Dokumentární snímek zaznamenávající letní turné Glee Live! In Concert! 2011, ve kterém uvidíte nejen hudební vystoupení, ale také fanoušky Glee a především jejich životní příběhy a jak je tento seriál ovlivnil... Glee - multi-generační fenomén, který inspiroval miliony fanoušků, aby přijali své vnitřní já, přichází s jedinečnou událostí - Glee Live! 3D. Vaše oblíbené postavy, hudba i jedinečné kouzlo se vydávají na turné a jejich originální vystoupení je zaznamenáno v tomto dokumentu. Vzhledem k tomu, že koncerty v průběhu celého turné byly beznadějně vyprodané, máte teď jedinečnou příležitost si show vychutnat do nejmenších detailů. Navíc je dokument okořeněn záběry ze zákulisí, kde uvidíte své staré známé Gleeky tak, jak jste je předtím ještě nikdy neviděli. (HBO Europe)

kikka20

Všechny pocity, jaké jsem měla při sledování seriálu, se mi vrátily. Celé ty choreografie, písně a atmosféra byla vážně skvělá. Nejvíce mě potěšila Brittany, zpívala píseň od Britney Spearce, protože měla úžasnou sestavu a všichni moc dobře víme, že je skvělá tanečnice. Pěkně se to k ní hodilo a asi se mi to líbilo nejvíce. Nesmím taky zapomenout na Pucka, když zpíval Lauren bylo to skvělé. Kéž bych tam mohla byt s nimi, jelikož je mám strašně moc ráda a moc ráda bych je viděla naživo. ()

Martin_W

Nezáživný záznam z koncertu, který je propojený s hloupými příběhy "Glee děcek", které si myslím většinu vůbec nezajímaly. Materiálu s rozhovory a příběhy je snad více než celé show. Show sama o sobě má taky jisté mouchy, bavila mě zhruba jen na půl. Bavilo mě více písničky poslouchat, než sledovat postavy jak je zpívají. Talent herci mají, ale na koncert bych asi našel. 52% ()

KOZEL84

Normálka koncert kde v mezičase nějaký škaredý a divný američan,žvaní o tom,jak mu tenhle seroš změnil život.Hm,whatever...(works).Hlavně když se tu natřásají krásní lidé jako Dianna a Naya.Na seriál ted' čučím a celkem mě i baví.Každé hudební číslo v něm je lepší než tenhle koncert. ()

Naki

Netajím se tím, že jsem šílený "Gleek" a že naprosto miluju Rayana Murphyho. Když ale nastane takový Gleek-ovský svátek a vyjde něco v podobě Glee koncertu na DVD, tak si představím opravdu kvalitní nadupanou šou a slibované záběry do zákulisí. Pokud jde o stage show, nemůžu si stěžovat. Hudba perfektní, chorografie skvělá a o kostýmech nemá cenu ani mluvit. :) Hodně mě překvapili i tím, že dali prostor fanouškům a zavedli nás do jejich netradičních životů a příběhu, jak jim Glee pomohlo. Ovšem chybu jsem si našla. A to záběry z backstage. Doslova jsem se modlila, aby tam byly co nejpikantnější záběry.. a ono nic. Samozřejmě tam byly i nahrané scény, např. ta s Leou byla fenomenální, ale kde jsou ty momenty, kdy kamera natočí něco nečekaného, vtipného..? Smůůůla.. Ale i tak jsem si to užila a Naya... ta byla dokonalá jako vždy! ()

Withree

Hudební vložka bez výraznější chybičky, i když se očividně hodně jelo na playback. Trošku mě štvaly ty prostřihy do publika, tohle mě u koncertů irituje nejvíce a zrovna zde jich bylo přehršel. No a ty již všemi zmiňované příběhy tří lidí, kteří byli svým způsobem ovlivněni sledováním Glee nebo se odmalička museli vyrovnávat s tím, že jsou "jiní", no OK, ale přidáno to bylo jaksi navíc. 3,5* zaokrouhleny samozřejmě nahoru. ()

Dashiella

Ľúbivá americká zábava, navyše aj v 3D, no čo by bežný divák ešte potreboval ku šťastiu. Čísla a mnohé spevácke výkony super. ()

Tejca

K pětihvězdičkovému hodnocení tomu chybělo trochu více času s herci. Klidně bych vydržela další půlhoďku a podívala se více do zákulisí, ale myslím že příběhy těch, kterým Glee změnilo život byly také zajímavé a hlavně inspirující! Jinak teda před talentem herců/tanečníků smekám! To co předvedli Harry a Heather bylo... absolutně úžasné. O pěveckých výkonech vůbec nemluvím. I wanna be loser like YOU! ()

CrashONE

K perfektnímu koncertu chyběl už snad jen Will Schuester, Emma Pillsbury a Sue Sylvester. Pak by to bylo dokonaly. I tak příjemně strávený večer. Tenhle snímek nemohl uniknout snad žádnému Glee fanouškovi. ()

tulrika

Je až neuvěřitelná, jak sledování seriálu může lidem změnit život. Ty "opravdové" životní osudy fanoušků Glee - jak mě Glee naučilo vážit sama sebe, jak teď miluji všechny na světě, jak mě Glee poučilo o toleranci a lásce, Glee mi našlo přátele a tak dál a tak dál.........:-) Jinak dobrý. Prostě pro fanoušky ()

Sathine

Abych řekla pravdu, moc nevím, co tímto "koncertem" chtěli tvůrci říct. Ano, určitě, byla to příjemná podívaná, ale chybělo tomu něco, po čem si člověk řekne, hmmm to je škoda, že už je konec. Což se mi absolutně nestalo. Známé písničky, host jen jeden, žádné extra scény, zajímavosti, samozřejmě, typické amerikanovské, jak mi sledování seriálu změnilo život. ()

Ajka13

Vím, že jde jen o sestřih filmu, ale i tak mi tam prostě spousta věcí chybělo. Slybovali behind the scenes - těch tam pro mě bylo strašně málo, stejně tak i prostoru pro mé oblíbené postavy, kterými bohužel nejsou přímo hlavní představitelé. Naopak po celou dobu mě strašně ...nechci říct přímo štvali, "happy ending stories" lidí, kterým Glee změnilo život. To je podle mě hooodně přehnaný a takový lidi by podle mě potřebovali spíš psychiatra. Ale třeba jsem prostě jen zbytečně skeptická. Samotné Glee trochu výchovnou funkci - jak si vážit sama sebe prostřednictvím postav, které jsou "loseři" stejně jako "my".Ale prostě mi to přišlo ujetý. Jinak provedení i výběr písní se mi líbil, ale jak říkám, přidala bych tam víc písní postav, které mám ráda. Ale to je asi jen můj problém. BTW nechápu, jak může mít tenhle "film" vyšší hodnocení než seriál... (Viděno samosebou jen ve 2D) ()

Jannine

Nejsem pravidelný divák Glee, ale čas od času se na nějaký díl kouknu. Písničky v seriálu mě osobně bavily víc než takhle z koncertu. Ale tvůrci se měli rozhodnout, jestli chtějí vytvořit dokument o Glee fanoušcích, kterým sledování seriálu změnilo život, nebo prostě jenom záznam z koncertu. Dohromady to dopadlo dost špatně.. ()