako vy, ale ja som sa pobavila. A poriadne. Učila som sa pri tom na skúšku a predierala hordami štruktúr DNA ale ako príjemné pozadie to stačilo. Hlavní hrdinovia boli veľmi príjemní na pohľad. Tie efekty boli vtipné, hlavne ako vyzerali naši "tuhouši". Pravdepodobne si to pozriem ešte raz v originálnom znení, lebo tie hlášky museli byť v angličtine výborné. Troška mi to zostavením deja pripomínalo Man in Black 1. Stále som v rozpoložení, či tomu dať až 4 hviezdy alebo nie. Hocako bláznivé to bolo, predsa len to malo svoje muchy. Možno po druhom videní sa moje hodnotenie zvýši o niekoľko percent. Mám neuveriteľnú slabosť na Kavina Bacona, možno až neľudskú. Takže asi takých 65%. Ešte uvidíme, či sa moje hodnotenie nezmení.(6.1.2014)

,,URNA? ÚTVAR NEŽIVÝCH AGENTŮ. NAJDEME MRTVÉ LIDI, KTERÝM SE PODAŘILO UNIKNOUT SOUDU A POŠLEME JE ZPÁTKY DOLŮ, TAM, KAM PATŘÍ. SLUŽBA TRVÁ 100 LET…“ /// Předpokládám, že nikdo nevěří, že tady jednou bude oxidovat jako sexy bloncka. Takže - píčovina. Na tom se (předpokládám) shodnem. I proto by mohlo bejt celkem jedno, jak moc jsou (nebo nejsou) logický ,,vysvětlivky“. Rozumný je vočekávat uvolněnou akční jízdu s trochou toho humoru. A to se tak nějak daří. I díky užívajícímu si Bridgesovi. Ryanovi bych ,,bradkáče“ nedal a možná je jeho chyba, že tenhle pohádkovej mix MIB, (lehce) Ghostbusters, (taky) Ghosta … no a já nevím čeho všeho u dětí propadl. Možná by to mohla napravit destrukce Bostonu…. aha, tak ne. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennej komiks z roku 2001, kterej napsal Peter M. Lenkov jsem nečetl. 2.) Zajímám se o ,,Vesmírnej program na ochranu svědků“. 3.) Thx za titule ,,-OverLord-“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne(21.10.2013)

A proč jako né...?? Proč tomuhle snímku nedat dobré hodnocení, když to byla zábava. Teda alespoň pro mě! Ano, máte pravdu, byl jsem 16 hodin v práci, pak jsem si byl ještě zaběhat a potřeboval jsem nějakou pohodovku, která by mě hodila do klidu před spaním a TOHLE byla správná volba! Mít to propracovanější a více kulervoucí konec dal bych klidně plnej počet.:) Za mě 72%(7.9.2013)

• dr.horrible

Ono mi ani tak nevadí, že je to bezmyšlienková oddychová zábava, vadí mi, že každá jedná scéna či dialóg, sú priamym zosobnením žánrových klišé a zároveň vykrádačkou konkrétnych filmov. Ani jeden nový nápad som nevidel v tomto filme, iba zahadzujúcich sa hercov (od kedy má Dude vadu reči??) a neskonale premárnený potenciál. Spolu s Gangster Squad, shit roku. PS: Pôvodne som chcel dať hviezdy dve, ale tá záverečná scénka s cucaním brady, bola asi tým natrápnejším a najnevkusnejším, čo som tento rok videl a takmer mi znechutila moju obľúbenú herečku. Hanba(30.8.2013)

• - Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Massachusetts, Rhode Island a v Kalifornii. (MikaelSVK)

• - Pracovným označením snímky boli názvy Rest in Peace Department alebo Ghost Agent: R.I.P.D.. (MikaelSVK)

• - Do role Roye (Jeff Bridges) byl původně obsazen Zach Galifianakis. Z natáčení ale odstoupil z důvodu účasti na dalších projektech. (oje)