• dopitak

Všiml si někdo Marka Brodského? Trojka ještě zveličuje všechny neduhy dvojky. Magnusek neumí a neměl by točit, jakkoliv má fantazii, když na obhajobu své nepůvodní myšlenky "slušní Češi vzpamatujte se, nebo se budete bát vystrčit nos ze dveří" je schopen vyplácat cizí prachy na takový tři skvosty. Berlička pro ty, kdo se chystají jeho dílo posuzovat, pusťte si ve trojce scénu, kdy za Magnuskem ve vyšetřovací vazbě přichází na návštěvu pravicově orientovaný Bandas, konkrétně čas XX:XX. To co tam oni dva předvedou, to je na "Oscara" a hlavně to dobře vystihuje kvality Magnuskovy režie.(26.6.2013)

• Gilmour93

Heil Magnusek? Vždyť by ani neprošel futry Reichstagu.. K té amatérské, nemotorné slátanině mám jen jedno: účelu nelze dosáhnout kreténskými prostředky. K některým místním komentům bych podotkl, že ještě horší, než nácek, je pokrytecký liberál. U toho prvního alespoň člověk ví, na čem je.. A teď, pane Magnomastek, za ty „Oči černé jděte spát“ šup do pekla za Hermannem Göringem. Možná vás dají do i jednoho kotle, ale Lucifer jistě zná Archimédův zákon a bude chtít šetřit vodou..(2.4.2013)

• -bad-mad-wolf-

Fenomenálně strašná věc. Způsob, jakým ze sebe Magnusek dělá mučedníka, je nepopsatelně komický. Ještě víc komická je představa, že člověk, který má pedagogické vzdělání i praxi, natočí film, jenž se místo snahy o vykreslení nedostatků (a že jich je) našich socializačních a vzdělávacích zařízení líně válí v populistickém blábolení. Bastardi jsou vskutku promyšlení - problémoví smradi mluví výhradně sprostě a slušný občan se nad tím pohoršeně ušklebuje. Kvůli tomu nemusim hodinu a půl koukat na imbecilní film, stačí si zajít do nejmenovaných čtvrtí velkých měst. Ani ta autohonička už není tak nechtěně zábavná jako ve dvojce.(27.3.2016)

• PinokKio

Nejdokonalejší soudní drama? Nejlepší film o odtučňovací kúře? Završení trilogie století? Koho musel pan učitel vopr*** (abych použil slangu filmu), že si v takovéhle slátanině zahrál Jan Tříska, Rudolf Hrušínský, Jan Čenský či Tomáš Töpfer? Stačí mít radikální nadváhu? Psát sračkoidní scénáře? Prosím, prozraďte mi to, chci je všechny angažovat na svou příští oslavu narozenin, kde mám pro ně ve své hře Mendělejev předem určené role chemických prvků a nechci za ně nijak moc utrácet : )(10.12.2012)

• Radiq

Tak tohle je už debilita. Sprosty hlášky už nejsou ani vtipny, soudní proces a práce policie v ČR vyznívá dost komicky, herecky výkony jak kdyby jim všem někdo přišlápl pytel (aji ženskejm), a stejně se v tomhle státě nic nezmění... Jediny, co mě překvapuje, tak že se do toho nechalo ukecat tolik známejch herců...(17.7.2013)

• - Ve filmu si zahráli hned dva čeští senátoři. Kromě Tomáš Töpfera také Petr Pakosta. (DecentFellow)

• - Spoiler: Ve scéně kdy Majer (Tomáš Magnusek) vzpomíná na to, jak zabil Daniše (Ondřej Semerák), máDaniš na sobě bundu s proužkama. Ovšem v prvním díle Bastardů (2010) našli zavražděného Daniše s kostkovanou mikinou. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Okresní soud není věcně příslušný k rozhodování o trestném činu vraždy v prvním stupni, vecně příslušný je vždy Krajský soud. (Rattus Rattus)