Hranaři

Hranaři

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2011, 96 min

Cinema City Anděl - Nechápu většinu z vás a nechápu tak nízké hodnocení (24% a 244. nejhorší film). Mě se film líbil a i přes velkou kritiku jsem se rozhodl zajít na to do kina. Spoustu známých herců - super! Bylo to napínavé a zajímavé. Film, který otevřeně znázorňuje politickou a podnikatelskou scénu, která je plná korupce. Budu jeden opravdu z mála, ale Hranaři u mě zabodovali !! Já tyhle filmy fakt můžu, takže to byl určitě můj šálek čaje. 77% (with T.) // (5.5.2012) - Druhá projekce a hodnocení zvedám. Ještě jednou říkám - nechápu většinu z vás. Tenhle film je velmi dobrý, tak proč ho hodnotíte tak nízko? Takhle to v českých luzích a hájích opravdu chodí (korupce, zmanipulované státní zakázky, lobisté, mafie, atd...). Tenhle film chci velmi brzy zase vidět. 80% (with J.) // (18.7.2012) - Repete :-) Film je prostě hodně dobrej.. Opět zvedám. 82% // NOVA HD (23.3.2013) - Do čtveřice všechno dobrého :-) Pořád si stojím za svým a podle mě je to jeden z nejvíce podhodnocených filmů, co se na čsfd vyskytují. K dnešnímu dni má 31%, což já prostě naprosto nepobírám. Hodnocení ponechávám - 82% / Další projekce: NOVA HD (srpen 2015)(28.12.2011)

• iwigirl

Ten námět zas tak úplně blbej není.... Jen sem holt po 10 minutách přestala chca nechca vnímat, kdo je kdo, kdo s kým a za kolik a kdo je ten hodnej a kdo zlej. Rozuzluje se to po zhruba hodině, kdy už je jasný, že v tom lítaj 2 hodní kluci a jejich rodiny. Product placement se jim poměrně zdařil, jen ten Saša v hlavní roli mě tentokrát neuvěřitelně sr...... Pro mě zbytečný film, který by mohl fungovat...... Kdyby ho někdo udělal úúúúplně jinak.(30.11.2011)

Další z kontroverzních snímků, který si nyní bere na paškál skandál podnikatelů a úředníků na vysokých postech. Ano, uplynulo už nějakých 24 let od Sametové revuloce a máme demokracii, ale jak je vidno, komunističtí proletáři a KGB spolu s dalšími útvary bývalého východního bloku stále u nás (ale i v jiných státech) z vesela operují dál. Je pravda, že film pouze na toto téma poukaze, někteří se u něj pobaví, ale všichni od tohoto tématu dávají ruce pryč a koukají jinam, než aby se provedli opatření a změnili jsme to! 80%(11.8.2013)

• Mr.Cinephile

Film, ve kterém se sešla česká herecká "elita", měl být trochu více propracovaný a hlavně tomu chyběla jakákoliv tíživá atmosféra, což bych právě u takového typu snímku očekával. Ve své podstatě těch 30% je neoprávněných, zas taková hanba to není, jsou i horší... Ale Češi tyhle filmy prostě neumí. 40%(4.5.2012)

• Ruut

Pro jednou začnu tím pozitivním = 1, vesměs skvělá je kamera a dobře využívá i luxusních interiérů. Tam ten digitál vyloženě sedne. 2, úžasně přehrává (na tiskovce celkem zbytečně podrážděný) Jiří Langmajer. 3, sympaťák je i hravý Jan Tříska, který pochopil, že až tak supervážně (nebo právě až moc) svou roli superagenta brát nemá. 4, SPOILER krásnou, opravdu krásnou smrt předvede Miroslav Etzner - tak krásný detail jsem už dlouho neviděl :-), vážně! KONEC SPOILERU ----- No a to všechno ostatní je vyložené zlo - mizerný scénář, nefungující vztahy, byť jen jedna jediná kladná figurka, překombinované intriky, přehršel luxusu ... suma sumárům není to taková bída jako Vorlův Jak ulovit miliordáře , ale slabší než třeba Kájínek nebo hodně pozadu za Czech Made Manem od stejného produkčního týmu ...(30.11.2011)

• - Saša Rašilov nejml. a Tomáš Magnusek sa spolu stretli už vo filme Bastardi (2010). (Johnny.ARN)

• - Film se původně měl jmenovat Česká ruleta. (LentilleLily)