Lékař záchranky František se odstěhuje od své ženy Bohuny ke své nové lásce Heleně. Ta má za sebou několik let trvající manželství s úspěšným spisovatelem Karlem. V něm však díky manželovým záletům nebyla nikterak šťastná. Zdá se, že Františka i Helenu čekají konečně poklidné dny a budou moci teď, na prahu padesátky, konečně prožít svou spokojenou lásku. Jejich nadšení však nesdílejí jejich minulí partneři. Karel i Bohuna si totiž uvědomují, že jim jejich bývalí manželé začínají chybět. A tak se oba, každý způsobem sobě vlastním, snaží vztah milenců rozbít. Když už toho má František dost, opatří pro sebe a Helenu zájezd do Maroka. Je přesvědčen, že zde prožije pěknou dovolenou po boku své milované. Jenže v Maroku se jim ztratí kufry i s penězi a doklady a každého z nich nenapadne nic lepšího než zavolat svému minulému partnerovi o pomoc. Výsledkem je to, že na cestu za nimi se vydává nejen Karel, ale i Bohuna. (TV Nova)

waxtrax

Proč zde všichni naříkáte ? Vždyť paní Poledňákové je letos 71 let! Tak, výsledek díla musí být přeci logicky také senilní. Jiní lidé v tomto věku kadí do plen a tančí v sanatoriu mazurku a tato tvůrkyně tvoří filmy. A vy jste jej zrovna měli šanci vidět ! ()

Alpha69 odpad!

Bože, to byla ale pitomost. Začátek sliboval jen podprůměrnou českou romantickou komedii, konec už spíš ubohou frašku. A v tu chvíli už to nezachránila ani Eva Holubová, která mi jako jediná ke konci zvládla zacukat koutky. ()

themiracle

Až najivně z filmu trčí pokus o bláznivou komedii. Pár scének je vtipných, ale celé je to takové křečovité. Zejména od poloviny dál. Bohužel paní Poledňáková se po dobrém prvním dílu znovu vrátila do vod alá Jak se krotí krokodýli. To byl film ale snad ještě horší než toto. Proto a díky obsazení dávám dvě hvězdy. ()

4Sima odpad!

Katastrofální scénář nezachrání ani Bartoška s Kaiserem. Než takové filmy, to ať se radši netočí nic. ()

StandikK

Ach jo. Asi typycká dnešní česká komedie. Nic lepšího se asi nemuže natočit. Kde jsou ty stará zlaté časy dvojic Svěrák/Smolják apod... ()

Katsiki

Tak pod padesát procent to nebylo. Nic jsem nečekala a výsledek stál za to. Holubová v zajetí nemá chybu, ostatním to taky šlo. Já můžu jen doporučit. Lepší než předchozí:-) ()

verryiska

Super odreagování ! Film , který neurazí ani příliš nenadchne, čili průměr . Jasně není to film století, ale to je jedno. Zkrátka slabé, trapné, bláznivé i super scény, zkrátka pelmel toho, co český film vždycky obsahuje. Film drží pan Bartoška, který hraje postavu Karla dokonale, mám ráda totiž sarkastické postavy a hlášky, Eva Holubová, se zhostila role Bohunky opět super, nejlepší bylo pohřbení manžela, umývání stanu, řev jejího únosce. Bohunka byla tak skvěle nesnesitelná, že jí únosci chtěli vrátit i bez výkupného :D Bohunky jízda na velbloudovi mi trochu připomněla film sex ve městě, kde na velbloudovi jela i Charlotte. Dávám tři hvězdičky- 1. hvězdička- za postavu Karla a jeho hlášky, 2. za občasné vtipné scény 3. za Evu Holubovou ... Víc dát nechci a nemohu. Btw. přežít se dá i bez Sodastreemu, kávovaru Dolce Gusto..atd :D:D ()

Ranulf11

Strašné, strašné a ještě jednou strašné. Naštěstí si už vůbec nepamatuji o čem ten rádoby film byl. Děkuji pěkně. Nejstrašnější na českých filmech je ta okatá reklama, z toho je mi na blití. Fuj ()

Alien2007

Libáš jako bůh se mi líbilo a tohle bylo sice slabší, ale účel to splnilo. U scén jsem se smál, i když to bylo chvílemi předvídatelné a zbytečně přeháněné. 2,5 hvězdičky a to za Evu Holubovou. ()

minostano

Klasická ale nevšední komedie Marie Poledňákové, velice povedené jen podle mého vkusu zbytečně drahé a natočené mimo ČR. Vtipné zápletky a skvělé herecké obsazení naznačuje na kvalitách filmu které jsou výjimečné v moderních dnešních českých komediích. Pokračování po Líbáš jako Bůh, celkem pěkně navázáno, a celkem i v pořádku přehledný děj. ()

Lazy87

Trochu šílené tempo na film téměř bez děje. Ale jako Bartoška, Kaiser a hlavně Holubová byli dobří. Jinak volovina. ()

BigMen

Hodně velká bublina okolo tohoto pokračování 1 dílu. Ale proč? Jediný, kdo mě bavil v tomto díle byl Bartoška a Holubová. Děj stejný jen posunutý za hranice. Asi bylo dostatek peněz. Aspoň na něco. ()

JARDAHONDA

V úchvatných exteriérech exotického Maroka se odehrává další příběh plný humoru, romantiky a lásky a tentokráte i napětí. Závěrečné hodnocení = 50 % ()

Zemřela režisérka Marie Poledňáková

Zemřela režisérka Marie Poledňáková