Zajímavý film. Podle pravdy, životopisný. To mám rád, ale přesto mě trochu naštval. Už jsem se začal vážně rozčilovat, když ta kravka nic neřekla ani těm policistům. Opravdu jsem si myslel, že byla tak pitomá, že si to nechá nakonec všechno líbit a tý svini všechno projde. Zaplať pánbůh za konec, ale sepsání této knihy ji asi stálo dost sebepřesvědčování. Nevím, že ty týrané ženy své manželi ještě chrání, to je opravdu mimo lidské chápání. Konečně se mi zdá, že obyčejný pásek byl pro Chucka příliš malým ponaučením. Zasloužil víc! 65%(9.3.2014)

Český název může svádět mnohé diváky k tomu, že půjde o nestydatý film plný sexu a pikantností. Je tomu přesně naopak, Lovelace je výborně natočené životopisné drama, v němž excelují Amanda Seyfried a Peter Sarsgaard. Amanda mi dřív hodně lezla na nervy, ale postupně jsem svůj postoj přehodnotil. Chloe a Lovelace mě přesvědčily o jejím talentu. Nejvíc jsem byl překvapený tím, že jsem absolutně nepoznal Sharon Stone.(7.1.2015)

Film mnohých témat, paralel a možných výpovědí, který se smrskl na pouhý "dojemný" příběh hlavní protagonistky jako oběti. Zkrátka další zploštění zajímavého životního příběhu, jenž sice ozvláštňuje atypická vyprávěcí struktura, ale ve výsledku jde o zcela konvenční a ničím vybočující biografické drama s tradičně dobře zachycenou dobou pomocí kostýmů a rekvizit. V nich se ale neodehrává nic jiného, než jednotvárná story. Snad plánované Inferno půjde více "do hloubky".(17.8.2013)

Skutocny pribeh zeny, z ktorej sa stala slavna pornohviezda natocenim len jedineho pornofilmu v jej zivote ''Deep Throat''. Linda bola vychovana ako slusne dievca, ktorej matka vstepovala do hlavy, ze svojho muza musi vzdy posluchat a vyhoviet mu vo vsetkom. V tomto filme sa mozeme presvedcit, ze aj ked sa snazime vychovat dieta v najlepsej viere, nie vzdy to prinasa dobro, kedze po rokoch vyslo najavo, ze Linda bola do pornobrandze prinutena nasilim od svojho muza, bola pravidelne tyrana a nutena robit veci neslychane.(15.8.2013)

Dvojice Seyfried, Sarsgaard velmi přesvědčivá, nicméně autoři nezapřeli svůj dokumentární cech a přiznávám, že jsem měl s jejich způsoby vystavění příběhu docela problém. Co se týká obsahu, jaksi se třeba zapomnělo na Lindinu „kynologickou“ prvotinu a tak bych u distribučního názvu vypustil to adjektivum, či ho alespoň nahradil slovem „učesaná“. Snahu ukázat královnu felace v tom nejlepším světle lze pochopit, ale v biografii je objektivita vždycky to nejcennější.. Dvě věci jsou však nabíledni. Za vším hledej výchovu rodičů a se vší úctou ke kapacitě Lindina hrdla - tak velkého čuráka, jakým byl její první manžel, by tam nikdy nedostala.. A mimochodem, Sharon Stone byla k nepoznání. Kdyby v tomto stavu předvedla svou nejproslavenější scénu, základním instinktem detektiva Currana by bylo odvrácení zraku...(12.9.2013)

• - Během scény zasazené do roku 1970 se dvě postavy baví o filmu Francouzská spojka (1971). Ten byl ale vydaný až v roce 1971. (Cheeker)

• - V souvislosti s rolí Chucka Traynora byl běhěm předprodukce spojován James Franco. (Conspi)

• - Původně byla do role Gloria Steinem obsazena Demi Moore, musela však odstoupit z důvodu hospitalizace kvůli podvýživě. Jako její náhradnici tvůrci zvažovali Mary-Louise Parker. Nakonec byla týden před skončením natáčení obsazena Sarah Jessica Parker. (squella)