Gang nemilosrdných dálničních zabijáků, který zajme mladou dvojici cestující napříč zemí, čeká šokující zjištění - nic totiž není takové, jaké se zdá. Záhy je jasné, že unést psychopatického zabijáka nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Nemilosrdný kriminální gang si vezme jako rukojmí párek milenců a odvleče je do sklepa opuštěného domu uprostřed pustiny. Když je ale zajatá dívka zabita, ukáže se, že její přítel rozhodně není bezbranný, a karty se rázem otočí. Členové gangu brzy pochopí, že mají co dočinění s ostříleným zabijákem, který už se postará, aby nikdo z nich nevyvázl živý. (Cinemax)

Miroslav.Zac

Luke Evans má drsný výraz a vzezření sériového vraha a proto jsem mu to asi věřil. Solidní masakr s bezduchým dějem, který ale stejně nikoho nezajímá. ()

Googooplexer

Začína to dobre, dokonca to pokračuje ešte lepšie, ale potom je to lovenie a zabíjanie už len naťahovaním času. A to má pritom film príjemných 88 minút. Inak to nič originálne nie je, ale aspoň sa na to dá pozerať, nie je to odfláknuté alebo preumelkované. Iba tak trochu. Chýba tomu nejaké poriadne ukončenie, dúfam, že sa s preživšími postavami už nikde nestretnem. Nie, že by som sa bál. ()

Terrific

Solidní tempo, pořád se něco děje, takže tam není moc hluchých míst, Evans je solidní vraždící mašina, nepáře se s tím. Má to všechno, kvanta krve, lidské sračky kterých je víc než dost, sexy uječené kundičky a dokonce i parádní kozy v záběru. Po dlouhé době hodně slušný slaughter. ()

andrej9999

Mňa by len zaujímalo, odkiaľ zobral všetky tie znalosti na to, aby to všetko dokázal. V každom prípade - kto má rád vo filme krv a zabíjanie na rôzne spôsoby, mal by si to pozrieť. Veľmi dobrá vec. ()

Montmorency

Nemuselo to být vůbec špatný, kdyby partička gangu nebyla tak zoufale tupá a L.Evans s vizáží anglického gentlemana z cover Horse & Hound je jako brutální masový vrah prostě těžko uvěřitelný ()

oli1va odpad!

Kdyby to byl němý film, tak tomu dám alespoň jednu hvězdu, ale tím, že tam zúčastnění používají i verbální komunikaci, tak z toho vznikl jasný odpad. ()

G.S.P.

Dost dobrý, na tu hrůzu co se dneska točí mě to docela dost bavilo :) Frajer si je tam podává ze solidním nadhledem ... Tak že za mě **** a doporučuju... ()

Pollini

Je to hodně dobrý akční film, kde se odehrává melodrama jednoho páru. Moc tam toho k pochopení není, vztah v tomto filmu je asi to vedlejší. Důležité je, že toho chlápka neměli naštvat. Chcete-li vidět netradiční akční podívanou, tohle může být trefa. ()

jjemi odpad!

Nevkusné, překombinované, blbé. Scénárista bezpochyby vykradl některé působivé scény z jiných slavných filmů. Psychopatický vrah je současně Zoro Mstitel, Ochránce, Rambo a romantický milovník. Je sympatické, že vyčistí kraj od mnohem reálněji vykreslených postav místních grázlů. Místy je zábavné, jak to dělá. Ale když sadistický vrah zastřelí hoteliéra s omluvným: "Viděl jste mou tvář." Nebo když oděný v bělostné košilce pohladí na rozloučenou ručku své milované Emě, nevěřím svým očím. ()

Dalajlada

Pár světlých momentů, dobrý námět, ale celkově nic moc. Dalo by se řící, že Luke Evans všechny přehrává minimálně o ligu až dvě, ale mně přišlo, že ani nehráli stejný sport. Nebýt scény ve sprše, tak se člověk nedočká ani koz a byli bysme na jedné hvězdičce. Když už je film nuda, tak aspoň tohle dokáže něco málo zachránit. Ale bohužel jen málo. ()