• InJo

Vskutku těžce rasistický shit. Magnusek se sice může alibisticky schovávat za scénu, v níž pošle k zemi představitele neonacistického hnutí, ale to mu není nic platné, když je film od začátku až do konce otevřeně protirómskou a naprosto vážně se tvářící kritikou společnosti, v níž jsou snad všichni rómové prezentováni jako neustále nadávající úchylní sadisté. Do hlavy Magnuskovi vážně nevidím (tudíž nevím, co tím ve skutečnosti chtěl říci), ale vyznění tohohle filmu je podle mého názoru v podstatě neprominutelné a hlavně velice nebezpečné (nepochybuji o tom, že nejednoho člověka utvrdí v jeho více či méně rasistickém a xenofobním smýšlení). Pokud se chce umělec seriózně zabývat závažným a složitým společenským problémem, nemůže k němu přistupovat takto tupě jednostranně a povrchně. Jinak to totiž dopadne přesně takhle... 10 %(1.4.2013)

• kapsomut

Četl jsem názor "Nejnáckovější film v dějinách české kinematografie" ??? !!! ??? Co to je proboha za píč**inu!?!? Idiotskej názor... sorry ale fakt je! FILM - Hroznej amaterismus, špatně natočený a o hercích ani mluvit nemusím ne? Ale alespoň se to snaží řešit současný problém (+1*) a taky tam byla opět hrozně sexy Brožová (+1*)(6.12.2012)

• RedAK

Pomineme-li vysoce sračkoidní scénář, který evidentně psaly retardované děti během svačinové přestávky a kterým bych nevytřel prdel ani Hitlerovi, pomineme-li fakt, že i Ferova jedenáctiletá sestra předvádí během orgasmu kvalitnější herecké výkony než tato banda stupidních ignorantů a pomineme-li monstrózní nenasytný břich páně Magnuska, který zabírá půl obýváku, zbyde nám bezprecedentní zkurvená velesračka, pro kterou je i odpad! svatým požehnáním.(9.2.2014)

• ivishka

Takže k dovršení mé filmové sebevraždy s názvem: triologie de**lity alias Bastardi jsem si nemohla odpustit tento odpadový soudní proces. Filmy ze soudního prostředí bývají zajímavé a dramatické. Obávám se, že tento "film" není ani jedno a místo toho se vám zde podaří vidět: na***né romy, truchlící rodiny, horu neschopných policistů, herecká odpadová sorta navrch polepená známými a ani ne tak zlými herci jakožto v našem státě finančně závislými na jakékoliv roli, která jim je nabídnuta(asi proto si v tomhle nesmyslu zahráli). Jestli má být poselstvím celého toho Magnuskova snažení jakási pochybně umístěná úvaha o neschopnosti lidí pomoci svým spoluobčanům, když je někdo napadne a podobně tak tenhle vykřičník vyzněl do prázdna. Smutné když nejlepšími herci celého filmu budu muset označit profláklé tváře jako je Brožová, Hrušínský, Töpfer, Tříska aspol...bohužel ani tyto herce tak úplně nemusím a přesto byli nejlepší.(11.12.2012)

• Frajer42

Tak copak se od předchozích Bastardů změnilo? Tom nám opět přibral, a to jsem si myslel, že se něco takového rozhodně už nemůže stát. Ubylo scének ze školního přostředí, které zachraňovaly alespoň minimální koukatelnost. Zahráno je vše opět maximálně špatně. Scénář je sice kreténský, ale hlavní myšlenka, či jakési poselství na mě z filmu dýchlo. Pokud si před tímto dílem nebyl člověk jistý, zda tento projekt myslí Tom vážně, nebo si jen dělá z diváků prdel, tak po skončení dílu je jeho záměr zcela evidentní. Slabá 1*. Bezkonkurenčně nejnudnější díl trilogie.(13.1.2013)

• - Ve filmu si zahrál roli jedno z vězňů známý raper El Nino, který nazpíval společně s Eliškou Bučkovou k filmu i píseň s názvem "Při mě stůj". (boul)

• - Ve filmu si zahráli hned dva čeští senátoři. Kromě Tomáš Töpfera také Petr Pakosta. (DecentFellow)

• - Poté, co učitel Majer (Tomáš Magnusek) vystupuje z auta a objezd je zablokován policisty, na hlavě Majer nic nemá, ale v okamžiku, kdy k němu přijede vůz s policisty, v odrazu ve skle auta jlze vidět, že má na hlavě čepici, kterou se maskoval na hřbitově. (lardko)