Gang nemilosrdných dálničních zabijáků, který zajme mladou dvojici cestující napříč zemí, čeká šokující zjištění - nic totiž není takové, jaké se zdá. Záhy je jasné, že unést psychopatického zabijáka nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Nemilosrdný kriminální gang si vezme jako rukojmí párek milenců a odvleče je do sklepa opuštěného domu uprostřed pustiny. Když je ale zajatá dívka zabita, ukáže se, že její přítel rozhodně není bezbranný, a karty se rázem otočí. Členové gangu brzy pochopí, že mají co dočinění s ostříleným zabijákem, který už se postará, aby nikdo z nich nevyvázl živý. (Cinemax)

MáŠa

Jako celkem zajímavý, i když ty scénáristický kličky, co se tam dějí, že by oběť mohla zabít svého trýznitele, ale nechce apod., to jsem tomu moc nežral. Pak je tu taky trošku morální problém s tím si říct, kdo je vlastně záporák a komu fandit. Udělané je to ale celkem solidně. V tomhle žánru se toho většinou už moc nevymyslí, a tohle zvládlo na tu hoďku a půl celkem zabavit. ()

luka4615

No One Lives by byl jen další podprůměrný počin v hororovém rybníčku, ale to by hlavní roli nesměl hrát Luke Evans, který je v roli psychopatického zabijáka vážně geniální. ()

JASON_X

Myslím, že tenhle způsob filmu by erudovaní filmoví kritikové označili odborným výrazem "námrd". Ano, tohle je prosím prvotřídní thrillerový námrd, nic tak výrazného jsem na obrazovce už dlouho neviděl. Evansova postava je samozřejmě z říše fantazie (tím myslím že vyumělkovaná, nerealistická), některé scény šly určitě natočit líp, některé jsou absurdní (Evansova schovávačka ve vyvrhnutém trupu), několik věcí mi příliš nevonělo (divná představitelka Emmy, jedny silikonové cecky), ale celkově jde o tak neotřelé osvěžující béčko, že všechna drobná negativa v návalu diváckého nadšení pomíjím i promíjím. Pro mě zatím nejlepší film od zběsilce Kitamury. ()

Morholt

Ono někomu podříznout holku je samo o sobě dost na hovno. A když je ten někdo psychopatickej zabiják, kterej se prsí tim, že nezabíjí po jednom, ale po skupinách, je to na..............no slova to asi dostatečně nevyjádřej. Buď jak buď kouká z toho pořádná sekaná pro všechny zúčastněný. Jednoduchý, přímočarý, krvavý, dobrý. 70% ()

Lacike

Predstavte si klasicku zapletku o bande zdegenerovanych vidlakov, ktori terorizuju nejaky ubohy naivny par. No a postavte ju naruby. Z chlapika z toho naivneho paru urobte nielen serioveho ale dokonca aj masoveho vraha (to znamena, ze seriovo zabija vo velkom) a je iste, ze banda zdegenerovanych vidlakov ma po chlebe. Napad je to dobry, ale prevedenie je dost velkym sklamanim. Prvym problemom je, ze nie je komu fandit. Vsetci to su uchylne hovädá, ktore sa naviac spravaju nelogicky. Druhym problemom je, ze na jednej strane su totalne neschopni vidlaci a na druhej neznicitelny psychopat s McGyverovskymi schopnostami, ktory by s prstom v nose znicil terminatora aj s predatorom. Takze o nejake napätie alebo gradaciu scen nezavadite ani nahodou. Za nieco stoja len stavnate gore sceny a niektore absurdne vtipy. Za to davam 2 hviezdicky a vdaka originalnemu napadu sa film oplati raz vidiet, ale ziadna slava to nie je a niektore sceny som od nudy aj tak musel pretacat. 4/10. ()

PROROK14

Na jednej strane celkom svižný film, ktorý nenudí, na strane druhej príbeh, ktorý moc zmysel nedáva. Ak by som sa nudil, tak dám len 2*, ale v tomto prípade prižmúrim oko za zopár dobrých krvákov. ()

Ouwen

Totálně bizarní krvavej náser! Zápletka o bandě lupičů, kteří připraví o život milenku profi vraha je opravdu originální a perfektně zpracovaná. Má to dynamické tempo, skvěle podaný příběh a fantastickou hlavní postavu. Luke Evans je mašina na zabíjení, na konci aj předvede slušnou kadenci chvatů, jenže po celou dobu filmu likviduje své oběti zajímavým ale pěkně surovým stylem. "Proč nám to děláš?!" "Musím přece zůstat ve formě!" Z nasranosti sype trefný hlášky, každý dialog je načrtnut do puntíku přesně pro jeho roli. Jde z něj respekt a konec mne velmi mile potěšil. Krve a drsných úmrtí tu je celkem dost, viz to první, či hlava roztřílená brokádou. Po "I Saw The Devil" jsem nečekal, že uvidím minimálně rovnocennou pecku a ještě to ani není od Korejců. Naprostá bomba, nemám slov, tohle sjedu určitě znova a doporučím přátelům. ()

Radka_86

Výborná podívaná a velký překvápko ! Celkem hodně slušný tempo, skvělý gore scény, pro mě velice zajímavá zápletka a Luke Evans jako zatraceně sexy psychopat mě totálně dostal. 90% ()

Padme_Anakin

Je-li název filmu informací, která prozrazuje klíčovou část děje, zřejmě se nemusím obávat, že bych něco nechtěně odtajnila.. Tedy za mne.. Luke Evans se mi moc líbil, zlý kukuč mu sice příliš nevěřím, ale ten potměšilý výraz bez diskuze ano.. Tuším, že celému světu v podstatě prokázal dobrodiní, ten gang tupohlavých si nezasloužil nic jiného.. A ten dobrý skutek na závěr mě pobavil.. Je to taková krvavá jednohubka, která nenadchne, ale ani neurazí.. ()

maddy

„Nikto nežije“ alebo „s jedným nápadom celým film neutiahneš“. Urobiť v deji z obete vraha a z vrahov obete je síce značne originálny nápad, ale čo z toho keď ostatné zložky filmu ostávajú v zakrvavených vodách slasherského priemeru až podpriemeru. Samotné gore je spracované slušne, ale to už dnes dokáže aj ktorýkoľvek amatérsky počin, takže čo z toho keď krv strieka priam prúdom, ale celému dianiu chýbajú prvky akéhokoľvek napätia alebo stiesnenej atmosféry. Nepridávajú tomu (aj na horor) pomerne slabí herci a hlavne ich otravné správanie, kde som po pol hodine už naozaj všetkým z nich prial tú najkrutejšiu smrť. Nevýrazný strohý záver s Adelaile Clemens už len dotiahne film do znudeného záveru. Luke Evans má síce charizma a s jeho chrapľavým hlasom prirodzene dodáva postave rešpekt, dokonca aj tá krv mu pristane, ale tých 90 minút nemá šancu sám utiahnuť. No One Live ostane len skrz naskrz ťažko priemerným exploitation snímkom so slušnými, ale nič nevynikajúcimi gore efektmi a jedným chabým nápadom, ktorý absolútne nevyužil. V tomto žánri sa točia aj oveľa horšie kúsky, ale od tohto sa rozhodne čakalo viac. CELKOVO: 2* ()

LV.Helter

Neučebnicový príklad rape n revenge. Je zaujimavé, že pri pár scénach som No One Lives dokonca uveril, že si na nič nehraje a šlape si svoju vlastnú cestu, ale väčšinu tíchto scén premordujú gýčové manýry, ktoré sme už mnohokrát videli a vobec nás neprekvapujú. Je pravda, že s rozpočtom to tento film nemá ľahké. Má dosť nedostatkov a mnoho tortury ide mimo kameru. Takisto aj spominaný "krimálny gang" má úplne amaterských hercov a scenár je v niektorích segmentoch naprosto debilný! Ale aj tak docela prekvapenie. Gore je tam celkom kvalitné, Luke Ewans všetkých morduj a jedna scéna je naprosto neskutočná. Takže suchý priemer, ale ako jednohubka postačí skvele. ()

