Nastala chyba při přehrávání videa.
 • InJo
  odpad!

  Vskutku těžce rasistický shit. Magnusek se sice může alibisticky schovávat za scénu, v níž pošle k zemi představitele neonacistického hnutí, ale to mu není nic platné, když je film od začátku až do konce otevřeně protirómskou a naprosto vážně se tvářící kritikou společnosti, v níž jsou snad všichni rómové prezentováni jako neustále nadávající úchylní sadisté. Do hlavy Magnuskovi vážně nevidím (tudíž nevím, co tím ve skutečnosti chtěl říci), ale vyznění tohohle filmu je podle mého názoru v podstatě neprominutelné a hlavně velice nebezpečné (nepochybuji o tom, že nejednoho člověka utvrdí v jeho více či méně rasistickém a xenofobním smýšlení). Pokud se chce umělec seriózně zabývat závažným a složitým společenským problémem, nemůže k němu přistupovat takto tupě jednostranně a povrchně. Jinak to totiž dopadne přesně takhle... 10 %(1.4.2013)

 • rollman1
  odpad!

  WTF ? Co to ku*va bylo ? No sračku jsem čekal, ale že by byla tak velká ? No upřímně, mě naštvalo, že mi to ukradlo 97 minut života, mohl jsem třeba trhat obočí sousedovi nebo hledat miny, určitě by to byla větší čvanda. Škoda, že to nebylo ve 3D, protože jediné co by čouhalo z kina by byla ta ukrutná amatérština a tudíž by to byl film s nejvíce 3D efekty v dějinách lidstva . Magnusek je čím dál tlustší a v Bastprdech 74 v 8D bude jeho tuk stříkat na lidi. Prostě shit, kteří si denně pouští jen "přízpůsobíví" v Ghettach.(6.12.2012)

 • Pepinec
  odpad!

  Že má Magnusek co říct? Sorry, ale mít názor na problematiku vraždících Romů není zrovna těžké. A že se Magnusek svůj názor nebojí říct nahlas? Jo, možná by byl frajer, kdyby svolal tiskovku, napsal článek do novin, uspořádal festival nebo držel tak dva tři měsíce hladovku, ale že se pokusil natočit film (to pokusil je hodně důležité slovo), který svým působením na diváka připomíná slepici zmateně pobíhající po dvorečku, je maximálně tak osel. Hodnotit zamýšlený obsah, nějaká hvězda by se jistě našla. Jenže tady nejsme v autosalonu, nýbrž na filmové databázi a skoro se mně chce napsat, že tu Bastardí trojka ani nemá co dělat. Jejda - já to napsal. Tak to mám asi taky názor...(1.4.2013)

 • Gilmour93
  *

  Heil Magnusek? Vždyť by ani neprošel futry Reichstagu.. K té amatérské, nemotorné slátanině mám jen jedno: účelu nelze dosáhnout kreténskými prostředky. K některým místním komentům bych podotkl, že ještě horší, než nácek, je pokrytecký liberál. U toho prvního alespoň člověk ví, na čem je.. A teď, pane Magnomastek, za ty „Oči černé jděte spát“ šup do pekla za Hermannem Göringem. Možná vás dají do i jednoho kotle, ale Lucifer jistě zná Archimédův zákon a bude chtít šetřit vodou..(2.4.2013)

 • Wacoslav1
  *****

  Hmmmmm... tak chtěl jsem svůj komentář zahájit hlubokomyslnou úvahou na téma ovce na CSFD, ale seru na to more evidentně bych nebyl vyslyšen. Každopádně užil jsem si tohle bombastický zakončení pravděpodobně nejbolavější a nejrealističtější český filmový trilogie do sytosti a můžu se zvysoka vysrat na vaše odpady který tu pravděpodobně z chutí množstevně pálíte jenom aby jste se náhodou neznelíbili veřejnýmu mínění. Asi jste všichni členy Antifa nebo jiný zkriplený organizace zastávající pozérský názory typu, že cikáni nemůžou za vaše zkurvený životy nebo Good night white pride apod. No možná by jste asi fakt potřebovali střet z podobným zlodějským netahačským živlem kterej by vás okradl a zmlátil aby jste prozřeli. Myslíte si o mě, že jsem rasista? No pokud ze mě postoj čechy pro čechy a vyžeňte tuhle zlodějskou ludru která jenom vysává státní dávky jako pijavice a vy debilové na ně makáte dělá rasistu pak ano pak rasista jsem a jsem na to hrdej! Představte si to! Magnusek je borec a zaslouží si respekt za to, že se nebojí nazývat věci pravými jmény. Jenom škoda, že ten špatnej konec byl předvídatelnej dopředu, to bych lehce vytknul i když je jasný, že v naší rádoby zkurveně korektní společnosti to ani jinak dopadnout nemohlo. Tak jako tak pálím všech 5* abych trochu vyrovnal to směšný a naprosto vylhaný hodnocení tady. Jebat na vás bando opic. TROLOLOLOLO...95%(8.6.2014)

 • - Při scéně, ve které k herečce Iloně Svobodové (Majerová) přijdou Romky se slovy „Ty p*čo, takhle se vychovávaj děti?!" nikdo herečce neřekl, že se tak stane, aby její reakce byla opravdová. Po natočení scény se Romky herečce za vulgarismy omluvily. (fiLLthe3DD)

 • - Natáčení filmu probíhalo v Náchodě, České Skalici, Josefově, v Pardubicích a v Praze. (patrikus)

 • - Ve filmu si zahrál roli jedno z vězňů známý raper El Nino, který nazpíval společně s Eliškou Bučkovou k filmu i píseň s názvem "Při mě stůj". (boul)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace