Bravo, girls!

Bravo, girls!

Komedie / Sportovní

USA, 2000, 98 min

• lennyd

Torrance (Kirsten Dunst) se splnil životní cíl, stala se kapitánkou družstva roztleskávaček na své škole (bývalá kapitánka odešla z družstva). Až teď Torrance zjišťuje, že to není žádná sranda, ale naopak pořádná makačka. Navíc s novou členkou zjišťují, že všechny jejich sestavy byly ukradané týmu z East Comptonu. To se jim ale vůbec nelíbí (Torrance narozdíl od své předchůdkyně je čestná) a jelikož se blíží šampionát, je nutné začít pořádně trénovat ... Hmm, Amerika, země neomezených možností - baseball, hambrugery a cheerleeding (rozstleskávání). Právě tomuto americkému fenoménu věnovaný film, v hlavní roli s Kirsten Dunst (každý nějak začínal) a nebo krásnou Elize Dushku. Jinak velmi předvítalený film, ale ruku na srdce (hlavně pánové), jestli se vám na to docela dobře nedívalo :)(20.11.2004)

"Mám rád sport, který obsahuje gymnastiku, tanec a krátké sukně." V tom se s panem komentátorem shodneme. Takže ve chvílích, kdy nožky kmitají nad hlavami a salta s vruty se přetahují o divákovu pozornost, tak já nemám nejmenších výhrad. Oproti tomu romantická část mezi poskakováním za moc nestála, ale leccos zachránila hudební stránka, kde jsem mezi roztleskávačskými hitovkami nečekaně zaslechl i Sum 41 nebo třeba Warrant, a to mi dost zvedlo náladu.(15.4.2016)

Čekal jsem bláznivinu a trapárnu největší velikosti, ale k mému překvapení jsem dostal, světe div se, zábavnou jednohubku s milou Kirsten Dunst a sympaťačkou Elizou Dushku. Byly tam i momenty, kdy jsem se od srdce zasmál a tak nevidím důvod, proč bych mému méně oblíbenému žánru (čti romantická komedie) neměl dát zase jednou lepší hodnocení. Ať už to je za úmysl potěšit oko mužského publika, za humor nebo za skvěle padnoucí punkrockovou muziku.(2.11.2007)

Tenhle film me mile prekvapil, cekal jsem nejakou slataninu, ale ono se na to dost dobre da divat a hlavne jsem se u toho skvele bavil, a dost gagu bylo opravdu povedenych. Sice predvidatelne, dej jedno klise za druhym, ale proste tenhle film ma neco do sebe, staci jen nechat se bavit a nerikat si kazdou chvilku, ze se divam na pitomy film o roztleskavackach (a roztleskavacich :-)) ). Ke konci to slo sice mirne dolu, a kdyby se tu dalo hodnotit i ve zlomcich hvezdicek, tak tomu dam 3 a 2/3, po zaokrouhleni to jsou ctyri a IMO opravdu zaslouzene :-)(6.2.2004)

• misstake

Nevidím jediný důvod, proč by měl člověk shlédnout tento film (pokud není teenager a nechodí na střední školu v USA). Neuvěřitelně nudná, nezábavná podívaná, kdy je člověk nucen skledovat, jak nějaké střelené borky trénují nějaké nenormální sestavy. Ani chvíli to není vtipné, jenom minimálně romantické. Na druhou stranu je tam Kirsten Dunst, ta je dobrá, dokonce to i přesvědčivě zahrála, takže jí tu blbost její postavy 100 % uvěříte. Ale abych dal víc než odpad, na to bych se musel trochu míň nudit.(12.4.2005)

• - Role Torrance byla Kirsten Dunst blízká. I ona byla na střední škole roztleskávačkou. (zajda404)