Hranaři

Ve filmu sledujeme osudy dvou podnikatelských manželských párů, manželů Hložových a Slámových, které si rozhodně nemohou na nic stěžovat. Manželky vedou společně agenturu s hosteskami, Sláma má stavební firmu a Hlož zase bezpečnostní agenturu. Sláma se rozhodne získat stůj co stůj velkou stavební zakázku a zatáhne do toho i nic netušícího kamaráda. Proti Slámovi však stojí Spolek pěti, kterým sekunduje radní s přezdívkou Lulu. Sláma se rázem ocitne ve světě sledování, odposlechů, nedůvěry a nevyjasněných vražd. Atmosféra mrazivě houstne, nikdo nikomu nevěří. Hlož bojuje o záchranu přítele Slámy a poté vezme spravedlnost do vlastních rukou. Vše zpovzdálí sleduje podivný pan Bishop. Proč asi? (TV Nova)

RedDuck odpad!

Abych řekl něco pozitivního, ambice natočit v Čechách něco nového tu jsou. Dejdar a Langmajer se mi líbili...vizuálně. Tříminutová akční scéna byla slušná. Téma je pro mě silně neatraktivní, ale ono nejde jen o žánr, ten film je veskrze špatný. První co mi vadí je studený filtr, v nějaké scéně může být ku prospěchu ale když je s ním natočený celý film je to hrozně nepříjemné. Dále postavy, existuje tady příliš mnoho postav a tak ani nejsou nějak kvalitně představeny a jsou bez jakéhokoliv vývoje. Škoda kvalitních herců na to aby zvárnili takové načrtnuté figury. Problém byl i se zvukem, mnohdy nešlo rozumět a určitě to nebylo tím že by herci drmolili...prostě zvukař to odflákl nebo to dokonce tak chtěl. Z příběhu jsem toho moc nepochopil, a bylo to jen zčásti tím jak nepříjemně a chaoticky byl film natočen. Prostě nic co by člověka zaujalo...příjemně zaujalo. Tvůrcům bych doporučil příběh s pár promyšlenými a pečlivě tvořenými charaktery kde by byl psychický souboj a napětí. Bez modrého filtru, s pořádným zvukem a srozumitelným příběhem. No prostě úplně jinej film. ()

Bejbinka

Filmová drtička to jistí. Říkala jsme si, že se konečně zase objevil pěkně obsazený film, se zajímavým tématem, bez Trojano-Liško-Macháčka a Vilhelmo-Gaislerový. Nebylo to ani zajímavý. Slibný na tom zůstal jen ten nápad na film. A korunu tomu dodala hudba...ta byla tak příšerná a nehodící se k filmu, že můj blbej pocit z filmu (ne z děje, ale ze zpracování a přehrávání herců) ještě umocňovala. Totální ztráta času.Doufám, že Tomáš Zelenka režírování už zapíchnul...první a snad poslední film! Hvězda za nápad a cast. ()

MickeyStuma odpad!

Po předlouhé době opět někoho napadlo natočit ryze český thriller z českého prostředí. A opět to byl špatný nápad. Jednoduše řečeno: Když to neumím, tak to nedělám! Není tu hlavní role, není tu záporná role, není tu napětí, není tu drama, nehláškuje se tu, seriálovým hercům se to prostě věřit nedá. Má to vůbec nějaký děj? Žádný jsem nezaznamenal. Nuda, nuda, samá nuda. Zlatý major Kalaš, to byla jiná škola. Současní tvůrci kriminálek a thrillerů by se měly nejdříve přiučit od filmařů z dob normalizace a pak se do toho pustit. Jinak je to zbytečná ztráta času a filmového materiálu. ()

alambert

Když nemáte pořádnej scénář, herce...skoro nic...dejte tam aspoň hudbu, hodně hudby, pořád, nepřetržitě, i tam, kde je zbytečná, i tam, kde se nehodí... ()

Heroine odpad!

Škoda že Češi nedělají parodie a komedie, myslím že by to mohlo být vynikající. Ale že se to bere vážně, je to nekoukatelný shit. ()

herák

nic moc..spíš nic než moc..spíš vůbec moc..ale někteří herci fakt zaváleli..nechám na vás který myslím ()

Nail

Nic extra to nebylo, ale koukat se na to dalo. Mě se líbí toto téma plné tajemství a polické hry, kdy normální člověk je pouze figurkou na šachovnici jiných. Proč ne. ()

jacko

1,5* s odrenyma usima - hodnoceno jako cesky film se zajimavym nametem...potom prichazi bohuzel zpracovani, hlucha mista, kupa nelogicnosti a neherecke vyrony (za vsechny wtf Dejdar)...lobbisticko/gaunerska elita vozici se v peugeotech a nosici hadry bandi vamos LOL (product placement asi dnes musi byt, ale mohli by natocit kratsi reklamu) nad nimiz bdi ruska a americka tajna sluzba...zrejme dobrej material, kterej si ale asi uzili jen tvruci :( ()

ZackSawyer

kšeft za všechny prachy! Natěšen na pana Třísku - velký kulový! Půlminuta jeslti to vůbec byla v závěru a ty 3x2 vteřiny - to má být Tříska? Část věcí co zazněla je pravda - zakázky a kamery! Ale to je tak asi vše. Brožové jsem nevěřil ani dobrý den, Dejdar s chraplákem co chlastá a golfuje :-), Rašilov - co tam vlastně měl za roli? Lobisti - ví vůbec kdo s kým co a co kdo dělal? Přitažené za vlas! Velký nic, pseudoodkaz na léto 1990 ()

Jeand´Boa

To je ošidné, toto hodnotit...když řeknu, že ten film neví ani za mák, o čem vlastně chce vyprávět, hned se o mě začne někdo zajímat, že snad dané prostředí znám...proto to neřeknu...řeknu jen, že ten film neví, o čem film má být - myšleno jako z filmového hlediska...další z českých pokusů o děsně napínavý thriller...zmírající hvězdy ve snímku, kde scénárista a ostatní tvůrci snad už mrtví byli při samém vzniku a kde divák umře zcela jistě - na nezájem... ()

cerbygerby

Také něco podobného jako u Bastardů..proč toto vůbec vzniká? Že ty známý herci do toho lezou, no ale zase na druhou stranu zaplat pánbůch za ně, protože kdyby tam nebyli ti herci, nevím nevím jak by to dopadlo, a to trailer vypadal tedy hodně zajímavě až jsem si říkal proč ty lidi dávaj tak málo.. no po shlédutí filmu o ničem jsem jim dal za pravdu - 2* a 25% ()

ortoncz

No co k tomu říci . Je to prostě průser . Češi si mysleli , že udělají thriller z naší kotliny a moc to nevyšlo. Scénař je tragický , kamera je zoufalá a ani ty herce není za co chválit. Dej bože ať už takový filmy se u nás netočí 25%. ()

Petyas

Prachbídný scénář postavený na vodě a mnoha postav, které jsou představeny během 30 vteřin a člověk se neorientuje, kdo je vlastně kdo a co má s filmem společného. Odporná kamera a ten zelený filtr, no hnus. Fakt špatné, hodně špatné. ()

Walmy odpad!

Takovej shit, který mi ani nestojí za to, abych tady ztratil kousek nějakého slova... přitom námět nebyl vůbec zlej. Výsledek? Hanba. A to po všech stránkách. ()

sarkareifova

Čekala jsem o trošku víc. Do poloviny to bylo docela dobrý, ale pak se to změnilo na nudnou blbost. A ani pečlivě vybírané herecké obsazení to nezměnilo. ()

rainman93

Problémů má tento snímek hned několik. Což se bohužel stává v naší zemičce zvykem. Jednak je to prostá krize identity, následovaná krizí vědomí, jež nedokáže řídit taktéž krizí stíháná nervová vedení ke svým hercům, kteří se tedy hrají jako by byli v komatu. Takže se zeptejme jinak: Co je v pořádku a funguje? Snad jen konstatování, že zde máme organizovaný zločin a že si tu u nás vyřizují účty nejrůznější rozvětky. To pochopitelně není v pořádku v reálném světě, ale je dobře, že se o tom mluví. ()

Ozzy2

Kdo si myslíte, že se podílel a podílí na marastu téhle korupcí prošpikované země?Prácvě tihle estébáci, vyškolení v Moskvě ve středisku KGB! Nechápu, jak tomuhle můžete dát odpad.V tomhle vy trubky žijete a ani o tom nevíte. Zelenka si dovolil fakt dost, za to palec nahoru ()

Mara97

Uložené rádiové stanice na palubním displeji v autě: Impuls Impuls Impuls Impuls Impuls Impuls... Může tohle ještě někdo myslet vážně? ()