SaNcHeZ_cz

Příjemné oddychové krvavé béčko. Nenadchne ani neurazí. No One Lives nabízí přesně to, co se od takovéhoto filmu sluší a patří. Nehraje se na nic víc a v tom co předvádí v rámci možností funguje bez problému. Antihrdina hlavním hrdinou tu zase tak často nebývá, Evans svoji roli emocionálně narušeného psychopata zvládá bez problému a pár krvavých lahůdek vyloženě potěší. Pokud potřebujete u něčeho vypnout, nebo vás jen baví béčková produkce, v případě No One Lives nemůžete sáhnout vedle. [50%] ()

GodComplex

No One Lives... jinymi slovy - everyone dies :) V podstate prumerna vyvrazdovacka, Kitamura umi hezci, na prumeru to pro me zuby nehty drzi Jerome Dillon (NIN, Nearly) a jeho soundtrack i songy v credits. 5/10 ()

slunicko2

Není komu fandit. 1) Jedinou zápletku filmu prozradí hned text distributora a tak napětí tu žádné není, protože je hned pak jasné, jak to všechno dopadne. 2) Ale je tu 33letý homosexuální Luke Evans (hlavní postava - psychopat), dále pak pěkný Derek Magyar (Flynn - člen gangu, který stále vyvolává konflikty) a pěkný Beau Knapp (nejmladší člen gangu Denny). ()

AlistairMir

Tak tohle bylo přesně podle mého gusta. Máme zde gang dvou bab a čtyř maníků z nichž je jeden opravdu neuvěřitelný pablb. To že podělá jednu věc mu nestačí a tak se rozhodne podělanému dni nasadit korunu a unese chlapíka a jeho holku. Paráda kdyby čirou náhodou chlapík nebyl psychopatický zabiják, který potom co jeho přítelkyně natruc spáchá sebevraždu (ten gangster v tom byl fakt nevinně) dostane chuť celej gang jen tak ze sportu a pro udržení kondice naporcovat. A říkám Vám je to muž činu. Smrti jsou krvavé, pestré a rozhodně ne rychlé. Kdepak oběti si to krásně užijí a i když kromě toho pablba v tom jsou vlastně celkem nevinně, tak našeho zabijáka to zrovna moc neobměkčí a dělá co může, aby je sejmul všechny. Má pro to ostatně kromě pomsty ještě jeden celkem pěknej důvod. Osobně se mi velmi líbilo jak zabiják bude chvilku cestovat. To byl vskutku originální nápad. Herci mi absolutně nevadili, pablb co vše spískal byl na ránu, Luke Evans jako zabiják pro mě výborný a potěšila mě přítomnost WWE hvězdy Broduse Claye a byl jsem zvědav jak své 2 metry a 180 kg zužitkuje v souboji. No uvidíte...Perfektní krvák který ani minutu nenudí. ()

JohnMiller

Námet je tak krutý a originálny, že sa mi ani nechcelo veriť, že by sa to dalo pokaziť. Psychopatovi a vrahovi v jednej osobe unesú a nakoniec zabijú dievča. Na svedomí to má gang mexických vyvrheľov. Tento vrah ich na oplátku začne loviť a vraždiť pekne po jednom. Toto bola moja mylná predstava ktorú som vyčítal s obsahu až také úderné a romantické exploitation to zase nebolo. V skutočnosti vrah žiadne dievča nemá. Tú ktorú unesú spolu s ním spácha samovraždu. Vrah zabíja úplne nereálne, je to absurdné ale hlavne nelogické. Nesympatické postavy a žiadny vzťah ku charakterom zapríčiní to, že divák ani len nerozozná ktorá je tá dobrá a ktorá je tá zlá strana a bude mu fuk kto zomrie a kto prežije. Jediné na čo som čakal bol koniec. ()

Skip

V podstatě docela obyčejná vyvražďovačka bez nějakého výraznějšího nápadu, který by film nějak ozvláštnil. ()

TheDon

Zhruba po patnácti minutách dostaneme návod,jak si udělat spacák z 200kilovýho samoánce. Pak se to solidně rozjíždí a sympatickej psychopat Luke ukazuje,čeho všeho je schopnej.Sice ještě mohl použít pár pomůcek ze svýho přívěsu,ale jinak slasher jak má být.Škoda jen,že zbytek postav už tak sympatickej není a člověk vlastně ani nemá komu přát,aby to přežil. Ale proto ten výstižnej název. No one lives. 80% ()