Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

„Nechá mě vykopat si vlastní hrob," říká Frank o kandidátce na prezidenta Dunbárové. Jeho hlavním trumfem v kampani má být program Amerika pracuje, ale na ten potřebuje peníze. Chce si je vzít ze státních rezerv pro krizové situace. Když přijde hurikán a nebudou peníze, první, koho smete, bude Frank i s jeho programem a kampaní. A to Dunbarová ví velmi dobře. Frank hledá něco víc – myšlenku, něco podstatného, co zaujme představivost. Nejen Frank je ochoten pro své ambice udělat úplně všechno, také Doug pro Franka udělá cokoliv, stejně jako Jackie pro kariéru, stejně tak Gavin, aby se dostal na svobodu, a pravděpodobně i úspěšný spisovatel Yates, který má sepsat Frankovu biografii. Možná jen americký aktivista za práva gayů Corrigan zná svou mez. (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

”No writer worth his salt can resist a good story, just as a politician can't resist making promises he can't keep.” Frank sa konečne opäť dostáva na koňa, protivníci však určite na protiútok nebudú dlho čakať. Tretia sezóna začína tlačiť na pílu, dúfajme, že nastolené tempo čo najdlhšie vydrží. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Téměř čistokrevná satira a zatraceně uvědomělá. Epizoda, kde se zase nic tak závažného nestane, ale zřejmě velmi trefně reflektuje současnou realitu politických kruhů. A to není málo. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama