Bravo, girls!

Bravo, girls!

Komedie / Sportovní

USA, 2000, 98 min

• Dale

Poviete si: Film o roztlieskavačkách. To musí byť ubohosť. No nie je to až také zlé. Keď to porovnám s inými súčasnými teenage filmami, je to jeden z tých lepších. Aj keď pochybujem, že môže byť na nejakej súťaži roztlieskavačiek taká divácka atmosféra, aká sa zriedka vidí aj na Olympijských hrách. Ale inak celkom milá pohodovka.(12.9.2004)

Když se řekne o nějakém filmu, že je "jednoduchý", představím si něco podobného jako Bring It On. Ale proč se jednou za čas na podobný nepodívat a na chvíli nevypnout mozkové závity.. Hlavní hrdinka je vcelku sympatická, a i když to jede jen podle zaběhlého scénáře, koukat hodinu a půl na cheerleaders není jen záležitost pro holky ;-)(20.4.2012)

"Mám rád sport, který obsahuje gymnastiku, tanec a krátké sukně." V tom se s panem komentátorem shodneme. Takže ve chvílích, kdy nožky kmitají nad hlavami a salta s vruty se přetahují o divákovu pozornost, tak já nemám nejmenších výhrad. Oproti tomu romantická část mezi poskakováním za moc nestála, ale leccos zachránila hudební stránka, kde jsem mezi roztleskávačskými hitovkami nečekaně zaslechl i Sum 41 nebo třeba Warrant, a to mi dost zvedlo náladu.(15.4.2016)

• misstake

Nevidím jediný důvod, proč by měl člověk shlédnout tento film (pokud není teenager a nechodí na střední školu v USA). Neuvěřitelně nudná, nezábavná podívaná, kdy je člověk nucen skledovat, jak nějaké střelené borky trénují nějaké nenormální sestavy. Ani chvíli to není vtipné, jenom minimálně romantické. Na druhou stranu je tam Kirsten Dunst, ta je dobrá, dokonce to i přesvědčivě zahrála, takže jí tu blbost její postavy 100 % uvěříte. Ale abych dal víc než odpad, na to bych se musel trochu míň nudit.(12.4.2005)

Pokut jste roztleskávačka (či snad dokonce roztleskávač) musíte se u filmu zatraceně dobře pobavit. V opačném případě radím - berte ho s velkým nadhledem. Já jsem shodou okolností měl možnost do tohoto sportu nakouknout - potvzuji, že film skutečně (velice) reálně zachycuje nejen atmosféru tréningů, či závodů. Ale i mentalitu a chování holek.(30.8.2010)

• - Role Torrance byla Kirsten Dunst blízká. I ona byla na střední škole roztleskávačkou. (zajda404)