• kapsomut

Četl jsem názor "Nejnáckovější film v dějinách české kinematografie" ??? !!! ??? Co to je proboha za píč**inu!?!? Idiotskej názor... sorry ale fakt je! FILM - Hroznej amaterismus, špatně natočený a o hercích ani mluvit nemusím ne? Ale alespoň se to snaží řešit současný problém (+1*) a taky tam byla opět hrozně sexy Brožová (+1*)(6.12.2012)

• Pepinec

Že má Magnusek co říct? Sorry, ale mít názor na problematiku vraždících Romů není zrovna těžké. A že se Magnusek svůj názor nebojí říct nahlas? Jo, možná by byl frajer, kdyby svolal tiskovku, napsal článek do novin, uspořádal festival nebo držel tak dva tři měsíce hladovku, ale že se pokusil natočit film (to pokusil je hodně důležité slovo), který svým působením na diváka připomíná slepici zmateně pobíhající po dvorečku, je maximálně tak osel. Hodnotit zamýšlený obsah, nějaká hvězda by se jistě našla. Jenže tady nejsme v autosalonu, nýbrž na filmové databázi a skoro se mně chce napsat, že tu Bastardí trojka ani nemá co dělat. Jejda - já to napsal. Tak to mám asi taky názor...(1.4.2013)

• Gilmour93

Heil Magnusek? Vždyť by ani neprošel futry Reichstagu.. K té amatérské, nemotorné slátanině mám jen jedno: účelu nelze dosáhnout kreténskými prostředky. K některým místním komentům bych podotkl, že ještě horší, než nácek, je pokrytecký liberál. U toho prvního alespoň člověk ví, na čem je.. A teď, pane Magnomastek, za ty „Oči černé jděte spát“ šup do pekla za Hermannem Göringem. Možná vás dají do i jednoho kotle, ale Lucifer jistě zná Archimédův zákon a bude chtít šetřit vodou..(2.4.2013)

• Mr.Husts

Po komediální stránce stále dobré, i když už tedy rozhodně ne tolik jako v případě prvního dílu. Nevím jestli to bylo Magnustkovým plánem, ale na začátku při scéně, kde zpocené, uzené prase s výrazem 60 letého vyslouženého pedofila pronese "Péťo...tuhletu trubku ti strčim do prdele" jsem poplival monitor smíchy. Podobně tak při hláškách typu "Velryby nezdravím" směřovaným rovněž sympatickému dobře živenému Tomášovi. Na Bastardech je ale největší problém snaha přiblížit se k "americkejm" thillerovskejm velkofilmům, či čemu. Jakmile přijdou scény z vyšetřování (naštěstí jich zde od naprosté sračkovní dvojky výrazně ubilo, díky bohu) popřípadě scény na ztrápeného Tomáše u okna zamýšlejícího se jestli jeho cesta byla správná, tak je to prostě neskutečnej průser a člověk si říká jestli nesleduje dílo amatérských filmařů s downovým syndromem, jenž přišli o zrak. V tom případě bych dal s radostí 5 hvězd, ale takhle bohužel. Co se týče hodnocení mimo filmařskou stránku tak nemám nic moc proti téhle triloogii, jelikož když už nic, tak Magnustek alespoň není připosraná sračka jako 99% našeho národa stěžující si v tichém koutu hospody na cigány, tak aby je živá duše neslyšela, jenž si nechávají s úsměvem na tváři srát na hlavu od vlády, která naše tmavší spoluobčany vydatně živí a podporuje v množení zvyšování mateřské a mnoha dalšími perličkami, ale snaží se alespoň světu ukázat jak moc špatná situace je a jak to do sraček spěje čím dál, tím víc.(2.1.2013)

Podle mého šla úroveň oproti dvojce nahoru a téměř dosahovala "kvalit" jedničky. Říkám téměř, protože to opět nebyla žádná sláva. Samozřejmě jsem chtěl vědět, jak to vlastně všechno skončí a díky flash-backům se to do detailu dozvíme. Opět přibývají dobří čeští herci, ale opět hrají jakoby je to otravovalo. Hudba udrží diváka až do konce, který nabídne v celku zajímavé rozuzlení. Nyní, když jsem shlédnul celou trilogii, mohu objektivně říct, že pan Magnusek (řekněme si na rovinu, že je to celé jeho show) zabředl do zajímavých a atraktivních vod, protože problematika cikánů bude lidi pálit ještě hodně dlouho. Stejně dlouho se lidé díky tomu budou názorově rozdělovat (rasismus ano x ne, šikana, apod.). Ovšem pan Magnusek je ještě mladý neotřepaný režisér (herec), který má sice ambice, ale v těchto filmech se nevyvaroval mnoha chyb a celkově působí tato trilogie poněkud amatérsky. Bastardi 3 - 60%. Suma sumárum celá trilogie - 56,66667%(26.5.2013)

• - Ve filmu si zahrál roli jedno z vězňů známý raper El Nino, který nazpíval společně s Eliškou Bučkovou k filmu i píseň s názvem "Při mě stůj". (boul)

• - Přípravy na natočení třetího filmu série byly oznámeny již pár týdnů před premiérou druhého pokračování. (slatkac)

• - Okresní soud není věcně příslušný k rozhodování o trestném činu vraždy v prvním stupni, vecně příslušný je vždy Krajský soud. (Rattus Rattus)