Darren Silverman, Wayne Lo Fessier a J. D. McNugent byli od dětství nejlepší přátelé. Na střední škole hraje Wayne fotbal, J.D. je maskotem a Darren povzbuzovačem, ale stále drží pospolu. Navíc hrají v rockové skupině. Všecko se změní, když mezi ně vstoupí krásná ale chladná a manipulující psychopatka Judith, která milého a sympatického Darrena sevře do drápů. Snaží se jejich přátelství ale i kapelu rozbít. Zoufalí Wayne aj. D. se pokoušejí Darrena rozptýlit, vymanit ho z jejího negativního vlivu. Darrena chtějí dát dohromady se Sandy, která se nedávno rozhodla, že bude jeptiškou. Po poradě s fotbalovým trenérem se rozhodnou, že Judith unesou. Před ostatními předstírají, že umřela. Avšak Judith nezůstává dlouho mimo hru a pomalu se schyluje ke svatbě... (oficiální text distributora)

Cortesz

Komedie, která se zařadí mezi ostatní typy komedií tohoto typu, je zde sice ambiciózní herecké obsazení, ale i tak to nestojí skoro za nic. Plno absurdních situací, které jsou předvídatelné a některé i trapné, hlášky založené na sprostých slovech, takže žádné. Jediným plusem jsou Jason Biggs, kterej už je chudák zaškatulkovanej jako "ten co vojel koláč". ale tyto role mu přece jdou nejlépe, Steve Zahn je skvělej komik a je ze všech nejzábavnější, Amanda Peet si tu svou mrchu užívá, škoda jen toho odporného Jack Black, kterého bytostně nesnáším a ten film mi jen kazil. ()

vieriX

Čekal jsem hodně a dostat jsem celkem dost. Komedie skvěle ubíhala a hlavní čtveřice hrdinu se velmi dobře doplňovala.Gagu byla spousta a stáli za to občas sem se málem válel po zemi smíchy. Pro mě to bylo moc příjemných 90 minut. Naprosto skvěle 4 hvězdičky ()

jprmusic

Nejsem moc fanda amerických komedií, ale tohle mě bavilo - asi proto, že Jason Biggs nebyl za úplnýho debila, Jack Black se relativně držel zpátky ( na své zvyklosti ) a Amanda Peet byla skvělej castingovej tah. ()

Bartex

"Kouči, co budeme dělat?" • "Běž a típni tu KÁČU!" Masakr nad masakry. Slušné obsazení, perfektní provedení, nic náročného a přesto velmi zábavné! Doporučuju pro bolavou bránici. ()

vitac.

Ulítlá komedie. Ale místy skutečně hodně vtipná, což se o hromadě komedií s lepším hodnecením říct nedá. Nejvíc mě dostávala postava trenéra a jeho rada do života o záhánění myšlenek na ženy nejlépe tvrdým alkoholem:) Jo, na obě Amandy se také pekně kouká, když zrovna nejsou v hábitu pro jeptišky. Slabší tři. ()

Mire

Komédia o dvoch kreténoch ktorí chcú zachrániť svojho menej kreténskeho kamaráta síce nie je nijak oslnivý námet, ale pozeralo sa to dobre a obidve Amandy boli pekným spestrením. EDIT 23.4.2017: Po nedávnom opätovnom pozretí pridávam ešte jednu hviezdičku. Páčilo sa mi to ešte viac ako pred rokmi :) ()

Brano

Priemerná komédia, ktorá je iba premenlivo zábavná. Vyzdvihnem celkom sympatické herecké obsadenie. Dejovo to bolo pozerateľné. Taká jednorazová oddychovka na večer, ktorá neurazí. ()

Jebak8

Sice to bylo fakt stupidní, přesto jsem se smál. Na tenhle film člověk musí jenom koukat, nepřemejšlet, úplně vypustit, pak je to fakt celkem vtipný. Nejlepší hláška: ,,Chceš mi ještě něco říct?´´ ,,JO. Mám tři koule!´´ ()

waltosin

Tak to někdy bývá musíme si na ženský dát bacha, aby nás neoškubala jak kuřata a při tom vůbec nemilovala. 60% ()

Manas50

Když jsem viděl herecké obsazení, hlavně Jacka Blacka, čekal jsem dobrou zábavu jako v jeho ostatních filmech, parkrát jsem se sice zasmál ale vetšinu času jsem se nudil a netrpělivě čekal, až bude konec. Takže nakonec veliké zklamání. 35% ()

Khia odpad!

Jack black je znamy svymi hereckymi vykony v komediích, ale ze se propůjčil tomuhle, je velmi smutné. Nereálná blbost par excelanc a bez jakéhokoliv vtipu. ()

Svatý muž versus flákač

Svatý muž versus flákač

17.04.2006

Jeden z dvojice ukázkových hlupáků v trháku Blbý a blbější, Jeff Daniels, doplní zkušenou Diane Keaton a mladíka Jona Hedera v hereckém obsazení bláznivé komedie MAMAS BOY. Režie se ujme Tim Hamilton… (více)