Bravo, girls!

Dievčatá, do toho!

Bravo, girls!

Komedie / Sportovní

USA, 2000, 98 min

Na film o roztleskávačkách opravdu slušný výkon. Občas sice naivní, ale rozhodně vtipné a překvapivě i sympatické - středoškoláci a sourozenci se k sobě chovají všude stejně. Na závěr jedna hláška, která mě, ačkoliv to pravděpodobně nebylo smýšleno, naprosto dostala: "Ty nejsi prokletá, jsi jen blbá!"(31.7.2013)

• misstake

Nevidím jediný důvod, proč by měl člověk shlédnout tento film (pokud není teenager a nechodí na střední školu v USA). Neuvěřitelně nudná, nezábavná podívaná, kdy je člověk nucen skledovat, jak nějaké střelené borky trénují nějaké nenormální sestavy. Ani chvíli to není vtipné, jenom minimálně romantické. Na druhou stranu je tam Kirsten Dunst, ta je dobrá, dokonce to i přesvědčivě zahrála, takže jí tu blbost její postavy 100 % uvěříte. Ale abych dal víc než odpad, na to bych se musel trochu míň nudit.(12.4.2005)

Nikdy bych nevěřil, že se budu bavit u filmu o cheerleadingu, ale komedie Bravo, Girls! mě k tomu jednoduše přinutila. Jediným důvodem, proč jsem si tento film pustil, bylo vidět Kirsten Dunst v tom sexy dresu, ale nakonec jsem byl opravdu mile překvapen. Přestože je děj předvídatelnej až běda a ani dialogy nejsou bůhví co, tak je to hlavně nadhled a jakási sebeparodie, co dělá z filmu fajnovou jednohubku na jedno pozdní odpoledne. A konečně jsem zjistil, co parodovali v Bulšitu s těma roztleskávačkama :)(4.11.2012)

"Mám rád sport, který obsahuje gymnastiku, tanec a krátké sukně." V tom se s panem komentátorem shodneme. Takže ve chvílích, kdy nožky kmitají nad hlavami a salta s vruty se přetahují o divákovu pozornost, tak já nemám nejmenších výhrad. Oproti tomu romantická část mezi poskakováním za moc nestála, ale leccos zachránila hudební stránka, kde jsem mezi roztleskávačskými hitovkami nečekaně zaslechl i Sum 41 nebo třeba Warrant, a to mi dost zvedlo náladu.(15.4.2016)

Tenhle film me mile prekvapil, cekal jsem nejakou slataninu, ale ono se na to dost dobre da divat a hlavne jsem se u toho skvele bavil, a dost gagu bylo opravdu povedenych. Sice predvidatelne, dej jedno klise za druhym, ale proste tenhle film ma neco do sebe, staci jen nechat se bavit a nerikat si kazdou chvilku, ze se divam na pitomy film o roztleskavackach (a roztleskavacich :-)) ). Ke konci to slo sice mirne dolu, a kdyby se tu dalo hodnotit i ve zlomcich hvezdicek, tak tomu dam 3 a 2/3, po zaokrouhleni to jsou ctyri a IMO opravdu zaslouzene :-)(6.2.2004)

• - Role Torrance byla Kirsten Dunst blízká. I ona byla na střední škole roztleskávačkou. (zajda404)