Nastala chyba při přehrávání videa.
 • virus10
  ***

  Samozřejmě je to hodně špatně natočený stejně jako díl předtím, ale v tomhle případě to na mě působí o dost lépe. Překvapivě se mi líbila spíše druhá část filmu z prostředí soudu. Hodně to vypovídá o naší společnosti. O tom kam to spěje dál a že už to bude asi jen horší. Souhlasím s tím, že u nás se hraje jen na to jak vypadáme v Evropě a aby jsme nebyli rasisté. Takže cikáni budou vždy zvýhodňováni (nemyslím přímo tento případ). Scéna se zpívajícími holčičkami na mě docela zapůsobila. V tomhle mají vyrůstat naše děti?? Paní starostka (Kateřina Brožová) to řekla přesně.(1.2.2013)

 • Radiq
  odpad!

  Tak tohle je už debilita. Sprosty hlášky už nejsou ani vtipny, soudní proces a práce policie v ČR vyznívá dost komicky, herecky výkony jak kdyby jim všem někdo přišlápl pytel (aji ženskejm), a stejně se v tomhle státě nic nezmění... Jediny, co mě překvapuje, tak že se do toho nechalo ukecat tolik známejch herců...(17.7.2013)

 • InJo
  odpad!

  Vskutku těžce rasistický shit. Magnusek se sice může alibisticky schovávat za scénu, v níž pošle k zemi představitele neonacistického hnutí, ale to mu není nic platné, když je film od začátku až do konce otevřeně protirómskou a naprosto vážně se tvářící kritikou společnosti, v níž jsou snad všichni rómové prezentováni jako neustále nadávající úchylní sadisté. Do hlavy Magnuskovi vážně nevidím (tudíž nevím, co tím ve skutečnosti chtěl říci), ale vyznění tohohle filmu je podle mého názoru v podstatě neprominutelné a hlavně velice nebezpečné (nepochybuji o tom, že nejednoho člověka utvrdí v jeho více či méně rasistickém a xenofobním smýšlení). Pokud se chce umělec seriózně zabývat závažným a složitým společenským problémem, nemůže k němu přistupovat takto tupě jednostranně a povrchně. Jinak to totiž dopadne přesně takhle... 10 %(1.4.2013)

 • Gilmour93
  *

  Heil Magnusek? Vždyť by ani neprošel futry Reichstagu.. K té amatérské, nemotorné slátanině mám jen jedno: účelu nelze dosáhnout kreténskými prostředky. K některým místním komentům bych podotkl, že ještě horší, než nácek, je pokrytecký liberál. U toho prvního alespoň člověk ví, na čem je.. A teď, pane Magnomastek, za ty „Oči černé jděte spát“ šup do pekla za Hermannem Göringem. Možná vás dají do i jednoho kotle, ale Lucifer jistě zná Archimédův zákon a bude chtít šetřit vodou..(2.4.2013)

 • Gavin87
  ***

  Poněkud mi uniká příčina až hysterických a nenávistných komentářů zdejších erudovaných filmových odborníků. Film to není nikterak povedený, ale hodnotím alespoň nějakou Magnuskovu snahu upozornit na nějaký společenský problém, který zde je. Pocházím z učitelské rodiny a slyšel jsem již nejednu historku o našich Rázovitých Občanech Města...(1.2.2014)

 • - Ve filmu si zahráli hned dva čeští senátoři. Kromě Tomáš Töpfera také Petr Pakosta. (DecentFellow)

 • - Při scéně, ve které k herečce Iloně Svobodové (Majerová) přijdou Romky se slovy „Ty p*čo, takhle se vychovávaj děti?!" nikdo herečce neřekl, že se tak stane, aby její reakce byla opravdová. Po natočení scény se Romky herečce za vulgarismy omluvily. (fiLLthe3DD)

 • - Ve scéně, kdy šéfredaktorovi přijde sms s textem "Podívej se na net", je jasně vidět, že se nejedná o otevřený internetový prohlížeč, ale pouhý „screenshot“. (BuNnYftw)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace