Klub zlomených srdcí

The Broken Hearts Club: A Romantic Comedy

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 91 min

Na tenhle film jsem čekala neuvěřitelně dlouho, stále nebyl nikde k sehnání, ovšem, čekání se vyplatilo. Bylo to prostě skvělé! Ne perfektní, na to jsou tady jiné filmy s homosexuální tématikou. Tenhle snímek je ale milý, zábavný, odlehčený. Jsou tady skvělé postavy, pár rozkošných herců - kteří samozřejmě v 'gay filmech' nemohou chybět. Možná, kdybych neviděla filmy jako třeba Yossi & Jagger a podobné, tak bych těch hvězdiček dala i pět... A opravdu jsem ráda, že i když se tady o sexu sice hodně mluví, tak jako takový tam není. Bohužel poslední dobou hodně 'gay filmů' je zaměřeno jen na 'popisný' sex.(3.12.2011)

Zbožňujem pohľad na dvoch pekných bozkávajúcich sa mužov. Vyvoláva to vo mne mierne vzrušenie. A tento film mi pár takýchto momentov ponúkol. K väčším intímnostiam však nedošlo, ale zato som aj rada. Chlapci väčšinou riešili bežné vzťahové problémy bez nejakej vážnejšej zápletky, a preto to na mňa pôsosbilo trochu mdlo. Na hercov sa však pozeralo veľmi príjemne a potešil ma hlavne John Mahoney, ktorý vniesol do filmu trochu uvoľnenosti a zábavy.(6.6.2015)

Osvěžující a příjemná komedie ze života gayů, která řeší jejich životy, vztahy, lásky a také rozchody, tedy naprosto běžné záležitosti. Životní situace a osudy řešíme všichni stejné a vůbec nezáleží na tom, jestli je někdo heterosexuál, homosexuál, žlutý, černý nebo pruhovaný. Jsme všichni lidé a nic se na tom nemění. Nesoudím člověka podle toho, koho má večer ve své posteli, ale podle jeho osobnosti a podle toho jak na mě zapůsobí.(30.6.2010)

• mandella

Hm. Čekala jsem, že to bude trošku lepší. Zach Braff tradičně dobrý, Timothy Olyphant mě překvapil asi nejvíc tím, že dokáže zahrát i sympatickou postavu, ale Dean Cain jako homosexuál prostě nevypadal. Celkem předvídatelný scénář nesoucí se v poklidném duchu mě neuchvátil. Vlastně, když nad tím tak přemýšlím, úplně bych se bez tohoto filmu obešla. Přišlo mi to jako homosexuální konverzačka tak trochu o ničem... a nejnudnější bylo to, že tam byli všichni lidi homosexuální (možná kromě kadeřnice).(20.4.2009)

Jeden z mála filmů na téma GAY který se mě neprotivil a líbilo se mě vykreslení postav. Je zde opravdu jistá shoda s QaF, nicméně srovnávat film se seriálem je mírně nefair vůči filmu, proč? To si jistě každý domyslí. Jsem přesvědčený, že typy ukázané v tomto filmu mezi gay komunitou skutečně jsou. Proč by nebyli? Vždyť přesně takové typy jsou i mezi heterosexuály a kdo tvrdí, že ne, pak málo chodí mezi lidi. Příběh je pojmutý vtipně a celkem citlivě, žádné porno, dost relativně známých herců, Z. Braff dokazuje, že je schopný zahrát ledasco, zaměřeno na přátelství a lásku (Fialka) a i dobrá úkázka toho, že jsou tací co si ze sebe klidně udělají i legraci. Velmi dobrý film.(9.1.2009)

• - Pracovní název během psaní scénáře byl "8x10's". (Cheeker)