• Sao Saoi
  ****

  Tak oproti jednotke mi príde tento film scénaristicky lepší. Prekvapením je spôsob točenia filmu a využívanie efektov. Ak budete spoznávať všetkých hercov Dennej a Nočnej hliadky, nebuďte prekvapený. Ako jednotka, tak aj dvoja majú spoločného režiséra...Celkové skóre: 73%(20.2.2013)

 • Ollie235
  ****

  V podstatě stejné jako první díl. Po trochu smutném úvodu přichází opět spousta dílčích vzájemně provázaných příběhů (z tím, že většina pokračuje tam, kde před rokem skončila), které potěší především příjemnou sváteční atmosférou i několika zábavnými momenty. Byť to už absolutně postrádá originalitu, bavil jsem se ještě o něco víc než u jedničky.(8.4.2014)

 • BarryLyndon
  ***

  Takové nevinné ruské variace na Lásku nebeskou pod taktovkou Bekmabetova. Patetické, naivní, ale sedlo mi to. Mělo to takové kouzlo, které Na sv. Valentýna nebo Štastný novy rok neměly ani omylem. 7/10(31.10.2013)

 • lubospoti
  ***

  Přestože tu má tento snímek vyšší hodnocení než jeho o rok starší předchůdce, tak mně osobně se víc líbil "první díl". Na ruský film byl originální, neotřelý a poměrně i vtipný. "Dvojka" už mi přijde jako jednou vylouhovaný čaj. Dá se pít, ale člověk si na něm už tak nepochutná.(9.11.2016)

 • ARI50
  **

  No snaha dostat level nahoru se nevede, jednohubka z jiné země.(28.2.2019)