Tak jo, na velké plátno tahle dobře obsazená tv inscenace vážně nepatří, ale do kina jsem se (dnes můžu říct naštěstí) nedostala. Zdeněk Merta na filmy moc štěstí nemá, to mne mrzí vážně. Vzhledem k tomu, že jsem neviděla ani jeden díl Pojišťovny štěstí, nevadí mi seriálové tváře, netrpím předsudky vůči vážně dobré Kateřině Brožové. Je ale škoda, že se naši současní debutanti snaží do svých prvotin cpát všechno, co je napadne a co se naučili, prostě styl a product placement "Hranařů" je tak vychytaný, že výpověď nemá šanci.(7.4.2012)

• GeusX

Takový Hrnečku vař. Co největší směsice herců v co nejkomplikovanějším příběhu. Celé je to překombinovaně nepřehledné, žádná opravdu hlavní postava tu není. A nad tím vším bdí Veký bratr, který mluví rusky a anglicky. Co tím chtěli tvůri říci? Źe je všechno zkorumpovatelné, zmanipulovatelné a všechno je odposloucháváno?! Hm, budiž, ale chtělo by to lepší kabátek... Jako film to na mne nefungovalo. Snad jen jako hraná dokumentární rekonstrukce jakési kauzy...(24.3.2013)

• Tuax

Je to sice takové kolísavé a slabé, přesto je to docela koukatelné. Líbila se mi Brožová, která si jednou zase zahrála relativně důstojnou roli, byla asi nejlepší ze všech. Dejdar a to jeho huhlání, které bylo asi záměrem mě zase docela vadil. Langmajer snad jako jediný vypadal, že si roli dokonale užívá, díky tomu jeho postava i v tom málu co mohla předvést doslova zářila. Jeho gestikulace, úsměvy a mluva bezva věc. Jinak ovšem příběh velmi prachbídný, je to celé neuvěřitelné a hlavně dosti chaotické, kde každý paktuje s každým a divák stejně neví kdo má včem prsty, jaké vztahy jsou mezi jednotlivými pohlaváry a dalšími figurkami na šachovnici tohoto filmu. Akční scény, kde se střílelo vypadaly hodně bídně, to bych čekal že dovedou anši natočit o dost lépe, ale Jákl je zatím asi jediný, kdo k tomu má předpoklady. Dialogy celkově se nedaly moc poslouchat a byly skoro jako z akt x, ale tak rozházené, že nedávaly moc smysl a snažily se navodit atmosféru něčeho o čem vůbec nebyly. Mohlo to být horší, ale čekal jsem to teda lepší, po té propagaci co jsem loni v médiích zachytil. Ale na české poměry je to aspoň pokus vymknout se klasickým českým filmům, za to přidávám bodík. Sice to nevyšlo a vznikl takový film nefilm, tak snad příště. 4/10(2.5.2012)

• Rosalinda

Plné známých až hvězdných ksichtů tak horem dolem propagované v telce v autobusu, kterým téměř denně musím jezdit... Takže bych čekala něco víc. Potkala jsem jen nudu, nudu, nudu k uzoufání, kterou jsem už dlouho nikde nepotkala. Jediné milé překvapení se ukázalo v podobě Kateřiny Brožové; zdá se, že je to snad opravdu herečka a nejen podivně dokonalá blondýnka. Přidává mi hvězdičku spolu s vždy dokonalým Jiřím Langmajerem; to už je snad stoprocentní jistota. Udrželi mne u toho jen herci a zvědavost, zda se opravdu nezačne něco dít, jinak bych zdrhala po čtvrt hodince.(10.7.2012)

• honajz

Být to vědomá parodie, je to o trošičku lepší než Milionář. Ale takhle ... všude jen dramatická hudba, když se nic dramatického neděje, přiškrcené hlasy, neustálá paranoia sledování a kamer, vypiplané záběry jak z reklamy na deodorant, a celé je to o ho.vnu. Nuda už po 20 minutách. Hvězdička za obstojné občasné výtvarné pojetí kamery. Scenáristicky trvá hodinu expozice, navíc neslaná nemastná a těžko uvěřitelná, protože vlastně o nic nejde, a zhruba dvacet minut zbylo na nějaký děj. Charakteristika postav v podstatě nulová, žádná z nich snad nemá ani rodiče ani příbuzné. Celé to i díky tomu působí značně prvoplánově Jinak jsem myslel, že se Tříska v Americe naučil anglicky, ale ten jeho přízvuk je skutečně úděsný.(10.5.2012)

• - Film se původně měl jmenovat Česká ruleta. (LentilleLily)

• - Saša Rašilov nejml. a Tomáš Magnusek sa spolu stretli už vo filme Bastardi (2010). (Johnny.ARN)