The Devil's Rock

Deň pred vylodením spojeneckých vojsk v Normandii dostanú dvaja muži tajnú úlohu, ktorou je zničenie nepriateľského dela na jednom z ostrovov. Misia sa však skomplikuje, keď muži započujú krik ženy a s cieľom zachrániť ju vstúpia do nacistického bunkra. (Slavigrom)

Pitryx

Skvělý začátek a pak dlouho nic moc. Maskéři se sice snažili a krve a střev všude dostatek, ovšem chybí tomu jaksi něco navíc. Nazval bych to něco jako spád vyprávění, to je můj vkus moc statické. Film pobaví, ale nenadchne. 20140906 7832/8240 ()

Fritaaa

Ze zdejších hodnotitelů je mi někdy skutečně na zvracení. Ono ve filmu chybí hodina zbytečného kecání než začne děj, žádné laciné lekačky, žádné ufňukané slečínky a žádná super dlouhá bitva na konci a zdejší popkornové publikum je nespokojeno a nemůže se dočkat druhého dílu Cabin in the Woods. Ono se pak skutečně špatně točí dobré filmy, když je masy nepoznají kvůli tomu, že jim chybí reklamní masáž a nápisy s filmem i na propiskách v kanceláři. ()

vrch07256732

Po čase niečo čo ma zaujalo aj napriek kope nedostatkov. Atmosféra od začiatku ponurá a dusná, dej umiestnený (pomerne netradične) do obdoibia 2. svet. vojny odohrávajúci sa v ponurom nacistickom bunkri dekorovanom rozrezanými mrtvolami nacistov. (Prostredie mi pripomenulo trocha legendárnu hru Wolfenstein 3d). Celé to odohrajú prakticky 2 herci a to pomerne presvedčivo + do tretice je tam démon. A práve vzhľad démona bol pre mňa najväčším mínusom - niečo také možno fungovalo v 80 tych rokoch ale v r. 2011? Ale inak film pomerne slušne odsýpa skôr dramatickým ako akčným tempom ale nenudil. Príjemná je aj nenáročná stopáž 83 min. Pre milovníkov akčných teen vyvraždovačiek ROZHODNE nedoporučujem. ()