Kódované vysílání

• Velká Británie The Numbers Station (více)

Bývalý tajný agent Emerson - toho času v nemilosti - dostane za úkol chránit dvacetiletou Katherine, šifrovací operátorku v malé vysílací stanici CIA, která se nalézá v opuštěné oblasti. Emersonova mise je jednoduchá: udržet Katherine v bezpečí. Když bomba nastražená v autě před stanicí naznačí, že na ně kdosi něco chystá, dvojice je nucena použít stanici jako útočiště a Emersonovy bojové dovednosti jako svou jedinou zbraň. Stanou se terčem skupiny neznámých smrtících agresorů a nemají v rukou nic, než nahranou zprávu od předchozího bodyguarda. Emerson a Katherine se dostanou do boje na život a na smrt s velmi odhodlaným nepřítelem. V situaci, kdy je stanice ohrožena, cíl neznámý a únik nemožný, se stává prioritou této dvojice jediné - vyváznout z toho živí. (HBO Europe)

TommyDiamond

Johna Cusacka nemůžu skoro ani vystát, ale je to pan herec. Vyjmenoval bych tucet jeho filmů, které stali za starou belu a on jim díky svému herectví vdechnul alespoň trochu života. Podobně je to i kódovaného vysílání. Pojďme si rovnou říct, že děj filmu je slabý. Atmosféra není tak napínavá, jak si filmaři přáli. A celé to mohlo dopadnout i trochu jinak a líp (alespoň pro oko diváka). To co dělá film koukatelným je dobře posazená retrospektiva a právě výkon J.Cusacka a M.Akerman. Na průměr to dá. Hodnotím třemi hvězdami..... ()

alldo.raine

Film o ničem, Cusack je už nudný, Cunningham zde prakticky není, Akerman zbytečná a scénář to ani nemá, trailer Vám bude stačit... ()

Samarol

Stále stejné prostředí. Všehovšudy osm herců, z nichž dva jsou sami po většinu filmu, na nějaké základně uprostřed Anglie, jejíž původ i účel byl náležitě vysvětlen. K tomuhle filmu pasuje: „Vejdi, ale neuškoď.“ Alespoň za Malin a Johna dávám dvě hvězdy. ()

borohub odpad!

Ach bože, další nízkorozpočtová mrdka, která se snaží dělat něco zajímavého. Bohužel opak je pravdou. Filmu jsem věnoval velkou pozornost, ale stejně jsem netušil o co go.. Postavy mě serou, prostředí nechutné příběh nic moc..Snažil jsem se na tom najít nějaké světlé místo, bohužel nenalezeno. Proto musím hodnotit odpadem a 10% ()

johnsnow

Nemá zmysel sa o tomto filme rospisovať všetko už vystihli ostatný. Ale na nudný sobotný večer na jedno pozretie to môže byť. ()

Mire

Nezmyselný, bezduchý film, pri ktorom človek miestami nevie, o čo kráča a zároveň sa nevie dočkať konca. K tomu nepresvedčivý herecký výkon Cusacka, ktorý sa tu snaží hrať na arogantného tvrďáka, ale vôbec mu to nežeriem. Ostatní na tom nie sú o moc lepšie. "Záporák" smiešny, napätie žiadne, dej o hovne, akcia tiež... Jedna hviezdička akurát tak za snahu a možno ešte za sexy Malin Akerman. Inak tu nie je čo hodnotiť. Sračka. ()

Lina

Neurazí ani nestrhne. Pár herců, akce přiměřeně, tajná služba načrtnutá jen natolik, aby tvořila pozadí. Zápletka jednoduchá, scénář bez velkých ambicí, ale aspoň se vám režisér nesnaží vnutit do očí bijící nesmysly. Romantika vlastně žádná, jen její náznak (taky dobře), konec stručný. Standardně natočený kousek, jakým se můžete zabavit, když nemáte večer nic lepšího na práci. ()

kikin01

Film, na který jsem se hodně těšil, a který mě neskutečně zklamal. A taky John Cusack už není to co býval, i slepý by poznal, že má na sobě tolik makeupu, že by mohl hrát v dalším filmu o voskových figurínách. ()

rigby

Laciný rychlofilm na ukrácení odpoledne, kdy je za okny pošmourno a nechce se po obědě ven. Vlastně je to film o ničem, podprůměrný a nicneříkající, který jenom provane hlavou a nezbyde po něm vůbec nic. ()

zodiak217

Nuda, nuda, ponorkova nuda. Neznášam filmy, ktoré sa odohrávajú v uzavretých interieroch a su založené na pár hercoch. Chabé dialógy, chabé herecké obsadenie, možno dobrý námet ale doslova mizerné spracované. Bieda. Veľké sklamanie. Plagatiky na túto snímku vyzerali lepšie, ale bohužiaľ sa im vôbec nepodarilo zrealizovať a zvizualizocat tento nápad. Takže mozu byť spokojný aj za jednu hviezdy odo mňa, za tu biedu. Nudil som sa. Je to strata času! ()

veverysiak

Nudná, ľahko klaustrofobická motanica, ktorá sa hrá na akčný triler so špionážnou zápletkou, celé mi to pripadalo také európske, čiže bez chuti a zápachu, takže 35%. ()

fafejt001

Nějak mne to neoslovilo , násilí , střílení , ko'dy , bez nápadu a myšlenky . Většina takových podobných filmů jsou prostě kraviny . ()

MiniRecenze

Předem upozorňuji,že se jedná o HBO produkci,takže se připravte na televizní režii... Začátek nevypadá špatně a dokáže zaujmout a potom...no...hmm...sakra... jo už jsem si vzpomněl,potom Vám půjde jedním smyslem dovnitř a druhým ven.Působí lacině a až příliš jednoduše,nevýrazně šokující role Vás nedokáží udržet sedět na zadku.Připravte se na jedno prostředí a pár zoufalých známějších herců,kteří i přes snahu ,zůstanou v tomto snímku nezajimavými.Scénář prostě na jednu stranu má nápad,ale naopak z toho vzejde nevyužitá jednorázovka.Při naskočení titulek si nebude moct vzpomenout o čem film byl,tedy až na začátek.Je to rychlo-film,který,když budete přetáčet,tak o konec nepříjdete. NEZAJÍMAVÉ!!! ()