Na opuštěném sídle v současném Berlíně exploduje dvacet let stará bomba. Důkazy usvědčují známou, dnes již zaniklou, anarchistickou skupinu z 80. let. Policie začne pátrat po jejích členech a šest bývalých rebelů se znovu spojí, poprvé po 12 letech, aby vymysleli plán na záchranu před spravedlností. Znovu si připomenou své ideály z mládí a musí je porovnávat se svým nynějším životem. Nový oheň a náboj zapálí nejen téměř zapomenutá přátelství. (oficiální text distributora)

Bohemák

Nemůžu hodnotit nízko, protože se jedná o docela osvěžující podívanou, i když to rozhodně není komedie k popukání. Velmi naivní dílko, ale má to co říci o změně životních hodnot, když jde mládí do háje. Několik mých přátel mělo taky kdysi pocit, že jsou "hrozní rebelové", ale byli neuvěřitelně směšní a otravní. Ale sranda s nimi byla a taky mám pocit, že jsem byl tenkrát "proti všemu špatnýmu". ()

kollis

Vzpomínání střední generace na to, jací byli kdysi drsní buřiči, natočený uhlazeným hollywoodským stylem, kde je nejdrsnějším gestem ulomení znaku z mercedesu. Popíková hudba a značně dementní zápletka s ufňukaným konstatováním o starých dobrých časech. Malá dávka rebelie pro tatíka uvelebeného v křesle. ()

tranquill

Námět byl zajímavý, zpracování až tak dokonalé ne. Z principu bych hlavním hrdinům rád fandil, avšak ne vždy jsem s jejich chováním (a scénářem :-) souhlasil, přece jen se nejednalo o čistou komedii. ()

xander

Vydarená nemecká komédia, s troškou napätia a skvelým Tilom Schweigerom, niekedy trošku nudná ale väčšinou zábavná a hlavne príjemná.Fanúšikovia Tila Schweigera musia dať jednoznačne 4 hviezdičky. ()

naiva

Že tohle nebudu brát vážně, to jsem pochopil dost brzo. Potom to byla docela zábava, ovšem jen na chvilku - další minuty byly docela těžko stravitelné. Ale pak už to vypadalo na brzký konec, takže jsem to dokoukal. Mohu proto s jistotou napsat: Zúčtování s minulostí je ZTRÁTA ČASU. ()

míšapes

takovej příjemnej film, kterej se tváří, jako by se dotýkal závažnejch témat, ale ve skutečnosti je (bohužel, protože z toho námětu by šlo vymáčknout MNOHO) zdvořile obchází. ()

Swatcha

Tenhle film má svoje mouchy (-1*), ale pro každýho, kdo už zapomíná, že někdy nosil děravý džíny a vytahanej svetr je to výborná podívaná ... :-) ()