3DD!3

Tuhle partu sleduju ještě (textově) z dob TrailerZone a je vynikající, že tohle filmové shrnutí o ty desítky let později pro širší veřejnost připravili. Je to improvizované, je to sranda a je to o filmech. V současnosti nic lepšího k tomuto tématu nenajdete. ()

KreeDmaN

Super pořad, nenechám si ujít jediný díl. Kluci mají přehled a obsah je podáván velmi vtipně a svižně. Váš spokojený předplatitel :) ()

tyzmrde

Ze začátku to bylo nuda protože tam mluvili jen o tom co už měli na MZ.cz napsanej článek ale dnes už je to daleko lepší protože se tam už objevuje i špetka humoru. Jinak za třetí hvězdičku může MrHlad. ()

URBAN

Tihle chlápci mě fakt baví a ví o čem mluví hlavně MrHlad který zabírá skoro celou obrazovku xDD , ale to nevadí protože tam toho taky dost namluví .Škoda že jsem se o tomhle pořadu dozvěděl až před pár týdny od mojeho učitele estetiky který je tež takový blázen do filmu ( 19.3.13/MAC ) ()

IEO10

Rozhodně nejlepší český internetový pořad zabývající se světovou kinematografií. Nechybí humor, nadhled a hlavně vysoký přehled. Na každý díl se nesmírně těšim, jen tak dál chlapy...... ()

Tom_Lachtan

v současnosti nejlepší pořad o filmu a naštěstí není na rozdíl od pokusů z televize jen reklamou českých filmů, ovšem pořád to rozhodně není nejlepší, například rozhlasové Odvážné palce nezměrně vládnou mocnou silou, ale změnit k lepšímu by stačilo málo. A udělejte jednou nějaký speciál. PS: Kurva chlapi, když už máte na stránkách dost drze napsáno "Největší filmový magazín" tak by bylo záhodno recenzovat většinu filmů, které jdou do kina a ne jen pár největších spektáků a filmů od Magnuska a Trošky. ()

rekkky

Snažím se, pravidelně sledovat, protože pořad je skutečně hodnotný. Kluci jsou vážně našlapaní aktuálními informacemi z filmového světa. Parádní počin:-) ()