Partičke kamarátov z mesta Maaskantje sa jedného dňa prihodí niečo strašné. Všetci z dôvodu finančnej krízy stratia robotu, nešťastnou náhodou pár z nich príde aj o svoj domov a peniaze, ktoré im ešte ostali, veľmi rýchlo minú. Bez financií to však v dnešnom modernom svete nejde, preto sa rozhodli neplatiť za nič a všetko si brať zadarmo, bez ohľadu na následky. (Ba-nny)

Rathalos

Sakra prace,tak toto je totalna haluz a sialenost z Holandska,komedia plna vulgarizmov a vtipu,ktory vela ludi urcite nepovazuje za plus,no mne sa to pacilo,fakt by som chcel vediet,kde nasli tu hlavnu herecku patku,cisti retardi,takze tak a dvojka mi tiez sadla...:-) ()

Kingjiri

"Jsem řidič náklaďáku, hů, hů." Dlouho už jsem neviděl film s takovou mírou fekálního a primitivního humoru. Jenomže díky skvělýmu výběru herců a charakteru postav tu tenhle styl humoru neni vůbec na obtíž. Naopak má člověk tak nějak pocit, že se k hlavním postavám prostě hodí. Jejich intelektu odpovídá i slovní zásoba, takže o sprostý slova neni nouze. Když k tomu ještě přidám xichty a zjev pětice hlavních hrdinů (hadry a účesy jak z osmdesátejch let), tak jsem se královsky bavil. Kdykoliv se objevil na scéně mongoloidní řidič náklaďáku, měl jsem vážně dost :) Ten to prostě vždycky zabil a nakonci i doslova. Navíc se mi líbila hudba od Paula Elstaka, která se do filmu vcelku hodila. Nevim, jestli byl snímek víc dementní, nebo smysluplnej a protože mám stále dostatek soudnosti, nedávám plnej počet hvězd, ale "jen" čtyři hvězdy a určitě New Kids zkouknu brzy znova. ()

bjukenenen

Úžasný filmový zážitek pro nejnáročnější diváky. Jestli se po tomhle filmu nevrátí do módy mullet sestřih, tak nemůže být bůh. ()

Ygnor

...jsem zdegenerovaný, že dávám vysoký komentář. Ale už dlouho jsem se tak nenasmál... Nebýt přehnaného závěru, dal bych snad i pět. (Viděno se slovenským dabingem, který tomu dal neuvěřitelný feeling) ()

FanKalEl

Krátka ale pocelý čas pukajúca sranda kde čierny humor hraje hlavnú rolu. Nič podobné som ešte nevidel :D (100%) ()

Ba-nny

Co dodat, asi po MacGruberovi dalsia najprimitivnejsia komedia co som videl. Film plny nadavok, big gangsta scen a velmi vela trapnych vtipov. To je moj nazor, ale niekomu sa to moze pacit. ()

bakeero

WTF? Tohle byl úlet, který by se dal přirovnat snad jen ke Klubu sráčů. Buď to budete milovat, nebo nenávidět. Moc prostoru pro střední cestu tu není. Mě to sice neoslovilo, ale ty 2* dávám za řemeslné zpracování a těch pár scén, které mě pobavily. ()

Nyan

Dlouho jsem se takhle bezprostředně prvoplánově nezasmál. Pětice hovad se s ničím nesere a vtipné situace jsou velmi úderné a absurdní, přesně tak, aby se mozek staral jen o trvalý přísun endorfinu během 80 minut, které trvá tahle taškařice. ()

Slavomír

Základné filmové pravidlá: Psy a deti neumierajú, z postihnutých si nerobíme žarty, pohlavné orgány sú vždy decentne zakryté, aby nešli na kameru - tak z tohto si New Kids Turbo berie asi tak 0,00%. Bariéry toho, čo svet volá "dobrým vkusom" sú prerazené prílivom piva, šuštákov, happy hardcore muziky a piatimi príšerne debilnými ksichtami, ktoré nedokončili ani osobitnú školu. To, čo hlavní hrdinovia obľubujú, neopustilo deväťdesiatky (to isté číslo platí pre ich IQ), vedia na čo majú právo a hoci sú to hlavy duté, ich presvedčenie je neoblomné! Bláznivý, nechutný a sarkazmom prekypujúci úlet. Sex cez telefón už nikdy nebude taký ako predtým... ()

