Hra "vadí, nevadí", kterou studenti hrají na univerzitě, se zvrtne poté, co Felix spáchá sebevraždu. Felixův bratr Justin chce vědět, proč ho ztratil. Rozhodne se jej pomstít. Zapojí se do této hry, avšak po svém. (cezero)

Deratizer

Ach jo. Z dotyčného silného a sebevědomého bratra vyřizujícího si účty s kriply za svého poníženého a duševně zranitelného slabšího bratra se neměl vyklubat psychopat. Než se tak stalo, působilo to výchovně a rozumně, ale pak to šlo směrem dolů. Režisér z toho udělal psychárnu s pošahaným magorem, nikoliv jen zdravou parchantům výchovnou zadostiučiňující pomstu silnějšího bratra. ()

Rathalos

Velka Britania,Francuzi a Spanieli su krajiny,ktore produkuju tie naj horory,aspon ja to tak vidim,tento film to len potvrdzuje,vyborny namet,sympaticki herci a dostatocna brutalita,nechcel by som si zahrat takuto hru...:-) ()

MickeyStuma

Vadí nebo nevadí? Velice známá hra, kterou hrál snad naprosto každý. A je to hra skutečně nebezpečná, neboť dostala do problémů nejedno kamarádství či partnerský vztah. A právě s takovým faktem si pohráli tvůrci tohoto snímku, který sice z počátku vypadá jako další bezvýznamný slasher na bázi mučení, ale svým vývojem a naprosto nepředvídatelným dějem předčí mnohé očekávání. Ten se sice drží známé dějové linky, ale veškeré zvraty tu obsažené, a že jich není zrovna málo, jsou skutečně předem neodhadnutelné. Žádné lekačky, žádné potoky krve, žádné vyloženě brutální scény plné useknutých částí těl, jak bývá u takovýchto slasherů zvykem. Příběh je čistě na bázi dramatizace a své napětí si drží do poslední minuty. Celé je to také vedeno v naprosté jednoduchosti a tak divák škarohlík doma na gauči pochopitelně začne polemizovat nad tím, jak jsou určité věci hloupé a jak se všichni přítomní chovají nelogicky, ale jedné věci si jistojistě nikdo nevšimne. Každý čin má svůj důsledek a každý důsledek vyvolá čin. A právě s tím si scénárista Matthew McGuchan velmi šikovně pohrál a režisér Robert Heath v plném pochopení natočil. ()

CharlieSs odpad!

Zabokujte mě, jestliže není povoleno zde mluvit sprostě. + Spoilery. 1. Asi do poloviny to bylo úžasný, bylo super se dívat na utrpení těch hnusných sviní, ale co do prdele ta druhá půlka, to co bylo? 2. Bylo mi od začátku jasný, že to opět přežije píča. 3. KURVA, co to bylo za pitomej konec? Si děláte srandu ne? Horší to fakt být nemohlo, viděla jsem různý sračky typu vražedný dech, odporná hra a tak podobně, což v porovnání s tím bylo tohle tak na 4*, ovšem to, co s tím udělali od půlky až do konce není nic jiného než odpad. Mám dost, fakt, končím, zdar. ()

BLabaKAn

Úplně v klídku stravitelná jednohubka ve stylu hry "vadí, nevadí", kterou doplňují sem tam zajímavé zvraty. Každá postava má něco do sebe, rozpurné chování tu sledujeme dosti často, kámoš nekámoš, tady jde o kejhák. Jako celek to funguje docela dobře, užijete si hru, která podle mě mohla být ještě klidně o kapku krve drsnější, pár dobrých zvratů, dva uchylný bratry a malou partičku mladých nevyspitatelných studentů. . . ()

ANTYCHRYST

Docela překvapení, jak se vyvinul klasickej USA film alá párty, chlast, loser, mladé sexuchtivé kočky. To vše v prvních minutách, ale pak se děj přesune do lesa na chatu a tam už je to zajímavé, hra flaška s psychoušským bratrem třídního losera. Nejvíc mě štval ten jejich kámoš, jak se nechal zpracovat krypl jeden a překvapila ta slečna co měla od začátku prostitutčí sklony... ta teda dost překvapila :) již žádná správná párty bez kanystru kyseliny. ()

Megynka

Nevím, zda dát 3 nebo 4 ... film byl napínavý, rozuzlení bylo docela zajímavé a překvapivé a přežili ti, u kterých jsem to nečekala. Takže, proč vlastně ne, že ... určitě jsem se nenudila, samozřejmě se to ale nedá srovnávat s "vyšší" třídou ... ()

BrianStorker

O horror se v žádném případě nejedná. Škoda času. Pár pubescentů toto možná nadchne, ale horrorový fajnšmekr jen hořce zapláče. ()

