Victor (Colin Farrell) je pravou rukou kriminálního bosse jménem Alphonse (Terrence Howard), jehož gang se právě potýká s problémem. Někdo totiž systematicky zabíjí jeho členy a dokonce vyhrožuje samotnému Alphonsovi. Po stopách neznámého útočníka se vydává Victorův přítel Darcy (Dominic Cooper), který cítí šanci zavděčit se Alphonsovi a postoupit v hierarchii organizace. Uprostřed toho se Victor seznamuje s Beatrice (Noomi Rapace), tajemnou Francouzku, která žije se svou matkou, Valentine (Isabelle Huppert), ve věžáku kousek od Victora. Oba si nesou svá tajemství, oběma život uštědřil tvrdé rány a oba mají své důvody toužit po pomstě. Ale teprve vzájemná přitažlivost a vášeň jim dodá sílu uskutečnit krvavý očistný plán odplaty. (Bontonfilm)

Alpha69

Docela zajímavým způsobem propojené žánry. Má oblíbená Noomi jako obvykle velmi sympatická. Film má trochu divný rozjezd ale celkově vzato příjemná podívaná pro dva. ()

aznaho

Radoby artove natoceny pribeh se severskym reziserem za americky kacky. U rozumneho cloveka tohle vyvola pouze smisene pocity. Nic vic, nic min. Idealni potrava pro spolek nemytych a pro zavisle na nezavislosti. Enjoy! ()

ciapok

film, ktorý má explozívnu šťavu, femme fatale, nádhernú Noomi, ktorá bola takmer bezchybná. Bavil ma v každom momente, no (povinná jazda) pár klišé sa našlo. Vo mne to vždy vyvolá pocit ako keď je v dobrom jedle piesok. Preto plný počet nemôže byť. Čo už, dokonalé filmy nie sú (okrem Votrelcov). ()

yrik

Chudý maďarský inženýr hledající v Americe práci - střih - přichází o rodinu, retušovaná smrt - střih - a už má x štěnic x báječných zbraní, vcelku v klidu byt a nemusí se honit v práci, jenom kout pomstu - kurňa, proč vlastně teda do té Ameriky jezdil, proč v klidu nevyklidil dům, o který prej šlo, když má desetitisíce doláčů jen tak na pomstu...? No a ten závěr... ()

aneta105

Mrtvý muž, zde obsazený do Colina Farrela je dobrý myšlenka i volba. A děj, který je sice nerealistický, nicméně velmi atraktivní a na žádném místě se nezasekne a plyne až do konce. A navíc, herečka Noomi zde velmi překvapila, do teď jsem si myslela, že hrát neumí, a ona jo, 80%. ()

Tristix

Do poslední chvíle jsem nevěděl, jak to dopadne. A tak to u akčně-dramatického thrilleru má prostě být! Skvost! ()

supg

Western. Klasický námět, klasický western, jen v novodobém podání, kde nejsou koně a tuny prachu, za to je tam silný motiv pomsty, nebo lépe řečeno odplaty. Jen místo Eastwooda, je Colin, který se s tím nemazli a i kdyz je sám oproti přesile, tak to dopadne tak, jak na divokém západě. Slušná podívaná. ()

Milonak

Už dlouho jsem neviděl film, který by na mě působil tak rozporuplně. Na jedné straně dobrý Farrell a taky Noomi Rapace, i když tu jinak moc nemusím, respektive skoro vůbec. Už samotná zápletka je ale tak pitomá, až to není pěkné - maďarský ing. po příjezdu do země zaslíbené přijde o dcerku díky kulce, která proletěla stěnou a následně i o manželku. A jde se mstít..... No a takovýchto nesmyslů a absurdit je tam spousta, respektive jedna za druhou. Závěrečná Rambo mise to už jen srazila téměř na samotné dno. Navíc se to v druhé polovině začne dost táhnout, ačkoliv akce je celkem dost. Veliké, moc veliké zklamání. ()

kazatelSVK

Správne temný, drsný, možno miestami až príliš romantický, avšak skvelý krimi thriller s hlavnou dvojicou, medzi ktorou chémia funguje aj keď sa city jedného k druhému musia dlho skrývať ()

Falanx

78% - "POMSTA." ....x.... "A co mý PRACHY?!!" - Obé věty zazněly. Vcelku zábavné. Jen jsem doufal ve více lidské vzájemnosti a citového souznění, protože už vím proč mi tohle někdo dělá !!!****Nečekaně proměnlivé, cesta k pomstě  a mělo to spád. ()

Sejkorka

Romantický thriller, klíčové spojení z pěti nabízených kategorií. Mrtvých přibývá, chvílemi to připomíná přestřelky Boba Sentklára z Muže z Akapulka. Jenže tohle není parodie, ale smrtelně vážná a promyšlená pomsta. Plán se zvrtne, když albánský boss najde v obálce místo videa od bratra pracičku pro štěstí. Přežijí jen začínající milenci a jedinej týpek z gangu -- Darcy, Proč jsi mě nezabil, ptá se Viktora, protože mám rodinu ? Ne, protože oni mají tebe. Viktor tuto hořkou skutečnost prodělal na vlastní kůži. Ale zbyla mu aspoň Beatrice ,byť už není tak krásná, jak bývala. Ufuf, nejsou ty 3* moc ? ()

Kelinej

Režisérově nespokojenosti s výslednou podobou snímku se nedivím. Atmosféru vytvořil solidní, ale scénář vyžadoval spoustu zásahů a film střihů, na které se nedostalo... ()

Hráči se smrtí, kteří nenávidí ženy

Hráči se smrtí, kteří nenávidí ženy

01.03.2013

Farrell, Rapace a krvavé vyvrcholení

Farrell, Rapace a krvavé vyvrcholení

03.11.2011

Tvůrce původních švédských Mužů, kteří nenávidí ženy Niels Arden Oplev míří do Hollywoodu. A bere s sebou i Noomi Rapace, představitelku Lisbeth Salander (i když pro ni to americký debut nebude,… (více)