Melvej

Ještě, že jsem viděl dřív druhej díl, protože jinak bych se na to asi nekouknul. První díl o půlku horší než druhej, neni to ani moc vtipný, sice občas tam jsou lepší scény, ale moc jich tam není... ()

Franc1s

Sakra to byl retardovina,magořina a nevím co ještě, ale chlámal jsem se od začátku do konce, takže NÁŘEZ :D Ještě jsem neviděl takovejch 5 retardu v jednom filmu a ještě v hlavní roli. Do toho vymazlený, fekální vtípky a haluze co by mě nenapadli ani na záchodě. A tolik buzen a p*čí tu bylo,že to nešlo ani spočítat. No a hudba v celým filmu neměla chybu a přímo se do téhle úchylárny hodina! No a Kamionista honk, honk zabíjel. Dávám 120/10 :D A film rozhodně lepší než ty Děsný dojáky,dupáky a trháky.. ()

JohnZ87

K tomuhle filmu jsem se dostal přes mou oblíbenou německou skupinu Scooter a jejich novou verzi skladby Friends, tedy Friends Turbo, která vznikla pro potřeby soundtracku k tomuto filmu. Původně jsem pokládal tento film jen za další tupou rádoby vtipnou komedii o bandě idiotů. Ale velmi mě zaujal a navnadil klip ke skladbě Turbo od Paula Elstaka (soundtrack), který je plný (nejen) záběrů z filmu. Film je neskutečně ujetý, ale právě to je jeho největší přednost. Nedovedu si moc představit, že bych se na tohle díval s českým dabingem, originální nizozemské znění společně se slovenskými titulkami dobře podávají ono buranství, jednoduchost a bezprostřednost ústřední pětice. Pro mě skvělá a originální podívaná. 70% ()

lumi3r3

Holandský Kusturica. Primitivzmus a šušťáky. Na konci možno príliš Ramba. Keby som sa nehanbil dám aj päť. ()

Kukolar odpad!

Znova sa osvedčil fakt, že zmysel pre humor máme každý niekde inde. Po odporúčaniach, aby som si tento film pozrel, som čakal dobrú komédiu. No ani nie po 20 minútach som to musel vypnúť. Pre mňa odpad a veľmi primitívny humor. ()

MERKATtv

Nebudem klamať toto nebol iba jeden z najšialenejších filmov aké som kedy videl ale aj jedna z najšialenejších projekcii na ktorých som mal kedy možnosť byť. Ešte pred začatím filmu mi kamarát Timo napísal že sedím vedľa jeho bratranca takže film som pozeral s Timovim bratrancom. Ako film začal čávovia v predu otvorili šampanské. Celý film išiel s dvomi rôznymi titulkami takže boli aj anglické aj české čo bolo strašne chaotické. Po 20 minútach niekto rozsvietil celú sálu. Tento film bol vskutku zážitok pozerať v kine, tie eurobeat pesničky cez kinové reproduktory, smiech divákov na úplne stupídnych scénach, sledovanie celkového nepredvídateľného chaosu ktorý sa v tomto filme odohráva... Som veľmi rád, že som to videl v kine. ()

haffen

Vdaka uputavkam k filmu a pozreti mnozstva TV skecov som sa tesil aky nasup si na nas pripravili. A dorazilo sklamanie. Chlapci hold na film (este) nemaju. Zopar perfektnych momentov, ktore by sa dali zostrihat do cca 30 - 40 minut. Zvysok len na vyplnenie casu a nezaujal. Miestami som siel do popuku, miestami nuda. Ku koncu uz boli tie ich vtipky lahko predvidatelne a vytracal sa aj usmev na tvari. Skoda, snad nabuduce. Radsej si pozrite tv skece. Trochu ma sklamala hudba. Na to ze som fanusikom happy rave a happy hardcore tam toho "materialu" bolo hodne malo. Ale ako nenáročná zábava prečo nie... 3* (60%). ()