• kapsomut

Četl jsem názor "Nejnáckovější film v dějinách české kinematografie" ??? !!! ??? Co to je proboha za píč**inu!?!? Idiotskej názor... sorry ale fakt je! FILM - Hroznej amaterismus, špatně natočený a o hercích ani mluvit nemusím ne? Ale alespoň se to snaží řešit současný problém (+1*) a taky tam byla opět hrozně sexy Brožová (+1*)(6.12.2012)

• pand

Čekal jsem epické završení trilogie bastardi, a trailery slibovali zakončení jako batman. Teď vážně, jednička my přišla velice průměrná, ale dalo se na ní dívat, jako na film, který si spletl pouze kino s televizí. od dvojky jsem nic nečekla, a příjemně mě překvapila, že celkem fungovala, a od jedničky byl vidět pokrok. U závěru této,,trilogie,, jsem nečekal kdovíjaký zázrak, pouze to že aspoň udrží ,,kvality,, druhého dílo. Bohužel se nestalo a dokonce tato část, byla horší než první pokračování...(20.9.2012)

• PinokKio

Nejdokonalejší soudní drama? Nejlepší film o odtučňovací kúře? Završení trilogie století? Koho musel pan učitel vopr*** (abych použil slangu filmu), že si v takovéhle slátanině zahrál Jan Tříska, Rudolf Hrušínský, Jan Čenský či Tomáš Töpfer? Stačí mít radikální nadváhu? Psát sračkoidní scénáře? Prosím, prozraďte mi to, chci je všechny angažovat na svou příští oslavu narozenin, kde mám pro ně ve své hře Mendělejev předem určené role chemických prvků a nechci za ně nijak moc utrácet : )(10.12.2012)

• -bad-mad-wolf-

Fenomenálně strašná věc. Způsob, jakým ze sebe Magnusek dělá mučedníka, je nepopsatelně komický. Ještě víc komická je představa, že člověk, který má pedagogické vzdělání i praxi, natočí film, jenž se místo snahy o vykreslení nedostatků (a že jich je) našich socializačních a vzdělávacích zařízení líně válí v populistickém blábolení. Bastardi jsou vskutku promyšlení - problémoví smradi mluví výhradně sprostě a slušný občan se nad tím pohoršeně ušklebuje. Kvůli tomu nemusim hodinu a půl koukat na imbecilní film, stačí si zajít do nejmenovaných čtvrtí velkých měst. Ani ta autohonička už není tak nechtěně zábavná jako ve dvojce.(27.3.2016)

Podle mého šla úroveň oproti dvojce nahoru a téměř dosahovala "kvalit" jedničky. Říkám téměř, protože to opět nebyla žádná sláva. Samozřejmě jsem chtěl vědět, jak to vlastně všechno skončí a díky flash-backům se to do detailu dozvíme. Opět přibývají dobří čeští herci, ale opět hrají jakoby je to otravovalo. Hudba udrží diváka až do konce, který nabídne v celku zajímavé rozuzlení. Nyní, když jsem shlédnul celou trilogii, mohu objektivně říct, že pan Magnusek (řekněme si na rovinu, že je to celé jeho show) zabředl do zajímavých a atraktivních vod, protože problematika cikánů bude lidi pálit ještě hodně dlouho. Stejně dlouho se lidé díky tomu budou názorově rozdělovat (rasismus ano x ne, šikana, apod.). Ovšem pan Magnusek je ještě mladý neotřepaný režisér (herec), který má sice ambice, ale v těchto filmech se nevyvaroval mnoha chyb a celkově působí tato trilogie poněkud amatérsky. Bastardi 3 - 60%. Suma sumárum celá trilogie - 56,66667%(26.5.2013)

• - Při scéně, ve které k herečce Iloně Svobodové (Majerová) přijdou Romky se slovy „Ty p*čo, takhle se vychovávaj děti?!" nikdo herečce neřekl, že se tak stane, aby její reakce byla opravdová. Po natočení scény se Romky herečce za vulgarismy omluvily. (fiLLthe3DD)

• - S dĺžkou trvania 97 minút sa jedná o najdlhší film série. (Johnny.ARN)

• - Spoiler: Ve scéně kdy Majer (Tomáš Magnusek) vzpomíná na to, jak zabil Daniše (Ondřej Semerák), máDaniš na sobě bundu s proužkama. Ovšem v prvním díle Bastardů (2010) našli zavražděného Daniše s kostkovanou mikinou. (Zdroj: ČSFD.cz)