Gang nemilosrdných dálničních zabijáků, který zajme mladou dvojici cestující napříč zemí, čeká šokující zjištění - nic totiž není takové, jaké se zdá. Záhy je jasné, že unést psychopatického zabijáka nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Nemilosrdný kriminální gang si vezme jako rukojmí párek milenců a odvleče je do sklepa opuštěného domu uprostřed pustiny. Když je ale zajatá dívka zabita, ukáže se, že její přítel rozhodně není bezbranný, a karty se rázem otočí. Členové gangu brzy pochopí, že mají co dočinění s ostříleným zabijákem, který už se postará, aby nikdo z nich nevyvázl živý. (Cinemax)

marrjaana

Na zacatek chci rict jen to, ze toto je asi nejlepsi romantak roku a ten konec je uplne kouzelnej... Luke mně dostával celou dobu do kolen! A to jak vylezl z toho černocha? Naprostá bomba._ Krváky zrovna dvakrát nemusím. Z jednoho prostého důvodu- jsou pořád o tom stejným -parta mladých lidí, odlehlé místo a tím to vše končí. Tady k tomu přibyla ještě jedna zápletka a to byl vztah psychopata a jeho oběti. A ten byl zajmavej. Taky to na rozdíl od ostatních krváku nebylo děláno jako chudinky oběti přišli ve špatnou chvíli na špatné místo a ted ti nevinní beránci umřou. Kdepak. Tady měl vrah opravdu důvod k tomu je pozabíjet a proti sobě měl ostřílenou partu zločinců, kterým nedělá problém se pozabíjet navzájem. Bylo mi líto jen jedné oběti- recepčního, no a trochu toho kluka, protože ten si fakt vytrpěl._ PS nedávno jsem se na to koukala bůh ví po kolikátý a tam vážně nikdo z těch lidí kromě Luka nehraje ()

sedm.1

No One Lives je přesně moje filmová krevní skupina. Já tyhle rubanice můžu prostě sledovat do nekonečna a stejně mě budou pořád bavit. Přímočarý, velmi brutální, násilný a nekompromisní akční nářez, kdy jsou během první čtvrhodinky obecenstvu načrtnuty postavy a velmi jednoduchá, postupem času zároveň ale i překvapivá zápletka, každopádně hned poté započne už jen až do konce luxusní krvavé inferno, kde si tvůrci nebrali naprosto žádné servítky, a pomocí mnoha nápaditých a především efektních likvidací se začali postupně zbavovat jednotlivých postav, a to stylem, kdy jsem už jen očekával, jestli mi nezačne krev téct i z obrazovky, no prostě dokonalost sama. Navíc veškeré ony gore efekty dosahují opravdu maximálních hodnot, nejde tedy o žádné laciné tríčky, ale o fakt zatraceně kvalitně odvedenou práci, která snese ty nejvyšší měřítka. Zápletka jinak nabízí i slušné zvraty, atmosféru si též dovolím označit za působivou, jednotlivé postavy jsou výrazné a co se týče hlavní hvězdy filmu, tedy Luka Evanse, tak ten si to tu slušně užívá, a to asi o to víc, že nejde o pro něj úplně typickou roli. No One Lives je zkrátka podívaná vytvořená ryze pro cílové publikum, mezi které se já stoprocentně řadím a především díky tomu jsem si ji tak dokázal užít. Prostě zábavná akční řezničina jako prase! ()

LEATHERFAC odpad!

Vážení přátelé... tak tohle je opravdu totální píčovina... Hlavní postava vraha vypadá jak navoněný manekýn, "nemilosrdný kriminální gang" je jak převzatý z nějaké parodie - parta totálních troubů s imbecilními dialogy a nuda nuda nuda - dokoukal jsem do dvou třetin a vzdal jsem to...ztracený čas... ()

iXtr3m3

Ponaučenie. Nenasierať Luka Evansa... :) To je tak, keď si partia zabijakov myslí, že má navrch, ale keď sa na nich chystá doslova "brutálny zabijak", tak to majú spočítané, nech sa snažia akokoľvek. Niekoľko nezabudnuteľných scén, napr. schovanie sa vo vnútri tlsťocha,, tak to som nečakal. ()

ti88na

Celkom dobrý, veľmi krvavý a svižne ubiehajúci thriller, ktorému chýba kladný hrdina alebo ktokoľvek, komu by ste držali palce, aby sa z tej šlamalstiky dostal. Likvidácia jednotlivých "hrdinov" je celkom efektná, ale to nestačí zakryť fakt, že film nemá správnu hustú a nervydrásajúcu atmosféru, niečo čo by v človeku zanechalo dojem, aby na film za pár chvíľ nezabudol. Toto No One Lives nemá a to ho strháva do obyčajného priemeru. A nedá mi nepovedať, že Luke Evans sa na túto rolu vôbec nehodil, neverila som mu to. ()

