Tom Yum Goong 2

• Thajsko ต้มยำกุ้ง 2 (více)

Když Kham (Tony Jaa) zachrání svého slona Khona v Sydney, vrací se s ním do Thajska na venkov. Po pěti letech za ním přichází obchodník se slony a chce od něj Khona koupit za libovolnou cenu. Kham slona odmítne prodat a obchodník tedy Khona ukradne. Kham se ihned vydává do jeho sídla, kde po krátké potyčce s ostrahou nalézá obchodníka zavražděného. Vše je navíc připraveno tak, aby si policisté i dvě obchodníkovi dcery mysleli, že jej zavraždil Kham. Začíná tak zběsilá hra, při které Kham musí nejen znovu zachránit svého slona, ale navíc se vypořádat i s policií. (Tamten)

chr0ust

Nuda, patos místo příběhu, slabé bitky a Tonnyho to ani moc nebavilo. Bylo by to za slabé 2*, ale za použití zvuků světelných mečů při jednom souboji musím jednu strhnout, takhle si Star Wars kazit nenechám. ()

muti

skoda toho konca, uz som chcel ist na 4. ale namiesto velkeho finale som sa pozeral len na velku nelogicku zlataninu, kde jeden nonsense striedal druhy. ()

dagul

Hrůza...jedny z nejhorších efektů co jsem viděl,bojové scény taky strašný,samá lana atd.vše před zeleným plátnem.Kdybych tohle viděl dříve než Ong Bak tak už by mě nikdo nedonutil se na něj podívat.Jeden z nejhorších bojových filmů!!! ()

hlava81

Bohužel také zklamání. Tony Jaa natočil skvělý Ong-Bak a Tom Yum Goong. Všechny další jeho filmy jdou od desíti k pěti :( Ong-Bak 2 hovadina, tento TYG2 taktéž. Poctivou akci nahradily digitální efekty, bohužel velmi nepovedené a nekvalitní, sestříháno nechutně. Tyto filmy nikdy neměly děj, ani pořádné herce a nad vodou je držely jen bojové scény, choreografie a dobrý střih. Nic z toho tady není. Všechno je přehnané 2x tam a zpátky :-( Dávám 3 hvězdy, ikdyž spíše to je na 2 a půl. Koukat se na to dá, ale je to velké zklamání a bohužel to už asi lepší nebude. ()

Majoslav11

"Práve máte možnost vidět nejlepší techniku na světe !" Ok, to možno áno, o tom žiadna. Ale nehnevajte sa na mňa, ten film je tak trochu sračka aj v rámci žánru. Tony je borec, v tej dobe stále vo forme. Neuveriteľné množstvo súbojov, deju sa venuje naozaj málo priestoru. Zopár naozaj originálnych a atmosférických prvkov, celkom pekne načrtnutý svet undergroundových bojovníkov, ako z anime. Ale to je vše, přátelé ! Pretože filmu chýba úplne logika, náväznosť a myšlienka. Logicky je to sprostosť, klišé a výplach a neberiem argument o tom, že také sú ázijské mlátičky, lebo sa to dá spraviť aj inak, čo sme už hádam všetci videli. Efekty sú lacné a nepekné - navyše opäť blbé. Hudba otrasná - ako tu môžete chváliť ten tuctový paškvil metalovej a elektronickej hudby ? Veľmi veľa vecí len naznačených, nedotiahnutých, zjednodušených alebo šablónovitých. Dávam jednu hviezdu, len preto, že zopár momentov bolo naozaj pomerne originálnych a sú jediným svetlým zjavom, kedy ma film reálne zaujímal. ()

Grimaldi

První Tom yum goong mělo skvělou akci a žádný logicky navazující děj. Tohle pokračování také nemá žádný smysluplný děj. Zato má sice mnoho, přesto naprosto špatně odvedené akce! Žádné tempo, napětí a ani špetka pocitu realističnosti. To vše je nahrazeno opravdu hnusnými digitálními efekty, u kterých jsem měl občas pocit, že se dívám na ugandský akční film Who Killed Captain Alex? Přeplácané se brodění dnem filmové nekvality, kam to s "velkou slávou" díky svému hereckému projevu pomohl dostat i RZA. Úpadek kariéry Tonyho Jaa v posledních letech mi po tomto filmu přijde jako naprosto pochopitelný a bohužel asi i zasloužený. ()

zipS

Tony Jaa neprinasa nic nove, co by tentoraz zaujalo. Pri jeho predchadzajucich filmoch bola "saanka dolu", ale Protector 2 je v tomto cisto uz len zbytocny film. Dopozerat to do konca bolo uz takmer utrpenie. ()

excelent odpad!

