Rovnováha sil čtyř párů je značně vychýlena – ženy totiž začaly používat rady z populární knihy Steveho Harveye "Chovej se jako žena, mysli jako muž", aby od svých partnerů dostaly to, co chtějí. Jenže jejich muži na to brzy přijdou a rozhodnou se, že nejlepší obranou je útok. Vymyslí plán, jak využít tuto informaci ve svůj prospěch a válka pohlaví začíná! (HBO Europe)

Chip89

Muži vs. ženy. A já v záchvatech smíchu. Je to předvídatelná komedie, ale já si u toho krásně odpočinula. Prostě vztahy, humor, romantika a spousta nádherných a ještě jednou nádherných černochů - to je jasné, že je to film pro mne:)) Jen škoda, že na konci to končí tak jak by si to každá z nás představovala. Realita je ale úplně někde jinde. ()

Bezda22

Mě to bavilo. Tyhle boje mezi chlapama a ženskejma sou normální a dějou se všude na světě. Bohužel, ženský nás maj dost vomotaný a ta bitva je pro muže prohraná, i když to nejde připustit a všechno se tváří, že chlap je na koni, neni to vždycky tak. Docela mi to otevřelo oči a po skončení sem se cejtil dobře, tak zvláštně spokojeně. 65% ()

Shitonit

Černý film s černochama o černoších, po deseti minutách vidím černě celý život. V týhle černočerný pakárně jsou černý i běloši. Nesnáším černý filmy. To můžu mít rovnou vypnutou televizi... ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Důkaz, že když poserou něco ženské - může za to chlap a když úplně stejně posere něco chlap - může za to taky :D ()

kakyn

Vtipná černošská romantická komedie. Není to ta klasická, trapná americká komedie plná vulgárního humoru. Nejsou tam už ani ti okoukani herci jako Chris Tucker atd... A to je dobře. Má to dobrej nápad a člověk se u toho nenudi. ()

lulu37

Zdá sa mi, že troška podhodnotená komédia so skvelým soundtrackom (John Legend - Tonight, Jennifer Hudson - Think like a man). Odporúčam na spríjemnenie večera :) ()

Keen.lady

Občas jsem se ztrácela v podobnosti herců, kapku jsem se nudila, asi 2x jsem se zasmála. Michael Ealy je fakt kus a já tak trochu doufala, že uvidím i víc, než jen svlečená trička :-D Nelíbil se mi ten chlapík v rozvodu a malý syn svobodné ženy, ostatní herci v pohodě. Chtělo by to přidat více kvalitnějších fórů a méně skoků mezi páry, lepší dialogy a vymazat vypravěče. ()

rasto87

Pri tomto snímku bola u mňa chyba najmä tá, že ako prvé som videl druhú časť, ktorá mi prišla omnoho lepšia a hlavne zábavnejšia. Mysli ako on 14 je skôr romantickým filmom ako komédiou, kde vtipných prvkov je naozaj málo, ale na spríjemnenie večera s vašimi polovičkami to naozaj môže byť. ()

AndrewNewman

Najoriginálnejšia romatická komédia svojej doby. Nemá to oscarové výkony hercov, ani oscarových scenáristov a pod. ale zase je to brutálne pohodičková vec, ktorú si vždy veľmi rád zopakujem. ()

kikin01

Tento kousíček jsem si vychutnal opravdu dobře. Docela hodně pěkných hlodů, a celkově se film vyvedl, líbilo se mi to. ()

rigby

Velmi příjemná komedie na téma vztahů. I když jsem od začátku věděl, jak se bude děj vyvíjet a jaký bude závěr, byly z toho dvě pěkné hodiny plné zábavy. Bohužel k vyššímu hodnocení tomu hodně chybělo, zejména trocha pálivého koření a možná i kapka malinové šťávy, aby to bylo sladší. ()

kolodej1

velmi průměrné, ani to nebylo nijak k popukání, ani romantické, takové poměrně plytké a plné klišé. Někdy to na mě působilo trochu jako nepříliš povedený sitcom. Dokoukal jsem spíše z povinnosti ()