• Isherwood

Myšlenkové podhoubí, prolezlé tou nejpokleslejší populistickou metastázou, která zabíjí myšlenkové potenciály českého diváka ještě zhoubněji, než Troškovy komedie, dostává spolu s absolutně anti-cool filmařinou téměř až bizarní nádech, kde se prvoplánově lační po vulgárních hláškách a explicitním vyjádření se ke všemu, co se kolem nás děje; herecké hvězdy druhé zase kladou otázku, ve které kapse se na tohle najdou prachy.(12.6.2013)

• Langy10

Jednička byla taková komedie, že jsem se docela i zasmál těm kecům, dvojka slabší a trojka? Absolutní sra*ka s prominutím! /plně zbytečně vyhozené peníze za kino. Nusa, nuda a jen samá nuda! A když už to tak nejvíc posr*li, tak tam dali celkem asi 3 obrý hlášky, jinak zbytečnost, sice pravdivý, ale jinak naprostá hovadina! Řešení učitele, kterej sice zavraždil ty žáky, ale podle spravedlnosti měli být ty žáci už dávno mrtví... 10%(20.9.2012)

• Radiq

Tak tohle je už debilita. Sprosty hlášky už nejsou ani vtipny, soudní proces a práce policie v ČR vyznívá dost komicky, herecky výkony jak kdyby jim všem někdo přišlápl pytel (aji ženskejm), a stejně se v tomhle státě nic nezmění... Jediny, co mě překvapuje, tak že se do toho nechalo ukecat tolik známejch herců...(17.7.2013)

• Hennes

Většina zde posílá film do "odpadu", ale já to neudělám. Po stránce filmařské to určitě není žádný skvost nominující se na Oscara, ale většina mého hodnocení je ovlivněna tím, že se někdo nebojí říct pravdu. Film mě svým obsahem nasral a vy co se zde oháníte rasismem, jste asi nikdy neměli tu čest s touto skupinou lidí. Je to scénáristicky asi přehnané a soudním přelíčením hnané až do extrému, ale když nebudete přehánět, tak asi těžko někoho zaujmete. Přirovnávání Magnuska k nacistům, je také hovadina, kdo jste trilogii viděli, víte, že velké množství grázlů bylo bílých a ti také byli jeho oběti. Film je dnes fenoménem, kterým můžete něco sdělit a určitě máte větší šanci než noviny, časopisy, nebo internetové odkazy. Já toto beru jako ukázku toho, kam to až dohnala naše společnost. Kdo tomu stále nevěříte, nastěhujte se do Chánova, Předlic nebo jiných lokalit. Odsouzení těch, kteří odmítají společenská a základní pravidla není rasismus, ale normální reakce slušných lidí.(20.4.2013)

• venison

Tak trojka byla ještě mnohem zpoufalejší, než dvojka.. Více rádoby umělecká.. Opět spousta nesmyslených záběrů bez hlavy a paty, vesměs děsná nuda, hromada sestříhaných scén z předešlých dílů hozených do sépiové barvy, a když už se tam něco zajímavého dělo (např. soud), tak se tam pro změnu nemluví a je to "pocitové".. Brrrr.. Jasný důkaz, jak si napakovat kapsu na úspěšné jedničce ještě dva filmy.. :-/(1.4.2013)

• - Při scéně, ve které k herečce Iloně Svobodové (Majerová) přijdou Romky se slovy „Ty p*čo, takhle se vychovávaj děti?!" nikdo herečce neřekl, že se tak stane, aby její reakce byla opravdová. Po natočení scény se Romky herečce za vulgarismy omluvily. (fiLLthe3DD)

• - Spoiler: Ve scéně kdy Majer (Tomáš Magnusek) vzpomíná na to, jak zabil Daniše (Ondřej Semerák), máDaniš na sobě bundu s proužkama. Ovšem v prvním díle Bastardů (2010) našli zavražděného Daniše s kostkovanou mikinou. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Natáčení filmu probíhalo v Náchodě, České Skalici, Josefově, v Pardubicích a v Praze. (patrikus)