Teabag

Nízko nákladové překvapení. No one lives má originální námět a velmi zajímavé provedení. U herců jsem si chvílemi nebyl jist, jestli jsou jejich výkony trapné nebo geniální, takže bych to nakonec asi hodnotil jako průměr. Gore je tu vcelku solidní a scénáristicky to vzhledem k žánru vůbec není blbé, protože jsem docela dlouho váhal, komu mám vlastně fandit. Za podívání určitě stojí. ()

Savel

Collector (nejdřív jsem myslel, že Dexter) meets klasickou buran bad family. Retardované chování postav (kultovní neduhy jako přejíždění vlastních členů), absence emocí (opět vzpomínka na Dextera a smrt jeho manželky), překombinovast zvratů (ve finále se chtějí zabít všichni), průměrná přítomnost všech zúčastněných včetně kameramana a pofiderní psychologie balancující na hraně Stockholmského syndromu sráží hodnocení mimořádně zajímavého tématu. Bad vs more bad mě fascinovala už u scény v taxíku v I Saw The Devil. Točit to Koerejej (a ne Japonec), tak teď možná nejsem tak naštvanej. ()

Prochy38

Samože hodnotím v rámci žánru. Hodně sedlo, fakt líbilo. Počínaje luxusním obsazením a konče hodně dobrou akční a temnou jízdou. L. Evans vynikající psychopat, který tentokrát světu ulevil o pár grázlů. Jako sedlo. Atmosféra pro mě nevídaná. Hooodně dobré. Kočky pěkné... takový film jednou za čas potřebuju... ()

Magika82

Zpočátku nenápadně se tvářící jakýsi zdánlivý mišmaš pohybující se tématem s náměty jakoby z různých témat. Tedy někde mezi romantikou, únosem, kriminálníky a maloměstským příbehem. Stačí však filmu věnovat několik dalších minut. Brilantní výkon Luka Evanse, co by vskutku dokonalého psychopatického vraha a únosce v jedné osobě, vedeného touhou po pomstě a vzetím si nazpět toho, co považuje za svůj lidský majetek, kterému může dát svobodu, brzy změní váš názor. Děj nabírá stále rychlejší tempo, které vás pravděpodobně odradí i od nutkání odskočit si na toaletu. Za mne tedy vyjímečných 5 hvězd. ()

Standic1

Tak to mě poserte, to byla jízda... film přesně podle mého gusta - záporák v hlavní roli a dává si to neuvěřitelně. Perfektní nápad, dostatek krve a pár originálních nápadů dělají z tohoto kousku překvapení, které opravdu nečekáte. Luke Evans má u mě body navíc, protože roli si doslova užil a těch pár hlášek, které pronese... ach jo, tady bych se opravdu nezlobil za druhý díl. ()

warrenur

Napad paradny. Hlavny psychos i jeho pomotane vnimanie sveta a nazorne riesenia "problemov" boli ukazkove. Zial, horsie to uz bolo s hlupymi zucastnenymi. Minimalne ich stupidnym jednanim. Kazdopadne, ako jednoducha a priamociara zabava s niekolkymi, pre mna neokukanymi sposobmi "vyjednavania", slusny priemer. Luke-ovi Evans-ovi tato rola celkom sadla. ()

Bozvav

Za mě rozhodně kulantní a vcelku vymazlená záležitost. Jen je škoda, že se tvůrci alespoň trošičku nezabývali motivací a duševním rozpoložením fešného psychopátka (já vím, jaká motivace, byl to prostě magor na entou). Trochu mi chyběli nějaké ty souvislosti, jinak naprosto dokonalé. Vražedná partička omšelých smažek versus kultivovaný sociopat, k tomu jedna oběť se stokholmským syndromem, jedna bojovná oběť a jedna dcera, jenž měla prostě smůlu, že je její fotřík laciný šmejd. Evans se do role krutodrsného, zabijáckého, nejen lázeňského šviháka hodil. Akce hutná, krev cákala, dialogy (no, ty nebyly důležité), závěr si přímo říká o drsné pokračování. Za mne spokojených 70%. ()

Hapretor

Jediný klad je, že to nepůsobí úplně levně. Takže to někdo hned neoznačí za "béčko" či něco takového. Ale je to hodně, hodně stupidní. Ale jak se říká: "V jednoduchosti je síla." Zasmál jsem se i celkově zabavil. Prostě schéma zapnout film - vypnout mozek. Běda tomu, kdo podle názvu či popisku čeká kvalitní na nervy brnkající hru oběti s vrahem. To opravdu ne ! ()