ZekiZeki

Pořad s podtitulem "Možná přijde i Karel" (podobnost s motivem manželky detektiva Columba je zde čistě náhodná) je zábavný i poučný zároveň, jen tomu ještě něco málo k dokonalosti chybí. Že by lepší scénáře? Že by lepší příprava? Že by Karel? No uvidíme kam chlapci celou koncepci pořadu časem posunou. Jinak přeju jim i celé Moviezone hodně štěstí a Cinemě brzký konec. ()

KreeDmaN

Super pořad, nenechám si ujít jediný díl. Kluci mají přehled a obsah je podáván velmi vtipně a svižně. Váš spokojený předplatitel :) ()

Sevprince

Moje dvoutýdenní dávka emocí. Přijde mi to čím dál lepší, i když samozřejmě škoda, že to Karlovi pořád nevychází. ()

Kritickej

Šimrání na koulích, rimjob, vtipné glosy KarlaR a boj o hodnocení filmu Logan dělají z tohohle zvláštního mixu amatérštiny s profi filmovými znalostmi, opravdu specifickou záležitost. Ale ani humor Monty Pythonů nebyl pro každého:-) Čím více poslouchám (jedině přes podcast, youtube jsem snad neviděl ani jednou) tím víc se mi líbí. Pobavím se a něco se dozvím. Jen tak dál, pánové. Jen mě mrzí, že nikde nemůžu dohledat epizodu, kde se prvně rozebíral Logan:-( ()

Iker..

Ze začátku jsem si myslel, že tento pořad bude jen obyčejný internetový nástupce Kinoboxu, ale po několika shlédnutých epizodách musím říct, že jsem si tento pořad hodně oblíbil a nenechám si ho nikdy ujít i na úkor zkoušek. Kvalitní trojice (doufám, že v nepříliš vzdálené budoucnosti i čtveřice, teda jestli se dostaví Karel), která řekne vše co si myslí "na plnou hubu", tím skvěle pobaví a hlavně připraví na novinky v kinech. Jediné co bych zkusil zlepšit je větší množství zodpověděných diváckých dotazů. Pro mě 95%. PS: Skvělé intro :-) ()

Y2ORSI

to nej, kolem filmu tady v čr. Hlad má neuvěřitelné znalosti, Imf má super kritické oko a super projev, Cival mě poslední dobou baví nejvíc, Karel zase zpoždění :D Jen tak dál ()

Jariq

supr pořad o filmech a filmových novinkách, koukám na každej díl při kterým se nasměju jako hovado hlavne díky dvojici Cival & Mr. Hlad. Takže kluci držím palce aby vám to vydrželo co nejdíl. ()

jeklik12

Srdcová záležitost... Skvělý web doplňuje skvělý filmový pořad od normálních lidí, normálním lidem. Sympatické obsazení, dobrý styl humoru a spousta zajímavých informací... U nás bez konkurence. Pánové klobouk dolů a ať Vám to vydrží! ()

karelhura

Civale jsi pračurák, až fyzicky nevolno je mi z tvého chování. Měl jsem vás za zábavnou partu. Hodnocení změněno a upravený komentář 15.3.2017. Opět jsem ty 4 dršky vzal na milost, v kovidovém marasmu alespoň kecy o filmu i když těch dobrých je poskrovnu 5.12.2020 ()