Trpelive jsem cekal, a za odmenu jsem dostal film, kterej si ani nepauznu, kdyz potrebuju udelat to nejnutnejsi. Tony Jaa je vazne odbornik na Muhai Tay, ale to je tak vsechno... muzika= bsolutne nevhodna....dej =.maximalne bezmyslenkovy....akcni sceny= vratme se do 1970 a bude to i tak podprumer...a konecne herecky vykon= zadny... bohuzel :( ()

Raziel811

Bohužel velké zklamání. Je vidět, že za dobu, kdy Tony Jaa pobíhal kdesi, vyrostla mu konkurence (Iko Uwais) a samotný Jaa už není nejmladší, respektive v kondici. Opět se také ukazuje, že kam strčí prsty RZA, výsledek jde do kopru s jistotou. ()

Elmster

Jedničku to určitě nepřekoná, ale choreografie je díky Tony Jaa opět vysoce kvalitní, škoda jen těch viditelně digitálních triků. Za mě hodně silný 3 hvězdičky! ()

Mukade

slabšie 4*, viacero somarín tam je. Súboje sa mi nezdali top. Určite to je horšie ako dva-tri najlepšie Tonyho filmy. ()

bugfoot odpad!

ne... tohle prostě není dobrej film.... jediný co tomu chybí jsou snad už jen dinosauři a roboti.... honička s motorkama po střechách, "starwars" bitka v podzemce, z ničeho nic explodující ventilace, bez jakýkoliv příčiny (zato s důsledkem), tohle prostě nejde hodnotit víc jak dvouma hvězdičkama. Ale u mě je to na "odpad"... špatnej, špatnej film..... ()

sajez

Díky bohu to nebyla taková ptákovina jako poslední Onk bak,ale taky nejde o žádný zázrak.Zcela nepochopitelné použití digitálních efektů sráží film dolů.Proboha proč to dělali když mají v týmu hvězdu,která dokáže neuvěřitelný kousky sama.A scéna na kolejích se zvuky jak ze Star Wars?To fakt ne. ()

JendaBenda

Super! Slabší scény jako honička s mopedama na střeše (myslím trikově zelené pozadí atd.), oheň sice efektní, ale zase ty triky, nebo pro mě zvláštní elektro-fight v podzemce. To jsou detaily, které zaujmou, ale nezamrzí. I větší americké trháky mají víc "chyb". Bojově to byl KONCERT! Rád zkouknu znovu. ()

Holly_Molly

To bylo tak zvláštně divný tenhle film...ve srovnání s jedničkou, kde byl každej jeden souboj zapamatovatelná událost, to tady všechno působilo strašně lacině a s vyjímkou scén s Marresem to bylo všechno strašně nezáživný (ikdyž z elektro-souboje na kolejích, kde na tvrdo použili sound effecty ze Star Wars jsem se málem pochcal smíchy). Ve dvojce hodně vsadili na CGI, který vypadá fakt tragicky a některý scény jsou díky tomu fakt mega vtipný a i přesto, že už první díl neměl kdovíjak složitej děj, tak tady je to ještě o dva levely níž a finále je vrchol tohohle neuspokojivýho bordelu, kde se mlátí všichni mezi sebou a vůbec to nedává smysl...Aspoň že herci se při natáčení bavili, což dokládá blooper sestřih v závěrečných titulých a to je nejdůležitější! <3 ()

koumes.

Film, jehož jediným dějem je ukradení konkrétního slona (není jasné proč zrovna tento) a zabití politika. Spíše to ale exhibice, nebo kaskadérské přehlídky a "děj" je jen záminkou ()