Lékař záchranky František se odstěhuje od své ženy Bohuny ke své nové lásce Heleně. Ta má za sebou několik let trvající manželství s úspěšným spisovatelem Karlem. V něm však díky manželovým záletům nebyla nikterak šťastná. Zdá se, že Františka i Helenu čekají konečně poklidné dny a budou moci teď, na prahu padesátky, konečně prožít svou spokojenou lásku. Jejich nadšení však nesdílejí jejich minulí partneři. Karel i Bohuna si totiž uvědomují, že jim jejich bývalí manželé začínají chybět. A tak se oba, každý způsobem sobě vlastním, snaží vztah milenců rozbít. Když už toho má František dost, opatří pro sebe a Helenu zájezd do Maroka. Je přesvědčen, že zde prožije pěknou dovolenou po boku své milované. Jenže v Maroku se jim ztratí kufry i s penězi a doklady a každého z nich nenapadne nic lepšího než zavolat svému minulému partnerovi o pomoc. Výsledkem je to, že na cestu za nimi se vydává nejen Karel, ale i Bohuna. (TV Nova)

radaza

Už se pomalu dostáváme ke Kameňákům....Jen tam ani nejsou ty vtipy. "Plynulost a logika scén" nutí diváka neustále přemýšlet, proč tam to a ono je. Reklama, umístění kamaráda do filmu, touha vyjet si v rámci filmu do exotické ciziny atd. Předpokládám, že trojka se bude jmenovat Líbáš jako šašek, protože to by asi nejlépe odpovídalo pitvoření většiny zúčastněných. A také předpokládám, že Poledňáková je u herců oblíbená, protože dokáže pro ně vytvářet práci- naprosto zbytečné role Nárožného, Kostkové ad. Ale jak tady někdo napsal, je to skvělí příběch.....což vyjadřuje vše. ()

Kissak

Trošku mě to připomělo staré střeštěné francouzské komedie, prostě film jen pro pobavení a těch je dnes jako šafránu. ()

goofy3

Dlouho sem se u českýho filmu tak nesmál! Hlášky Bartošky, sekundovaný Kaiserovýma mě dostávaly... "Od kdy má únosce moje číslo a říká mi Babulo?" ... a ještě mě pobavil Langošův taneček s kšandama :D Já sem se rozhodně nenudil! ()

Jakubik

Tak tohle bylo hodně špatné. Po pěkném prvním dílu je toto naprosté utrpení. Necelé dvě hodiny trapnosti, křečí a naprosté nudy. Hodně přepálený scénář a poté selhává i režie atd. Přišlo mi to šité horkou jehlou protože první díl byl celkem úspěšný tak chtěli vytěžit co nejvíce a nejrychleji a tak přišlo toto pokračování… ()

kersten

Toto snáď Poledňáková nemyslela vážne.... Takú trapotinu som nevidela ani nepamätám. Nemala som ani chuť dopozerať to do konca. Doslova mi ten nezmyselný dej liezol na nervy. Jedna hviezda len za hercov. ()

UniqueNett

Tohle už snad paní Poledňáková nemyslí vážně. Bezva, že si s herci zajela na dovolenou, ale točit to nemusela. Jedna hvězda za Holubku, stejně jako u filmu Líbáš jako Bůh. ()

horovska

Parta skvělých herců s filmovým štábem zatoužila po exotickém prostředí, jinak si nedokážu vysvětlit, z jakého důvodu kdokoliv přistoupí na to, aby se podílel na takové trapnosti. Nic zbytečnějšího jsem dlouho neviděla.... ()

milaneg

Stejně jako Líbáš jako Bůh, i tento film má hodnocení od 'odpad!' až po 5*...! Pro mě bylo sledování opět občas lepší, občas horší, ale výsledný dojem je určitě nadprůměrný! Sice slabší než první díl, ale pořád to za ty dvě hodinky sledování stojí!! ()

Psycho.R

Komedie to moc neni. V 80. letech by to možná zabralo. Ještě jinak - první část byla prostě nudná. A v druhý sem tam nějakej vtip pro usmání padl. Jediný, co film zachraňovalo bylo charisma Kaisera, Bartošky a Langmajera. A co se týče hodnocení, tak to nemam objektivní a mam k tomu svý důvody :-). ()

vikino1

Jít na tohle do kina sám nebo s kámošema - litoval bych 169,- Kč. Jít na tohle do kina s kočkou - byl bych spokojenej s dobře investovanýma 338,-Kč. Prostě film, kterej se může libit a nemusí. U mě letní nenáročná oddychovka, která nenadchne ani neurazí. ()

Jonatána

Patrně se mezi sofistikovanými uživateli csfd.cz budu vyjímat jako idiot bez vkusu :-))), ale já jsem se výborně bavila. Samozřejmě, že to bylo přehnané, ale zábavné. Proto jsem tam šla. Viděla jsem to ve stejný den, kdy měl pohřeb můj dobrý kamarád a Bohuna a spol. můžou za to, že jsem se neumrtvila doma whiskou, ale zvládla jsem to. takže jasné čtyři hvězdy, bavilo mě to víc než Bůh. ()

Radek_War_09

Určitě to není nějaký zázrak ale po nedělním obědě v pohodlí domova jsem se na to podíval s manželkou a oba jsem tam našly úseky kde jsem se zasmály. Nenáročně a můžu říct i příjemně strávené dvě hodiny.Podle hodnocení zde jsem to čekal daleko horší. ()

Aurewen

Tak nevím, co bylo horší, jestli přetrpět jedničku nebo dvojku..jedno vím ale jistě, obojí je bláznivá a nedotažená rádoby komedie. Jo, dobrý, snaha tam byla, člověk si na necelé dvě hodinky tak nějak odpočine, ale...Některý scény byly samosebou hodně nereálný. Už vidím, jak Bohunka (už to jméno mě vytáčí!!!) sama jede někde uprostřed Afriky autobusem, na velbloudovi, skoro dobrovolně se nechá někým svázat a ještě spraví během jedné minuty uprostřed bitky v poušti cizí auto. Magálová s Kaiserem jsou celkem v pohodě, že jim někdo ukradl všechno, jsou v řiti a nemají nic, hlavně, že oba krásně šprechtí francouzsky (ač teda nevím, kdy měl saniťák čas se naučit plynně francouzsky). Postřelený Kaiser, toho za minutu už vůbec nikdo neřeší. Holubová šílená, čím dál více mi dělá problém ji někde slyšet, natož ještě vidět. Magálová a Bartoška, jakžtakž, občas vtipná hláška, a zřejmě jejich nejoblíbenější je "blbec". Ovšem šílený teda byli protagonisté těch arabů. Za prvý nevim, kde je vyhrabali, za druhý, kolik za TOHLE dostali a za třetí bych se jich nebála ani kdyby to byli opravdoví teroristi a navíc, hráli špatně. To byla snaha o akci, zápletku, komedii, romanťák a thriller dohromady, plus stejný hlášky a na tohle fakt "sere bílej tesák". Beru to celý jako výlet do jakéhosi kousku Maroka a reklamu na Sodu a Tassimo a možná ještě na něco, co jsem přehlídla.. ()

Zemřela režisérka Marie Poledňáková

Zemřela režisérka Marie Poledňáková