Deset důvodů, proč tě nenávidím

• Česko 10 důvodů proč tě nenávidím (více)

Sotva Cameron James nastoupí na novou střední školu, zamiluje se do všemi obletované studentky Bianky. Jenže té se líbí hezoun Joey Donner, proslavený ve škole hraním v reklamách. Joe se vsadí, že dívku sbalí. Potíž je v tom, že Biančin přísný otec nařídil, že Bianka může jít na rande, pokud půjde také její starší sestra Katarina. Jenže ta o randění nestojí a ani kluci se o ni právě neperou. Katarina se totiž netají hlubokým despektem k okolí, a ke klukům obzvlášť. Pokud tedy chtějí Cameron nebo Joey dostat Bianku na rande, musí sehnat někoho, kdo by pozval její sestru. Jediný, kdo je k tomu ochotný, a to ne zadarmo, je Patrick, který nemá dobrou pověst a o jeho roční nepřítomnosti koluje řada divokých historek. Brzy Patrick zjistí, že Katarina bude velmi tvrdý oříšek. (TV Nova)

salamandrr

Moje kamarádka řiká, že tohle je typický zástupce zbytečného filmu a má pravdu, ale jelikož já se rád bavím a nepotřebuji při tom vzdělávat své mozkové závity, je tohle další snímek v řadě, který vyhledávám ()

Jeand´Boa

Budeme-li hovořit o teenagerských komediích, musím konstatovat, že je to nadprůměr... Shakespeare by se asi divil, ale což, každá doba si žádá svých hrdinů... ()

chaotic

Už mě pomalu začínají iritovat filmy kde "loooser" slízne smetánku... kdyby se alespoň nějak psychologicky/fiziologicky změnil, ale ne. Budiž, ale k tématu... docela úsměvně působilo herecké obsazení obyčejných ksichtíků a ne jen výběrových krasavců/kyň a přestože každá scéna byla předem čitelná smál jsem se, bavil jsem se, usmíval se najivitě dialogů, čertil nad některými herci, ale ve výsledku to byla dobře upečená buchta. za 4. ()

Harts

moje nejoblíbenější americká teenagerovská komedie, viděl jsem ji snad 10x, pořád mě baví a vždy se na ní rád podívám, myslím, že 14. 2. ji dávali zase v TV, tak jsem zase koukal a slavil ten americký svátek sám ()

Kingjiri

Sice byl příběh dost předvídatelný, ale pořád měla tahle teen-komedie víc vtipu a originality, než většina dnešních výtvorů v rámci stejnýho žánru. Jen škoda, že se i tady nedokázaly scénáři vyhnout přehnaný a patosem nacucaný scény (např. Ledgerův zpěv na hřišti). Ono sympatický herecký obsazení taky udělalo svý a dotáhlo 10 důvodů ještě o level výš. Ledger byl perfektní (škoda ho), Stiles roztomilá a Gordon-Levitt válel už v osmnácti letech. Je to o fous, ale dávám čtyři slabší hvězdy. ()

siloalampa

Mladučký Gordon mi pomohol, aby som sa po celý čas cítil príjemne a mal na perách úsmev. Tento film som pozeral tuším okolo druhej v noci a pokiaľ sa mi podarilo nezaspať a vydržať do konca bez driemania, nemôžem to ohodnotiť inak, nech už je to kdejaká pubertálna hovadina;) ()

sarkareifova

Tenhle film naprosto miluju, stejně jako veškeré film kde hraje Heath Ledger. Někdo by to mohl přirovnávat např. k filmu Královna ročníku nebo podobně, ale není to tak. Námět je skvělej a každého rozhodně pobaví. Je to povedená a zábavná modernizace Shakespearovy hry Zkrocení zlé ženy. ()

vera27

Teenagerské filmečky jsem nikdy moc nemusela, ale tohle je vyjímka! Bylo to sympatické i zábavné, a Heath Ledger s Josephem tu byli tak sladcí... ()

chrispe

Jako náctileté se mi ten film děsně líbil (a taky Ledger, co si budeme povídat). Dnes už mě tak neoslovuje (a ani Heath mě už tolik nebere), ale stejně si myslím, že se v tomto žánru - komedií pro náctileté - jedná o velmi slušnou podívanou. ()

tranquill

Povedená teenagerská romantická komedie. Julia je okouzlující vždy a zde se nejednalo o nějaké trapárny či nechutnosti (což se u hollywoodských teenagerských komedií naopak nedá říct téměř nikdy). ()

HenryIvan

Asi najlepšia tínedžerská komédia, akú som videl. Zaujímavá adaptácia Skrotenia zlej ženy, no a Heath Ledger. Tohto pána nemôžeme často vidieť poskakovať ako nejakého šaša :D. 90 %. ()

AloeB

Úžasný zážitek. Filmu zcela kraloval Heath Ledger, který si mne naprosto získal a kterému jsem fandil. Film mne do sebe vtáhl. Smál jsem se, kde jsem měl. Brečel jsem, kde jsem měl. Nesnášel jsem záporáka, dá-li se tak Joey nazvat. Inu, není toto definice dobrého filmu? ()

JimiH

Skvělá esence nadprůměrné romantické komedie se sympatickými herci a výbornými hláškami. K legendárnosti tomu drobek chybí, ale i tak si zaslouží být mezi nejlepšími rom-comy. ()

Vabr

Zkrocení zlé ženy byla dobrá komedie od Shakespeara se skvělou postavou Kateřiny, z níž padala jedna hláška za druhou, když se hádala s Petrucciem. Ovšem Deset důvodů, proč tě nenávidím je pouze a jenom pouze průměrnou komedií, kterých v podobném znění můžeme v dvoutisícovkách zhlédnout kupy (k tomu mnohokrát lepších a zábavnějších). Tady se opravdu jede na čistý průměr se vším. Příběh obsahující jen ty nejzákladnější elementy zvratů a odboček (příběh vás dovede přesně tam, kam čekáte a jak čekáte bez nějakého pokusu překvapit nebo si zlepšit skóre), postavy ploché a bezcharakterní s pouze jedinou vlastností, kamera, hudba a střih obyčejné, humor ohraný, love story chabá, bez špetky citu, hromada očekávatelných žánrových klišé a stopáž takakorátní. Tady fakt není co řešit, protože se jedná o jednoduchou televizní zábavu pro nenáročné diváky. Vyhodnocení: Přidal bych 3 důvody a můžeš se jít zabít (●__●) ()

haWranka

Vlastně ani nevím, v čem je tohle lepší než ostatní teen komedie. Ale je. Fakt jsem se bavila a vůbec se mi to neokoukalo, i když už znám skoro všechny dialogy nazpaměť. A nevím jestli jsem cvok, ale Heath Ledger je mnohem hezčí z tmavýma vlasama, než jako sladkej blonďáček... ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (více)