• panMartin

Bez režie, bez kamery, katastrofální herecké výkony, naprosto nehorázný scénář bez zápletky. Sprostý hlášky už nejsou ani vtipny, soudní proces a práce policie v ČR vyznívá dost komicky. Magnusek je hrozně nesympatický herec a vůbec mu to jeho hraní nevěřim. Opět spousta nesmyslených záběrů bez hlavy a paty. Opět a to potřetí mi vrtá hlavou jak je možný že se k tomuhle projektu podepsalo tolik známých lidí.(5.8.2013)

Poněkud mi uniká příčina až hysterických a nenávistných komentářů zdejších erudovaných filmových odborníků. Film to není nikterak povedený, ale hodnotím alespoň nějakou Magnuskovu snahu upozornit na nějaký společenský problém, který zde je. Pocházím z učitelské rodiny a slyšel jsem již nejednu historku o našich Rázovitých Občanech Města...(1.2.2014)

Dnes by tenhle film snad už ani světlo světa nesměl spatřit, neboť by nebyl dost korektní! Aniž bych snížila závažnost problematiky, kterou tato filmová trilogie řeší, ubírám v závěru 1* z jednoho prostého důvodu: Člověk nesmí vzít spravedlnost do svých vlastních rukou, neboť "má je pomsta, já odplatím, praví Pán." Žádné zlo se ještě nikdy žádným dalším zlem nevyřešilo. - - - Magnuskův projev je i zde velmi roztomilý, i když v tomto dílu se již nemohl tak naplno uplatnit. První třetina filmu se trochu vlekla, ale stále zůstává můj obdiv nad odvahou a poctivým přístupem k této závažné společenské problematice.(26.2.2017)

• verbal

Magnuskův Opus Porcus jde konečně do prdele. Tedy doufejme. Než se mi zase bude mít potřebu nějaký, klasickým vzděláním postižený, latiník zatahat za šulínka v poště, podotýkám, že jsem si vědom nesprávného skloňování, ale zato se mi to príma rýmuje! Takže zdvořile žádám, abyste nechali obě ruce na peřině, hnědopichové! Ale popořadě! Jednička mi přišla jako zjevení, protože konečně měl někdo koule bez příkras ukázat distribuci kofol v celé její mahagonové kráse! Pak ale jako by Olmer přišel se svou Troškou do mlýna, naduté prasátko ještě víc zpychlo a začalo vyrábět Vandasovsko-Sládkovská, tendenční amatérská porna pro skinheady, která budou nepochybně zakrátko ozdobou nedělní přílohy Blesku. A to je docela škoda, protože když jednička prošla pod nikdy nespícím radarem všech těch Kocábů, Džamil, Uhlů, a ostatní "altruistické" pakáže, co jen číhá ve svých árijských čtvrtích, aby se mohla zviditelnit hrdinným bojem za lidská práva, a neskončila pod záštitou (slovní základ zachcat) Samkové kňučením ve Strassburgu, dalo se s trochou yntelechtu pokračovat kulantním mementem, které by konečně alespoň trochu zburcovalo mlčící většinu. Viz. dokonalá scéna, jak smutný učitel přivádí to svinstvo ze zrušené zvláštní školy do třídy plné kultivovaných, blonďatých holčiček! Velmi fašistické, hned bych se pod to podepsal! Ovšem se zbytkem jdi na koncert Orlíku nebo do hajzlu, Tomáši, a já, jakož i většina soudných diváků, doufáme, že se tvého vepřového bohatýra nebude týkat nejbližší amnestie a už o tobě víckrát neuslyšíme!(20.1.2013)

• pand

Čekal jsem epické završení trilogie bastardi, a trailery slibovali zakončení jako batman. Teď vážně, jednička my přišla velice průměrná, ale dalo se na ní dívat, jako na film, který si spletl pouze kino s televizí. od dvojky jsem nic nečekla, a příjemně mě překvapila, že celkem fungovala, a od jedničky byl vidět pokrok. U závěru této,,trilogie,, jsem nečekal kdovíjaký zázrak, pouze to že aspoň udrží ,,kvality,, druhého dílo. Bohužel se nestalo a dokonce tato část, byla horší než první pokračování...(20.9.2012)

• - Okresní soud není věcně příslušný k rozhodování o trestném činu vraždy v prvním stupni, vecně příslušný je vždy Krajský soud. (Rattus Rattus)

• - Přípravy na natočení třetího filmu série byly oznámeny již pár týdnů před premiérou druhého pokračování. (slatkac)

• - Nina Divíšková a Pavel Landovský si zahráli manžele už ve filmu Nestyda (2008) (funhouse)