Mladou a ambiciózní Sarah Moss (Brit Marling) najímá elitní soukromá tajná služba a ihned jí zadává nebezpečný úkol. Musí v utajení proniknout do anarchistické aktivistické skupiny s názvem "The East" a zúčastnit se útoků na šéfy korporací, kterým bez trestu procházejí zločiny proti lidskosti. Čím více ale aktivity skupiny rostou, tím více se život Sarah ocitá v ohrožení. (oficiální text distributora)

Echoes

Nebýt to tak "eko" tak je to super film! Bohužel to zanesl trochu moc daleko a dneska na to už není místo, respektive už to není nic extra... Ale jinak koukaténá zábava! ()

srncek

Nezaujímavejšiu,nudnejšiu a primitívnejšiu agitku som ešte nevidel...mám rád prírodu a vadí mi to svinstvo čo sa deje,ale toto je totálna rozprávka. 30% ()

Ashukamun

Těžce nesnáším takové ty rádoby free skupinky s přístupem "všechno je všech, teď se budeme mít rádi a jsme prostě nejlepší", ale v tomto podání mě to vůbec nerozčilovalo. Film mě zaujal od první chvíle...jasně, že nejdřív je to nejlepší agentka a pak udělá začátečnickou chybu atd, ale děj plynul tak, že mě to bavilo a to je pro mě nejdůležitejší... ()

gicous

V základu dobře vymyšlený námět s hlubším ekologickým poselstvím je bez milosti zazděn tvůrčími pokusy o drobnokresbu jednotlivých postav, jenž redukuje prostor pro podvratné akce skupiny na minimum. Podvedený divák, těšící se na ekologickou agitku doplněnou kritikou dnešní moderní společnosti, se musí proto spokojit s příběhovými drobky z lesního života členů Východu. Nejvíce z nich asi utkví v paměti nechtěně vtipné a velice netradiční stravovací a hygienické návyky celé skupiny. Naopak v paměti určitě nezůstane letmo načrtnutá romantika, která se do příběhu samoúčelně vpašovala pod zjevnou snahou dovést příběh k alespoň trochu uspokojivému závěru. 4/10 ()

DonBraso

Co tohle mělo být je mi záhadou.Vždyť to byl romantický film,který využil ožehavé téma,který znají snad i na Sibiři,že farmaceutický průmysli a plno kravaťáků včele zamořují tenhle svět jenom pro peníze.Tak fajn,film nám o tom řekl,tak bratru 10 minut a všechno se vyklube jak nějaký agentka Sarah se zamiluje za dravce v podání Alexander Skarsgårda.Ono vcelku se to dá sledovat a člověk tedy čeká jaký to bude mít důsledky a jestli se zas nedostaneme do lesa do bunkru,kde se Sarah tak zalíbilo a ostatním to nepřišlo vůbec divný,tedy ..to už by byl spoiler.Přesto chování postav je občas naprosto debilní,některé scény jsou snad pro opravdový retardy,protože jak jsem viděl toho policistu se psem a ona uvázaná u vlaku a dědek čuměl jenom ne rovně,mě přišlo jak americké porno u bazénu:)Hluchá dívenka je další open air do novýho vydání bravíčka a některé scény snad režisér točil po tmě snad.Odfláknutý film,kdy bratři Scottové naspořili tento snímek prašulema,jako by ten film měl vlastně říct to,o čem byl,tedy,že za peníze si dneska může člověk natočit fakt všechno. ()

mArtinko5MB

Dnes už snáď len malým deťom nie je jasné, že farmaceutické korporácie sú samá lož a čistá výrobňa penazí. Film v podstate o inom ani nechce vypovedať, navyše veľmi nudným spôsobom. Banda zelených sa po večeroch medzi sebou obíjma a oblizuje. Popravde ma pri sledovaní držal iba Eric Northman. 45% ()

maniacxl

Dostat se do kroužku přátel lidí,co žerou jídlo z popelnic a odpadkových košů a pak po večerech velmi disciplinovaně útočí a vnikají do mega firem,které se dopouštějí podle nich zločinů proti lidskosti,se nepodaří asi jen tak někomu.Možná i proto,že je to tam samej magor.Ale pozor.....jedna agentka v totálním přestrojení tam pronikne!Tolik na úvod....Thriller s dobrým námětem,výbornými herci,ale bohužel už s horším provedením.Zejména druhá polovina začala být taková nemastná neslaná,a konec,ten byl bez chuti totálně.Přitom to stačilo dochutit špetkou originality a okořenit větší akcí.Scénarista tak dlouho vařil až se mu konec úplně vyvařil.Následné přilití vody už výsledný produkt nezachránilo.Možná příště místo vody dát vývar.65%. ()

