Nathan vyrazí se ženou na rodinné podzimní setkání. Zde se mu manželka chystá říci, že je těhotná. Na místě ale zuřivý jelen napadne jejího otce. Rodina se rozhodne prozkoumat les, aby zjistili, proč bylo zvíře tak agresivní. Netuší, co je v lese čeká. (LIVINGDEAD)

DJ Rocco iNc

No, už sa mi začala páčiť aj francúzska produkcia. Už zo začiatku ma tento film zaujal. Je to tým, že je to na americký štýl. Len škoda, že tie kance neboli hrôzostrašnejšie a že ich častejšie neukazovali. Inak v pohode film. ()

Yoshimitsu

Očekával jsem více zmutovaných zvířat v lese, co bude útočit na lidi a né jenom ukvičené čuníky, kteří se styděli ukazovat před kamerou. Dávám 30% ()

jefff

Zmutovaný prasata terorizují disfunkční francouzskou rodinu. Hádky a spousta krve jsou hlavní nosné body celého filmu. Proie je horor, který má vcelku sympatický spád i hrozivě vypadající čuňata. Přehlédnout se dá jistá neoriginalita příběhu. Já se bavil a hlavně díky krátké stopáži i nenudil. ()

Kienast

Trošku větší prasátka útočí na partu (nesympatických) mužů, z nichž jeden vypadá jako Adrien Brody :) Film je průměrný, ničím nepřekvapí (a zase se většina filmu odehrávala v noci :( vždyť scéna s prvním kancem byla ve dne a určitě byla napínavá ) ... dalo se to strávit. ()

Teabag

Docela slabota s nesympatickými herci, mizernou kamerou a hloupým scénářem. Ačkoli jsou pašíci v hororu v zásadě originální, film originální není vůbec (a pokud ano, tak ne zrovna způsobem, na který by autoři mohli být pyšní). ()

Gray Wolfman

Sice z divočáků je hovno vidět, ale pořád lepší, než aby tam běhali nějaký digitální. vrtění kapradím a chrochtání mi trochu připomělo raptory z Juráče a atmoška naprosto luxusní, frantíci to prostě uměj a ano, pro mě je to rozhodně lepší než sice klasickej, ale o to dost nudnej Razorback ()

mosnak

Honba za chemickyzdegerovanýma prasatama. Kdybych na to nekoukal v noci dal bych míň. Ale na pozdní úterní noční jízdu to doporučuji. 35% (sám cejtím,že jsem na tento film nějak hodnej). ()

Venous666

Když vezmete pár divokých prasat a nakrmíte je nějaký toxickým svinstvem, pak jednu rodinku se svými problémy a všechno to vložíte do jedné oplocené obory. Z prvu si říkáte, že to bude bomba, ale pak když posloucháte pořád francouzské rodinné problémy, tak Vás to začne tak trochu štvát. Ale tento mínus napravují už zmiňovaní prasečí kamarádíčci, kteří prahnou po jejich končetinách­­. Lehký průměr a 50% je tak akorát ()

mackey

Zvířecí hororovka z Francie? Inu, proč ne. Jen příště raději míň cílit na zvukový náznaky (tady spíše způsobený nízkým rozpočtem, než touhou po „překvapení“) a ukázat víc akce, dynamiky, různorodosti. Takhle to pro mě zůstalo někde v půli cesty a nemůžu se ubránit dojmu, že toho tématu šlo (ač jsem si vědom minimálně dvou dalších filmů se stejnou tématikou) využít mnohem líp. Zklamání to vyloženě není, nicméně hvězdu jsem ubral i za to, že od Francouzů tak nějak v těchhle vodách už čekám víc. ()

drankeryth

Krasne spracovany francuzsky film, len bola skoda, ze nainfikovanych diviakov neukazovali dokopy nikde. Len par zaberov sa im uslo a to tiez v takych roztrasenych zaberoch, co zas ja moc nemusim. Kyvajuce kriaky a vysoka trava je trosku malo na tento film. ()

Mamlas odpad!

4 žabožrouti jdou lovit zmutované divočáky. Jde jim to tak, jako cokoli jiného než stěžování si či stávkování. Během filmu jsem neviděl ani jednoho živého divočáka. Zato byla všudepřítomná vytřepaná kamera, která dělala "atmosféru" , když vše kolem od začátku do konce stálo za prd. ()

djbarrel

Tak zase tady máme jeden film se šílenými zvířátky, tentokrát se víceméně jedná o divoká prasata. Tenhle trend se poslední dobou rozjíždí, ale mám pocit, že kromě Razorbacku se to nikdy moc nepovedlo. Není tu jedno velké prase, ale hodně velkých prasat, ty byli celkem realistické, ale možná je to i tím, že se dvě třetiny filmu utápějí ve tmě. Ovšem víc škody než prasata, způsobili trochu neharmonické rodinné vztahy. Myšlenka celkem solidní a ani zpracování není špatné, ale nějak mě to prostě nevzalo. Chyběla atmosféra a vtažení do děje. 64 % ()

Ruud36

Po stránce akční - dejme tomu. Po stránce dějové - ne. Pokud chcete točit film o rodinných vztazích, tak klidně, ale necpěte to do tohoto žánru filmu. ()

tremors

Můj druhý viděný film, ve kterém jsou hlavní záporáci divoká prasata a opět mě bavil. Asi mám pro čuníky slabost. Největší mínus tohoto filmu pro mě byla nepřehledná kamera, nesympatičtí herci a neuzavřený konec. ()

Cechyno4

Z hlediska hororů, kde hlavním zabijákem je zvíře, určitě nadprůměr. Temná atmosféra v nočním lese dělá dost. Navíc z divočáků měl já vždy respekt. Do toho zajímavá zápletka s chemičkou. Atmosféricky lehce nadprůměrný horor. I pro jeho nevšednost dávám tři hvězdy. V procentech tak 51% ()

Naghavi

Váhává trojka...Horrory s divočáky člověk aby na jedné ruce spočítal, ale tohle byla zajímavá podívaná...Škoda, že prasátka nebyla pořádně vidět, ale napínavá podívaná a krátká stopáž stačila...60% ()

Filatov

Lovecká sezona tak trochu jinak a kančí se šípkovou nebo se zelím se podávat nebude. Naopak na talířku bude partička francouzských lovců v čele s ne zrovna vizáží příjemným hrdinou. Podzimní atmosféra byla fajn a mě se líbila. Dokreslovala snímek velmi dobře. Krve je tu taky celkem dost, pár fajn nechutných momentů a střídmá stopáž dala příjemný zážitek do sychravého listopadového odpoledne. Další plus za to, že sám z vlastní zkušenosti vím, jak to vypadá, když se člověk potká s pašíkem a vždycky jsem byl fanda nízkorozpočťáků! Tři náboje do zaseklý pušky hlavního hrdiny a 50 procentíček k tomu :-) ()

AmunRa

Typicky francouzské: Zlý majitel chemičky jde přes mrtvoly a s klidem otráví vodu široko daleko, jen aby udržel zisky. Je tak zlounsky zlý, že hodí přes palubu postupně úplně každého člena rodiny i všechny okolo. Chudáci lidožraví kňouři jsou už jen oběti situace a vlastně v tom sociálním dramatu hrají jen podružnou roli - což je tedy u hororu o lidožravých kancích docela problém. Herecké výkony se těžko posuzují, když většinu filmu pobíhají čtyři chlapi v nočním lese. Příznivci gore také ostrouhají - krom nějakých slizkých pozůstatků a černé krve toho moc na koukání není. Úplný propadák to není, ale podruhé to vidět nemusím. ()