Gang nemilosrdných dálničních zabijáků, který zajme mladou dvojici cestující napříč zemí, čeká šokující zjištění - nic totiž není takové, jaké se zdá. Záhy je jasné, že unést psychopatického zabijáka nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Nemilosrdný kriminální gang si vezme jako rukojmí párek milenců a odvleče je do sklepa opuštěného domu uprostřed pustiny. Když je ale zajatá dívka zabita, ukáže se, že její přítel rozhodně není bezbranný, a karty se rázem otočí. Členové gangu brzy pochopí, že mají co dočinění s ostříleným zabijákem, který už se postará, aby nikdo z nich nevyvázl živý. (Cinemax)

J.Mayen

Nadprůměrný slasher, ne však těch mladých a nevinných jak by se mohlo zdát,ale naopak těch zlých a podlých. Mladá dvojce zastavuje přes noc v Motelu, poté se vydají na romantickou večeři,kde shodou okolností zastavuje i banda vykrádačů luxusních domů. Jednoho z nich napadne ještě cestou z úspěšné loupeže oloupit mladý pár. Zásadní zvrat přichází nedlouho po začátku snímku, akce je tu téměř dost a gore efekty v plný syrovosti a snad i poměrně slušně zpracovaný, nějaký logický díry momentálně házím za hlavu,protože nemám náladu ani chuť je teď rozebírat,ale ano, nějaký tu jsou. Labužníci si přijdou i na pár těch obnažených ženských těl, tvůrci se ani nesnažili zakrývat a tak tu máme s trochou nadsázky solidní moderní snímek Nikdo nepřežije. ()

a0001

Vraždami, scénkami je to hlúpe "retroklišé" z hororov 90' rokov, ale takto to bolo v pláne a film má šarm. Riziko natočiť niečo zámerne jednoducho dementné, ale vyšlo! ()

spawnxp

Zkraje dobrej nápad, slušná akce (když vynechám "jak jsem si oblík Ethana") ale pak už jen pár "chytrejch" hlášek a nic moc finále. Nicméně Adelaide Clemens ukázala, že na to má. ()

rajot

Mám horory rád, ale tenhle film je úplně zbytečnej ... nemá to atmošku, nemá to napětí, neni to strašidelný, nemá to žádnej děj, scénář, všechny postavy ti jsou totálně ukradený a nulová přítomnost byť aspoň jediný hezký ženský tomu taky nepřidá (ne že by na tom záleželo, ale aspoň tohle některý filmy trochu zachrání). Do poslední chvíle jsem přemejšlel, jestli tomu dát jednu hvězdu nebo dvě, protože jsem ruku na srdce viděl určitě horší filmy, ale to poslední zabití (spoiler) deskama na papír tuhle situaci vyřešilo samo - děkuji. ()

kolodej1

tak tohle mi tedy parádně sedlo, už dlouho se mi nějaký horor takhle nelíbil. Banda kriminálníků, která má tu smůlu, že zkříží cestu tomu nepravému. A najednou jsou to oni, kdo mají stažené zadky, když zjistí, že ten venku je masový vrah a inteligentní psychopat, který si s nimi jen hraje. Skvělá atmosféra příběhu, který vůbec není dementní, jak tu někdo píše, ale pokud někdo očekává realitu, ať si pustí dokument a nepouští se do tohoto žánru. Film mi nabídnul přesně to, co jsem od něj očekával a možná ještě něco navíc. Dobře jsem se pobavil ()

kejly

Luke Evans jako psychopat nezklamal, vesnický gang si masakr zasloužil, minimálně za svoje herecké 'umění'. Režie za moc nestála, jako oddechový thriller film ušel, ale nemám potřebu vidět ho podruhé. ()

Majoslav11

"No one lives !" Pre mňa sklamanie. Nápad dobrý, zvyšok zlý. Evansovi zabijaka ani na okamih neverím. Herecké výkony biedne, dialógy smiešne. Aspoň, že to funguje ako jednorazový výplach. Druhý krát už nie. Za jednu hviezdu. ()

Raziel811

Po dlouhé době slasher, který za to stojí a není jen prvoplánovou kravinou. Aneb, co se stane, když sociaopati potkají psychopata. Luke Evan svůj part uhrál slušně a působí reálně. Jen je škoda, že postavy nemají větší hloubku. Osobně bych se povrtal více v motivech, historii atd. Leč to je dvousečné a dálo by se to díky tomu také snadno pokazit. ()

Epco

Režisér, ktorý už niekoľko krát dokázal, že na to má, tento krát pohorel. A pohorel aj herec, ktorého táto spolupráca mohla posunúť k nový a zaujímavým zajtrajškom. Film sice obsahuje dostatočnú dávku krvy, aby dokázal uspokojiť fanúšikov, ale zúfalo nedostatočnú dávku scenáristického umu, logiky a aj tej réžie ()

Snakefinger

Hurikán neotřelého tématu se slušným gore. Nejvíce mě bavil Luke Evans, který se svým manekýnským zjevem hodným lamače dívčích srdcí z boy kapely to vzal fakticky doslova a prostě unášel jenom tak z plezíru pěkné holky, se kterým naimplementuje nějaké sledovací zařízení místo ledviny a se sexy úsměvem klátí všechno co se mu postaví do cesty a použivá k tomu vlastně taky co se mu dostane pod ruku, třeba sekačka na dříví. Výsledek? No jaký asi :) ()

Fritaaa odpad!

Napětí, očekávání... a potom vyleze z toho dvou set kilového černocha a o pět minut později mi nezbývá, než tu hroznou kravinu vypnout. ()

Richie4422

V pohode príjemný twist na home invasion s patričnou surovosťou. Najlepšie bude, keď si nekladiete žiadne otázky a veľmi sa nezaoberáte logikou. ()

Holly_Molly

Ideálka na zabití nudy pro milovníky gore (pár lahůdek se tu totiž najde) a především pro milovníky Luka Evanse, kterej ztvárňuje fakt cool bastarda bez špetky slitování. Bohužel ve špatnym a debilnim filmu se špatnym a debilnim příběhem, kde se sice jeho motivace "nenechat nikoho přežít" jeví jako odůvodněná, ale nakonec je on úplně stejnej hajzl (ne-li horší) jako hlavní záporáci a nedá se moc fandit nikomu, navíc když během svýho běsnění zabíjí i absolutně nevinný postavy.. s někym takovym prostě nejde sympatizovat a už vůbec ne si užívat ty masakry záporáků, co si tu revenge zaslouží! :-/ ()