Cannonball

Moderný námet o bezohľadných finančných korporácii a skupine ekoteroristov, bohužiaľ vlažný. Film držia na priemernej úrovni hlavne ženské postavy. A to predovšetkým každým rokom zlepšujúca sa Ellen Page, potom Brit Marling ako novodobá Clarice Starlingová riadená chladnou a inteligentnou Patriciou Clarkson. Akurát škoda, že pod vedením tohto režiséra ani vďaka spomínaním dámam film nie je schopný vyvolať ani minimálne pocity. ()

elanista1

Doslova od prvych sekund ma film vtiahol a do konca ma uz nepustil. Je to silna tema a najvacsi problem spolocnosti, vsetci sa staraju len o svoje vrecka, problem pre nich neexistuje pokial sa ich bytostne netyka, a ti ktori chcu urobit zo sveta lepsie miesto su casto povazovani za tych najvacsich blaznov a zlocincov..vsetci sme pokrytci a starame sa len o seba. Este som nevidel film, ktory byt tak presne a pravdivo reprodukoval moj nazor na nejaku vec. ()

Facerr

Velká slabota. Banda ekologicky smýšlejících "hipísáků" chce polepšit svět bojem proti korporacím, co ku.věj planetu. Myšlenka docela ok, ale provedení bídný. ()

Pangi

Zajímavé téma ve velmi špatném provedení. A Julia Ormond je na tom už asi hodně špatně, když bere takovéhle štěky. ()

Borin.P

Lepší 3*. Co k tomu říct? Kdyby The East pracoval s o trochu lepším dějem a ta emoční linka nesklouzávala ke klišé, byl by to vynikající film. Douho jsem se na tohle těšil a určitě mě to nezklamalo. Vyšší hodnocení ale dát nemůžu. Jinak ta klavírní melodie, co hrál Doc, nejde dostat z hlavy: http://www.youtube.com/watch?v=USB8MeKfZxo ()

veverysiak

Striktné ekologické krúžky záchrancov Zeme nie sú mojím denným chlebom a ani nemám snahu ich pochopiť, preto je jasné, že toto ma nemohlo očariť, napriek tomu je tam pár celkom originálnych scén, zaujímavých zápletiek a hodnotných hereckých výkonov, takže 40%. ()

wick

Celkem podařené eko-dílko....které kazí nevydařený závěr. Jinak anti-globalistická myšlenka není na škodu, na druhé straně jen když si vzpomenu, kolik broučkařů úmyslně a se sledováním vlastního zájmu brzdí některé projekty, tak máme téma dosti kontroverzní. Každopádně aby zkusili léky než je uvedou na trh se spoustou nežádoucích účinků na sobě nejdříve manažeři farmaceutických firem je dosti oprávněný požadavek. ()

SMilan

Rozpačitý a na mňa trochu pomalý začiatok, keď som váhal, či to nezabalím, sa veľmi rýchlo vykryštalizoval do zaujímavej zápletky, ktorá mi nedovolila od filmu odísť a do konca ma držala v napätí. Išiel som do toho na blind a neľutujem. ()

paradoxman

Na city od začátku hrající pohádka o agentce-princezně, která není měkká, ale hodná, takže zkrátka přijde superkorporace i ekoteroristi. Nebylo to špatně natočené, jen tak citlivé téma je uchopeno tak povrchně a jednostranně, že nelze dát víc než dvě hvězdičky. George Carlin to řekl dobře: "Planet is fine." ()

VideoTuti

Film s originálním nápadem a určitě zaujme. Brit Marlingová je nejen pěkná kočka, ale i slušně zahrála svou roli. Film i k zamyšlení nad tím, jak s námi nadnárodní společnosti manipulují. ()