Amynka

Jsou filmy,který ve mě absolutně nejsou schopný vyvolat nějaký emoce(např.nedávno shlédnutý film Hra na vraha jsem sledovala celkem znuděně a ani konec mě nijak nešokoval či překvapil..),ale pak jsou filmy, který to zvládnou i po několikátém shlédnutí..Truth or Dare mě udržuje napnutou i když už vlastně vím jak to všechno dopadne... a ten Luke mě i tentokrát vytáčel svým dementním chováním!A hlavní hrdinka je fakt hustáá a ta pointa na konci filmu se jim dle mého názoru fakt povedla!Tenhle film je ten typ hororu,co mě sice nijak neznechutí,ale nesleduju ho flegmaticky a neskutečně se bavím!!No a co mi film dal?Poučení,že být hodná holka se nevyplácí,takže radši budu sobecká mrcha:-)SPOILEROna ale zas taková potvora nebyla,páč nechala utéct jen kámošku a zůstala se svým zraněným klukem!Ale zase to co mu provedla za to, že se opil a vytuhnul...hustý!KONEC SPOILERUNemám mu absolutně co vytknout,takže jednoznačně 100% ()

Emafera

Docela příjemné překvapení. Úplně originální námět to není, ale závěr celkem zajímavý a napětí se taky našlo. Naštvaní zvrhlíci to pěkně rozjeli. ()

mark9th

Inteligentny kusok z VB. To prave na posedenie s kamosmi pri pive. Prekvapilo hlavne to, ze aj ked je to zo zaciatku predvidatelne, tak koniec je prijemne prekvapujuci. ()

jafuska

Ne, tak toto fakt ne, nemám ráda, kde je násilí, kde se nadává, ubližuje lidem, kdyby to mělo aspon nějaký pořádný děj, ale je to celé nudné, o ničem, pomsta za svého bratra? dobře to bych ještě nějak vzala, ale proč tímto způsobem, ubližovat člověku? nechci moralizovat, ale nemám ráda násilí a myslím, že filmy s tímto námětem nejsou zrovna na co bysme my uživatelé měli být pyšní, Zapomenout na tento film, je asi nejlepší co můžu udělat ()

Pitryx

Nepřineslo to nic nového. Opakující se klišé a víceméně nuda. Ne, že by tu nebylo několik překvapení, ale celkově je to prostě stále totéž. Ani herci nepředvedli nic výjimečného, natož kamera nebo scénář. Poklidné tempo, možná dobré na usnutí. Těch dvacet procent co dávám je za pár těch efektíků a tím i dobrých záběrů. ()

mikexcbig

Psychotriler áno, horor nie. Hneď pri kyseline som sa potešil, čo sa bude diať ďalej, ale nič nové sa nekonalo. Škoda. Z neznámeho dovodu mi koniec pripomenul saw, čo ma na jednej strane potešilo, a na druhej zase sklamalo. Celkovo to nebolo vyložene zlé, ale ani nič prevratné, ak odpustím aspoň pár klišé vecí, pripočítam sympatických hercov (hlavne bloncku :)), možem povedať že som spokojný. 7/10 ()

Cechyno4

Až tak zlé to není. Teenegerovská vyvražďovačka skrze jednu z nejznámějších her. Nemohl jsem však nevšimnout si a pominout přemýšlení hlavních postav. Chvílemi to bylo opravdu abnormálně nelogické. Jinak hodnotím plusem jeden nápaditý experiment s vodou a kyselinou. Suma sumárum však patří Truth or dare do podprůměru. ()

pivomamrad

Pravda nebo ukol, aneb kyselinotvorny dychanek v opustene chate nekde v anglickych lesich. Gore celkem efektni, napadu na ukoly ale mohlo byt klidne vice (klidne bych navysil 10 minut stopaze a nejaky ten ukol pridal) - v podstate se tady tocil furt jeden, na druhou stranu zase hodne efektni. Film take vyzdvihuje perfektne zvratove zvladnuty konec a tim padem hodnotim nadprumerne. 80% ()

DonBraso

Vcelku zdařilí horor z ostrovů,který to rozjede na párty a pak šupky hezky na další oslavičku do chatičky,kde už čeká hlavní mejdan večera.Musim pochválit tu konzervativní VB styl,půlku prvního filmu a docela i zajímavý thiller vložka,kdy člověk přijde po vzoru SAW s nějakým vyustěním ke konci.Bohužel záporák,který náláká bandu,tak nějak zhořela u mě brzo,protože sympatie se hledají těžko.Horor je to spíše pro děcka,přijde mi to jako thiller,protože těch alá mučicích seancí je tam spíše na oko jakoby to mělo Rating 12 let,kdy jednu scénu fanoušek si řekne,ty vado.Každopádně je to lepší,než americký paskvil,který na to šel rovnou do místnosti,tady to zachraňuje i vcelku zajímavý náměť,pěkná karoserie jedný z hereček a nenásilný styl,který vsází spíše na rozuzlení a nějaký ten moment překvapení.,takže pro fandy odpadajících vnitřností,vykutálených očí po celým bytě nic pro ně,přesto film bych doporučil,díky tomu,že je to osvěžující závan,který neurazí. ()

elanista1

Milovnici velkych poprsi si pridu na svoje. S neznamymi hercami a so zaujimavym scenarom sa moze zacat Pravda alebo odvaha, s nie prave najjemnejsim bratom, ktory chce udrzat cest rodiny. Ale vsetko je nakoniec uplne inak, prekvapivych zvratov je dost, tak isto vrestajucich barbin a chlapcov so svalnatymi recami. Je to len za 3, druha polka filmu trocha straca na zaujimavosti a pribudaju smiesne a trapne momenty. Mozno sa mi to len zda, ale 2012 bol snad jeden z najlepsich hororovych rokov. ()