Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna

• slovenský

Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna

Životopisný / Drama

USA, 2013, 92 min

Zajímavý film. Podle pravdy, životopisný. To mám rád, ale přesto mě trochu naštval. Už jsem se začal vážně rozčilovat, když ta kravka nic neřekla ani těm policistům. Opravdu jsem si myslel, že byla tak pitomá, že si to nechá nakonec všechno líbit a tý svini všechno projde. Zaplať pánbůh za konec, ale sepsání této knihy ji asi stálo dost sebepřesvědčování. Nevím, že ty týrané ženy své manželi ještě chrání, to je opravdu mimo lidské chápání. Konečně se mi zdá, že obyčejný pásek byl pro Chucka příliš malým ponaučením. Zasloužil víc! 65%(9.3.2014)

SPOILERoidný komentár: Niekde medzi dvoma a štyrmi hviezdami. Prvá polka je skvelé, zábavné, luxusne vypiplané retro s nahou Amandou ktorá hrá (!!!), dobre obsadenými vedľajšími postavami a pár zábavnými štekmi (u mňa vedie Reems pred Hefnerom, Franco totiž nehral Hefnera, ale len sám seba v župane). A polka druhá, to logicky následne posere. O tom ako to bolo v skutočnosti s istotou rozprávať nemôžem, ani keď ten príbeh poznám, pretože to vedia naisto iba dvaja ľudia a či Lindinej verzii veriť alebo nie... To je ťažko! Dokonca tvorcovia tohto filmu v tom asi nemali úplne jasno, keďže Chuck začne Lindu týrať až od určitého okamžiku a pred ním Linda ani raz, ani len neprotestuje. Na Psa samozrejme tiež nedošlo, možno teda v konkurenčnom projekte, (ak sa ho raz podarí dokončiť), každopádne by to mohlo byť o niečo menej tendenčné ako táto hollywoodska verzia. Odkedy sa totiž z Lovelace stane chudinka, film stratí väčšinu čara a zaujímavosti a stane sa v podstate obyčajným Tv skutočným príbehom. Vlastne celá dejovka s Lindinými rodičmi je absolútne zbytočná a nudná a najhoršie je, že neviete ako to bolo v skutočnosti a zvyšok filmu len sledujete jednostrannú verziu príbehu, bez oboznámenia sa s motiváciou niektorých dôležitých postáv. A hlavne tej Chuckovej. Žeby šlo len o prachy?? PS: Zaujme aj obsadenie Juno Temple, vzhľadom na povesť jej otca :)(2.9.2013)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $356,582Tržby Celosvetovo $1,585,582▐ Herecky slušne zahrané, decentne nasnímané aby to moc nepobúrilo, len príbeh namiesto toho aby tvoril silnú drámu plnú skutočne šokujúcich odhalení sa skôr snaží miestam zľahka zabávať, potom to nedokáže nabrať správne tendenciu drámy. /videl v kine: 60%/(8.8.2013)

Hm, úplně se mi to nepozdávalo, ale kdo ví. Herecky je to jinak velmi slušné. Amanda Seyfried větší kočka, než skutečná Linda. Peter Sarsgaard podal opravdu výrazný výkon, jeho postava budila všemožné antipatie, co to šlo a to byl zřejmě i účel. V tomhle směru hodně dobré. Jako trapné mi přišlo cameo Erica Robertse, na tohle tam mohl být kdokoliv. Tenhle film už nepotřeboval další velké jméno do titulků. Vždyť i Sharon Stone a Robert Patrick jsou velmi výrazné celebrity. Bylo fajn, že ačkoliv to bylo o pornohvězdě, tak krom několika svlečených scén a náznaků, nebylo nic vidět a je to takový ve vší slušnosti životopisný film. O tom jak to doopravdy bylo, nakolik se to drží skutečnosti, nejsem zcela přesvdčen. Rozhodně ne tímto filmem. Navíc to na mě bylo takové utahané, nezáživné. Každopádně budu chtít vidět i film, o kterém je zde spousta zmínek. 6/10(26.11.2013)

• chelseaman22

Kdybych nebyl plantážník a hodil oko po výše uvedeném plakátu, tak bych ušetřil drahocenný čas, jenž bych mohl věnovat opětovnému shlédnutí šesté řady TBBT! Amanda zbourala mé představy o tom, jak ze sebe usilovně každou neděli chrchlá "Otče náš,...". Film o skinny frajerce, jež dělá blow job za trošku toho docenění je jen jedním z plejády podobných filmů, jež se vezou na vlně "manžel bere drogy a mlátí mě do ksichtu", tak proč nenatočit film a nasrat spoustu lidí?! odpad! Celosvětový výdělek k 25. 10. 2013: $356,582(25.10.2013)

• - Původně byla do role Gloria Steinem obsazena Demi Moore, musela však odstoupit z důvodu hospitalizace kvůli podvýživě. Jako její náhradnici tvůrci zvažovali Mary-Louise Parker. Nakonec byla týden před skončením natáčení obsazena Sarah Jessica Parker. (squella)

• - Během scény zasazené do roku 1970 se dvě postavy baví o filmu Francouzská spojka (1971). Ten byl ale vydaný až v roce 1971. (Cheeker)

• - V souvislosti s rolí Chucka Traynora byl běhěm předprodukce spojován James Franco. (Conspi)