Gang nemilosrdných dálničních zabijáků, který zajme mladou dvojici cestující napříč zemí, čeká šokující zjištění - nic totiž není takové, jaké se zdá. Záhy je jasné, že unést psychopatického zabijáka nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Nemilosrdný kriminální gang si vezme jako rukojmí párek milenců a odvleče je do sklepa opuštěného domu uprostřed pustiny. Když je ale zajatá dívka zabita, ukáže se, že její přítel rozhodně není bezbranný, a karty se rázem otočí. Členové gangu brzy pochopí, že mají co dočinění s ostříleným zabijákem, který už se postará, aby nikdo z nich nevyvázl živý. (Cinemax)

Raziel_cz

Solidní vyvražďovačka se sympatickým Likem Evansem, monstrózními (praktickými, juch!) gore efekty a řadou příjemně nečekaných zvratů. Kitamuru jsem si zamiloval už díky Midnight Meat Trainu a budu se muset podívat na jeho další filmy, protože taková přehlídka brutálního vraždění a legitimně úchylných nápadů se hned nevidí. Jasně, je to béčko. Ale takové, co si zapamatujete. A možná si ho i párkrát zopáknete. ()

Rathalos

Rjuhei Kitamura je reziser,ktoreho horory sa mi lubia,tak ako aj tento,opat fajn atmosfera,skvele gore,kopec krvi a nechyba brutalita,Luke Evans mi sadol na tuto rolu,jasnych 5 hviezdiciek...:-) ()

Nail

Dobré krvavé thriller se zajímavou zápletkou. Njn, nasírat zabijáka tím, že mu odkrouhnete jeho milou není moc dobré nápad. ()

Drtic

Jo psycho zabiják zabíja zloduchy, sem tam dobrá hláška, zopár dobrých nápadou, minimum napätia, jedna skrytá čepel v štýle Assassins Creed :) Na WWE studios v pohode. ()

Veronica27

Super film na super odreagování, není nic lepšího než krvavá pomsta. Kde v tomhle případě byla docela nemilosrdná. A k tomu ještě pohledný zabiják. ()

1985lula

Luke Evans ako totálne vyšinutý psychopat? Prečo nie? Vždy som si ho vedela predstaviť v takejto úlohe. Z jeho flegmatického pohľadu mrazí a podľa mňa sa sem celkom hodil. Niektoré scény boli fakt luxusné. ()

Megynka

Haha, sakra :) jeden z mála filmů, u kterého si nejsem jistá, zda se mi opravdu tak strašně moc líbil, nebo ne ... Každopádně, byla to paráda, první film, u kterého jsem velice sympatizovala se zápornou postavou :) chvílemi to sice působilo jako souboj vetřelců, ale "vem to čert", to prostě nemělo šanci zkazit konečný dojem ;) ()

DavidWebb

Takže sa nám vymenila administratívna liga v houlyvudskych scénaristických lesoch? Samozrejme že to to teraz myslím v rámci nášho béčkového žánru. Áno šlo, šlo to pozerať. Hoci nie som vysadený na krváky, tak trochen ma zaujal komentár Verbala, s ktorým sa mimochodom v hodnoteniach nie vždy trafím, ale aj tak si ho vážim. Takže táto nenápadná (nielen) začiatočka a postupné gradovanie deja (čo to tu vlastne kecám!!.... ) Toto bola béčková fakľa jak vyšitá! Takúto prekvapivú skvelú oddychovku si nenechám ujsť za nič na svete. Neviem či som dosť blbý, ale tento krváčik má totiž aj nejakú myšlienku a pointu. A že béčkoví herci a produkcia? Tak páni, ešte nikdy som sa nestretol s filmom, kde by si postavy získavali moje sympatie tak postupným ale nezvratným spôsobom. Ja rozhodne chcem vidieť štvorku! PS: Absolútne nevýrazný soundtrack v celom filme úplne doklepáva doneba koniec. ()

dannyd14

Škoda, že som až po filme zistil, kto to vlastne natočil. Režisér, s ktorým už som mal tú česť pri filme polnočný vlak, kde sa dej vychyľoval do čoraz väčšej stupídnosti a krv sa liala ako maliarska farba. Toto ide v podobnom duchu, až na to, že hlavnými postavami sú len vrahovia, ktorí nepoznajú zľutovanie. Znie to lákavo, ale Luke Evans ma nepresvedčil svojím "drsným" výrazom tváre. ()

Amynka

Tak tohle byla pecka jako prase!!!!!!!!!!!!Od první vteřiny filmu až do konce jsem na film čuměla s otevřenou pusou...Není chvilka,kdy by byl film nezajímavej nebo dokonce nudnej!Ani náhodou!Je akční, je brutální, je krvavej a je sakra zajímavej!!!A hlavní psychopat je...Wow:-))U pár scén jsem fakt valila oči-např.to jak se Luke Evans dostane k té bandě zlodějů!!!To je fakt originální, to jsem ještě v žádným filmu neviděla!!!Nebo to, jak se sám podřízne...A ta blondýna byla taky hustá!!No já za sebe rozhodně tenhle film doporučuju!!!Jasnejch 100%!!! ()

Shitonit

Tak tohle jsem nepřežil. vcelku dobrej, nabušenej film, kterej ze mě vybouchal poslední kapky rozbředlé kůry mozgové. Marně přemýšlím, co si z toho odnést.. Asi nic. Je to dobře koukatelný prázdno. ()

Clark_Kent

Luke Evans působil poměrně dost reálně, doslova psychopat ve svém živlu. Ovšem mě se koukalo, mnohem líp na Adelaide Clemens. ()

intro

Nenechte se odradit místním hodnocením. Film rozhodně stojí za trošku pozornosti. Jo možná se postavy chovají jako naprostý paka, originální to taky zrovna není, ale co čekat od podobných snímků? No přece krvavou zábavu. A té je zde vrchovatě. Já dávám 70%. ()

Barrymore

Čekala jsem jednu z mnohých vyvražďovaček (které zas tak extra nemusím). Ale dobře koukatelné a možná se někdy podívám znova. Nejvtipnější scéna = originální schovka. ()

Pitryx

Nu, co bych chtěl více?? Sice mi více než polovinu hlava nepobrala, ale bavil jsem se, nepřejížděl a vychutnával. Ve filmu skoro žádné zbytečné kecy kolem, žádné psychologické sondy, jak to bývá obvyklé, prostě se jde přímo na věc a jede to skoro celý film. Prostě je na co se dívat. Není třeba přemýšlet nad hereckými výkony, dialogy, prostě nad ničím, o tom totiž tento film vůbec není. A tak to má rád. Jsem jen konzument. 201412267934/8732///*** a půl/7 ()

johnsnow

WTF? To som si povedal v tomto filme asi 20 krát. Kurevský nárez, síce do postavy vraha by som si vedel predstaviť viac iného herca než Evansa ale nevadí. Skvelý, krvavý, brutálny film, ktorý sa dá užiť a napriek pár chybám zaslúži 5*. ()