"Vaše posily to odflákli."(1.8.2018)

Victoria zachráněna o chlup, dobrá práce! Jsem zvědav, co se stane příští díl. 87%(14.2.2019)

Tak ťažko povedať, čo viac ešte majú na nás tvorcovia pripravené vo finále, keďže táto epizóda všetky znaky poriadneho finále vykazovala. Popravde to zase tak ťažké predpovedať nie je a trochu sa obávam, aby sa im tá hra na Moriartyho a Sherlocka trochu nevymkla z rúk, teda to je moja predoveď záverečného zvratu. Ale samozrejme každý, kto sa dostal až sem, musí byť na finále riadne nažhavený. Plný počet nakoniec za súkromné trable oboch vyšetrovateľov, žiaden zvrat už teraz nemôže vynahradiť pohľad na slzu stekajúcu po Saginej tvári.(18.11.2018)

Martin se možná dostal Jensovi (z první série) pod kůži, jenže ten se začne uzavírat. A jeho postava bude mít fatální následky i v závěru série. Zatím to ale vypadá, že se i jeho rodinný život dává definitivně do pořádku. Akcie farmaceutické společnosti stouply, ale zadarmo to nebylo. „Nemáš ani páru, co jsem pro tebe udělal,“ sděluje bratr sestře, ke které celý život vzhlížel, zatímco kamery všechno zaznamenávají. Ve smrtelném ohrožení se přesto ocitají pasažéři letu do Frankfurtu. Finále bude zřejmě velké, protože případ ještě není uzavřený, přesto pár nezodpovězených otázek zřejmě zůstane.(20.11.2019)

Po předchozí epizodě jsem přemýšlel, že už nemůžu být úžasnější a vybíral jsem místo, kde si nechám vytesat sochu. Teď si začínám uvědomovat, že jedna socha bude málo. Můj druhý největší podezřelý - otec od lesby, bude pravděpodobně druhým pachatelem a vyjde mi tak i u můj druhý odhad, že to kluci táhnou spolu, který jsem zmínil v některém z dřívějších komentářů. Každopádně, rád bych se nechal alespoň v tomto ohledu překvapit a šokovat. No, uvidíme. Takže je čas zahodit staré šrámy a neshody v mezilidských vztazích kvůli šťourání se v minulosti a ostatním nesmyslným píčovinám, přestat řešit složitosti a neuchopitelnost ženské duše zmítající se ve stále hormonální nerovnováze a zmobilizovat společné síly, abych si mohl zase a znovu nechat polechtat ego. Za mě každopádně spíš slabší díl vzhledem k nastavenému standardu. Kromě letadýlka jsme toho zase moc zajímavého a nečekaného neviděli. Jestli Maritn skončí s Mette, nebo strčí svých pár čísel do sklepení své kolegyně, je mi tak nějak u prdele. Co se týče Sagy, tak té samota vyloženě prospívá. Tady ta vztahová vata mě jediná v celém seriálu tak trošku sere. Jinak jsem velmi spokojený a zlobím se pouze na svoji genialitu, která mi kazí zážitky. Lepší 3 kousky.(17.4.2020)