Julia je úspěšná mladá dívka, s pěkným bytem, s milujícím přítelem a slibně nastartovanou kariérou psycholožky. Americký sen. Jenže pak se probudí do jiného snu... Setkání s přítelem z dětství v ní oživí vzpomínky na dávno zapomenuté noční můry. Noční můry, které se teď po letech vracejí... jako skutečné. (oficiální text distributora)

numan

Já se vážně CHTĚL bát, opravdu jsem se snažil, ale ani ťuk. Navíc nechápu, jak to ti amíci dělaj: poslední metro a nikde ani noha, dokonce ani na nástupišti (zato v soupravě, která za chvíli prosviští kolem, seděj lidi...), večer v plaveckým bazénu po vašem příchodu poslední noha právě odchází (v českým aquaparku by vám hodinu před zavíračkou hrozilo maximálně to, že vám v tom davu na hlavu hupsne nějakej exhibující adolescent)... Jak všechny ty vymoženosti civilizace můžou ekonomicky udržet, když tam nikdo nechodí??? Julča teda moc hezky ječí, ale mě místo hrůzy a děsu přivodila dva záchvaty smíchu. ()

Filatov

Docela příjemný překvapení. Začátek měl našlápnuto snad i na čtyři hvězdičky, ale pak úroveň trochu poklesla a jela si až do konce filmu příjemnou průměrnou linii. Tajemno občas taky zafungovalo, pár dobrých lekaček jsem dostal a Laura Regan byla taky koukatelná. Do průměru se vejdem úplně v pohodě. :-) ()

P@\/EL

Velice průměrný horor, který ničím výrazným nepřekvapí, ale také ničím vyloženě neurazí. Napětí a celkově děj je podle mě dost nevýrazný. Někdy mi film přišel až příliš přefantazírovaný, což mě zrovna dvakrát nepotěšilo. ()

2sistem

Místy dobrá atmosféra i pár slušných lekaček. Ze začátku jsem se těšil na skvělý horor ale skončilo to průměrně s trochu hloupým dějem. Přišlo mi to nedotažený ale dívat se na to dalo. ()

Venus7

Tohle je přesně ten typ hororu, který mi sedí. Ne hektolitry krve, ale děsivé a neurčité COSI, před kterým není úniku. ()

dc

Ale nebylo to vůbec špatné... Karty sice byly na začátku rozdány zcela jasně, ale atmosféra byla místy dost hustá. Prakticky bez jakýchkoliv efektů solidní horor, kterému možná chybí jeden či dva překvapivé momenty. ()

radiel odpad!

To je snad poprvé co jsem nesympatické hrdince přál aby jí už zabili!katastrofální film.Nikdy si neodpustím ten ztracený čas! ()

Desires

Po včerejším shlédnutí jsem byla poměrně zklamaná. V porovnání s lákavostí sestříhaných scén, na něž diváky lákali, jsem se v ději tak nějak neorientovala a až do konce nechápala,oč vlastně jde.I po přepnutí na víc jak půl hodiny jsem se ocitla na tom samém místě-je v koupelně,ječí a neví co se s ní děje.Závěrečný běh metrem s koncem v jiné dimenzi mi víc než připomínal Nebojte se tmy. Nepotřebuji k napětí tuny krve nebo špatné masky,ale film o něčem,co nikdo neví co vlastně je,mi přijde už otravný. ()

pupidup

tenhle film měl slušnou kameru a chvílemi i atmosféru, ale spoustu zbytečných scén, jako například vyzvracení se v podzemce. Hlavní hrdinka mi byla krajně nesympatická, nemám tyhle "blbý blondýny", které dělají chvílemi nelogické věci, ráda. Myslím, že jsem měla silné nutkání skočit do hororu a blondýnu sama zabít místo toho děsu:o) ()

Vlad

Námet zaujímavý, atmosféra budovaná slušne, spracovanie na priemernej úrovni. Výrazne však chýbalo hlbšie rozpracovanie pozadia okolo oných THEY. Buď len letmo alebo vôbec. Nevravím, že chcem všetko na podnose, ale ak by to poňali hlbšie, nevyznelo by to nakoniec ako plytké samoúčelné bububu. Prehliadnem hlúpe konanie postáv, ktoré si horory často priam vyžadujú, ale dať si vlastné K.O. tým, že dej budovaný na jednoduchom fakte - ONI sa pohybujú len v tme a svetla sa boja, (SPOILER) znegujem tým, že Lauru Regan na záver odnesú za bieleho dňa z miestnosti plnej svetla, tak to sa odpustiť nedá... ()

bratr_jezek

Pár lidí zjistí, že jako děti trpěli můrami a "oni" si je označili, pak si pro ně přicházejí. Zní to slibně, někteří jiní byli celkem spokojeni, já bohužel ne. Pořádně nezjistíme, kdo jsou "oni", jen si můžeme domýšlet, kam ti chudáci unesení mizí (otevřený konec víc než na škodu), proč to vlastně dělají, je obrovský dotazník a kromě lehkého napětí a nějaké ty lekačky vám celé zmizení dotyčného přijde trochu odfláknuté. Navíc nefunguje logika - hlavní hrdinka si ze znamínka cosi vytáhne, opět se nedozvíme co to je. Člověk by čekal, že tím získá nějakou výhodu, ale houby, děs a noční můry po ní začnou jít ještě víc, jen víme, že se bojí světla, což je v tmavých lokacích, v noci, či při časté likvidaci proudu trochu problém. Otráveni přečkáte do konce a ono to volá tak jít shánět další díl, třeba se to osvětlí víc. Viděl jsem ledacos, ale takto promarněný celkem dobrý nápad jsem už dlouho neviděl. ()