Bývalý zločinec Jacob Sternwood je donucen opustit svůj islandský úkryt a vrátit se do Londýna, kde se jeho syn zapletl do zpackaného loupežného přepadení. Detektiv Max Lewinsky ihned ucítí šanci, jak muže, kterého dlouhá léta neúspěšně pronásledoval, konečně dopadnout. Když se ale ocitnou tváří v tvář, začnou odhalovat mohutné spiknutí, které může stát oba protivníky život. (Bontonfilm)

mauro

tady me trailer namlsal stejne jako u Bullet to the Head a vysledek stejny, to spojeni a konflikt mezi poldou a zlocincem jde preci lepe ne? ()

.killer.

Film, který boduje především díky celkem povedené zápletce. Potěší ale samozřejmě i McAvoy a Strong. Také chválím celkové vizuální zpracování. Za mě palec nahoru. ()

sWONDER

Príliš povrchné, predvídateľné, málo akcie, aj to zlej, škaredý McAvoy... Našponovaná scéna u babky, bola ale akoby z iného filmu. ()

beso74

Drsná britská kriminálka hodiaca sa ako predskokan pred nejakým skutočne dobrým filmom. Tomuto mixu vcelku slušnej práce s kamerou, tmavo a skľúčene vyznievajúcim exteriérom a zaujímavej ústrednej dvojici podráža nohy scenár snažiaci sa miasť diváka tak dlho ako sa len to dá ale bohužiaľ s takýmto scénarom sa to dá maximálne tak do 10. minúty... ()

Lavinia

Nečekané a milé překvapení: všechno štymuje, výborné zpracování bez nějakých mezer či blbin, klasická krimi zápletka mezi zloději a lupiči. Přesně jak to miluju - a doporučuji všem. ()

mac000

Neoriginální scénář mísící kriminální drama, thriller a akční film, není pořádně ani jedním. První hodina úplně zbytečná, neboť zcela předvídatelná. Teprve posledních 30 minut je o něco zajímavějších, ale zase až moc překombinovaná... Zkrátka z extrému do extrému. ()

Rimland

Pěstí by měl vážně dostat člobrda, co s tím překladem přišel... Nu ale jinak? Atmosfericky chladné, oldschoolové, herecky výborné a vizuálně mannovsky vyladěné, perfektně těžící z městského prostředí. Škoda těch pár momentů, které jako by sem spadly od Tarantina či Ritchieho, o případných zpomalovačkách nemluvě (ano, v obou případech mluvím o tobě, scéno u babči). ()

PetrC.

Nevyužitý potenciál námětu, bídná režie, mizerná hudba a absentující rozuzlení. Celkový dojem vylepšují vizuál a dobré herecké výkony, ale to samozřejmě na vysoké celkové hodnocení nestačí. 39 % ()

kiros179

Vcelku příjemné překvapení, svižná krimoška s výbornou dvojkou McAvoy & Strong. To, že záporák nebude tak úplně špatný bylo jasné od prvních minut, ale to opravdu tak nevadilo. Film je dostatečně svižný a je tam cítit onen klasický "UK made" rukopis. 75% ()

Lucius55

Docela smíšené pocity - chvíli se to snaží nebýt obyčejné (a často se to i daří), ale pak se objeví nějaká chybka (a tím teď nemyslím ten hrozný překlad názvu filmu do češtiny:-D), která předchozí snahu krutě shodí. Záměrně neuvádím příklady, abych nespoileroval, protože tento film si to nezaslouží. Mark Strong je dokonale charismatický záporák a soundtrack skvěle doplňoval kreativní vizuál. Silné tři hvězdy. .. ()

gicous

Akci chybí drsnost, dravost a brutalita. Dialogy postrádají vtip a lehkost. Příběh nemá žádný rozjezd ani gradaci. Postavy jsou typově obsazený absolutně mimo. Chceš usnout? Pak si pusť tuhle vyčpělou britskou krimi. Po unavném dni funguje jako výborná ukolébavka. V sladkém chvilkovém zapomnění jsem to dosledoval až do konce a rychle jsem vytěsnil všechny vzpomínky spojené s tímto filmem z hlavy. 2/10 ()

fanik15

Výborně zahrané to je. Je v tom výborná kamera. A perfektní hudební doprovod. Ale film zklame trošku ve scénáři, nicméně je to pořád výborné. A má to roztomilý český název. ()

miki68cz

A sakra, tohle je vono, jednoduchej tah na branku, anglicky syrový stejně, jako jejich fóry. Nejlepší je, když zvolíte film, jako náhradu na prázdný večer bez programu, nic od něj nečekáte a jste mile překvapeni velice dobrou detektivkou se dvěma skvělými herci v hlavních rolích, v zajímavých industriálních kulisách, s doprovodem dobré techno klasické muziky. Tak takhle to u mne dopadlo. Jediné co nechápu, je absurdní překlad názvu filmu:-) i přes to jsem nadšenej a proto vám vřele film DOPORUČUJI ()