poster

Klub zlomených srdcí

 • USA

  The Broken Hearts Club: A Romantic Comedy

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 91 min

 • Mania
  ****

  Na tenhle film jsem čekala neuvěřitelně dlouho, stále nebyl nikde k sehnání, ovšem, čekání se vyplatilo. Bylo to prostě skvělé! Ne perfektní, na to jsou tady jiné filmy s homosexuální tématikou. Tenhle snímek je ale milý, zábavný, odlehčený. Jsou tady skvělé postavy, pár rozkošných herců - kteří samozřejmě v 'gay filmech' nemohou chybět. Možná, kdybych neviděla filmy jako třeba Yossi & Jagger a podobné, tak bych těch hvězdiček dala i pět... A opravdu jsem ráda, že i když se tady o sexu sice hodně mluví, tak jako takový tam není. Bohužel poslední dobou hodně 'gay filmů' je zaměřeno jen na 'popisný' sex.(3.12.2011)

 • harfuska
  ***

  Zbožňujem pohľad na dvoch pekných bozkávajúcich sa mužov. Vyvoláva to vo mne mierne vzrušenie. A tento film mi pár takýchto momentov ponúkol. K väčším intímnostiam však nedošlo, ale zato som aj rada. Chlapci väčšinou riešili bežné vzťahové problémy bez nejakej vážnejšej zápletky, a preto to na mňa pôsosbilo trochu mdlo. Na hercov sa však pozeralo veľmi príjemne a potešil ma hlavne John Mahoney, ktorý vniesol do filmu trochu uvoľnenosti a zábavy.(6.6.2015)

 • blackrain
  ****

  Osvěžující a příjemná komedie ze života gayů, která řeší jejich životy, vztahy, lásky a také rozchody, tedy naprosto běžné záležitosti. Životní situace a osudy řešíme všichni stejné a vůbec nezáleží na tom, jestli je někdo heterosexuál, homosexuál, žlutý, černý nebo pruhovaný. Jsme všichni lidé a nic se na tom nemění. Nesoudím člověka podle toho, koho má večer ve své posteli, ale podle jeho osobnosti a podle toho jak na mě zapůsobí.(30.6.2010)

 • mandella
  **

  Hm. Čekala jsem, že to bude trošku lepší. Zach Braff tradičně dobrý, Timothy Olyphant mě překvapil asi nejvíc tím, že dokáže zahrát i sympatickou postavu, ale Dean Cain jako homosexuál prostě nevypadal. Celkem předvídatelný scénář nesoucí se v poklidném duchu mě neuchvátil. Vlastně, když nad tím tak přemýšlím, úplně bych se bez tohoto filmu obešla. Přišlo mi to jako homosexuální konverzačka tak trochu o ničem... a nejnudnější bylo to, že tam byli všichni lidi homosexuální (možná kromě kadeřnice).(20.4.2009)

 • penegal
  ****

  Jeden z mála filmů na téma GAY který se mě neprotivil a líbilo se mě vykreslení postav. Je zde opravdu jistá shoda s QaF, nicméně srovnávat film se seriálem je mírně nefair vůči filmu, proč? To si jistě každý domyslí. Jsem přesvědčený, že typy ukázané v tomto filmu mezi gay komunitou skutečně jsou. Proč by nebyli? Vždyť přesně takové typy jsou i mezi heterosexuály a kdo tvrdí, že ne, pak málo chodí mezi lidi. Příběh je pojmutý vtipně a celkem citlivě, žádné porno, dost relativně známých herců, Z. Braff dokazuje, že je schopný zahrát ledasco, zaměřeno na přátelství a lásku (Fialka) a i dobrá úkázka toho, že jsou tací co si ze sebe klidně udělají i legraci. Velmi dobrý film.(9.1.2009)

 • - Pracovní název během psaní scénáře byl "8x10's". (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace