patho666

Slabšia dvojka s oboma prižmúrenými očami a hlavne dočasne odpojeným mozgom pri sledovaní tohto skvostu. Po logike ani chýru, čo veta to perla, krásne kulisy pozostávajúce z dvoch sivých barákov a cesty po ktorej nonstop chodia davy ľudí hore dole lebo je ich veľa, no a čím debilnejšia scéna, tým intenzívnejšie podkreslená hudbou alá Terminator 3. A pritom ten námet nebol až taký zlý. ()

sun.eagle

Originalni námět, skvělá Noomi a docela solidní akční jízda. Tohle je výčet pozitiv. To co se vubec nepovedlo je druha polovina filmu. Tam to jde z kopce až do konce. Logické lapsy bijou do očí a vyvolávají nechtěné úsměvy. A konec byl vyloženě průser. Tohle všechno bohužel nedovolí udělit vyšší hodnocení. ()

GeorginaAnne

Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla a ke kterému se vždy ráda vracím protože nikdy nezklame. Distopické sci-fi o sedmi identických sestrách, sedmi životech ale jen jedné identitě mě hodně bavilo a jsem ráda, že hlavní roli získala žena, nikoliv muž jak bylo původně v plánu. Hodně věcí se dá naprosto předvídat ale jediné co vás bude zajímat je výkon Noomi Rapace, která perfektně zvládla zahrát těchto sedm různých osob a spoustu různých emocí. ()

Gridd

Noomi je skvělá. Bez ní by to nebylo ono. Každopádně nápad to není špatný. Hvězdička k dobru i za mojí manželku, která u tohoto filmu neusnula. :D ()

konjuh

Takový ten film, který mě zároveň sral a zároveň bavil a sral mě, protože mě bavil. V jádru tupý a manipulativní. I nějakou tu dojemnou umíračku si užijem a ne jednu. Hloupé sci-fi v relativně slušném akčním kabátku. Škoda, že to nebyla komedie. ()

Kokotek230mm

Pro mě nejlepší sci fi , které jsem za rok 2018 shlédl .-) Nápad naprosto skvělý , který mě do děje hned pohltil. Wirkola je pro mě jeden z nejšílenějších režisérů dnešní doby a společně Noomi vytvořili pro mě dokonalé filmové dílo. ()

stuj

Silné tři. Akčnější, než jsem čekal, ale akce kupodivu bavila. Byla taková... "naturální" :) Celkově to docela šlo. ()

LEFTFLANK

Najotrasnejšia Glen Close akú som kedy videl a to nemyslím rolu. Dej je potom zaujímavý koncept, kde neuveriteľná snaha vybudiť obrovskú nabubralú tému zatieňuje vcelku dobrý survival thriller v škandinávskom poňatí. Ale moju pozornosť to udržať dokázalo, je to lepší priemer. ()

Jitussh

A mě se to líbilo. V poslední době kdy je to samej remake a nápady ždímané pořád dokola, jsem narazila na film, který byl něco jiného. Mám ráda Noomi už od série Milénia, takže půlka hodnocení patří jí. I když pro některé nudná, má obdiv, protože dokázala zahrát 7 lidí a každou jinak (to musíte prostě uznat). Stopáž tak akorát, kdyby to chtěli propracovat museli by z toho udělat minimálně miniserii. Osobně si tenhle film řadím mezi ty lepší které jsem za poslední dobu viděla ()

Tonom27

Skvělý nápad... Klobouček pro Maxe Botkina! Provedení však katastrofa a Pondělí, Středa jsou tak nesympatické, že fandíte zlé straně. ()

FakyCB

Herecký výkon hlavní hrdinky hodně dobrý. Zahrát sedm sester byla asi pořádná fuška, ale ona to zvládla. Námět filmu se mi moc líbil a hudba k filmu luxusní. Musím uznat, že při sledování tohoto filmu jsem se nenudil. ()

Nicholas_Age

Asi nejsem jediný, koho k tomuto filmu dostala Noomi. Další překvapení byl Wirkola, protože Mrtvý sníh mě prostě bavil a byl jsem zvědavý, jak si poradí s tímto tématem. Toto je přesně jeden z těch filmů, které si užiteje přesně podle toho, jak vysoká si nastavíte očekávání. Proto radím - vypněte kritika hned na začátku! Není důležité myslet na to, že přeci stačí při porodu odebrat vejcovody a nemusíte potom sahat k drastickým opatřením. Ani na to, že ten svět nevypadá tak přelidněně, jak to všude popisují. Ani nemyslete na to, jak to ty holky všechno vlastně zvládají. Když tohle rychle zpracujete, můžete si to i docela užít. Wirkola udělal to, co umí a co ho evidentně baví a filosofování přenechal jiným. Většina bojových scén je fajn, napínavý to je taky, Noomi je šikovná a nejsou tam žádné zbytečné dojáky na to, že by klidně mohly být. 68% ()

Kamil.Berane

89% - už, už jsem měl opravdu tendenci dát 5 hvězd a 90 procent. Ale protože se především zaměřuji na děj, tak přece jen mi tam neseděly nějaké scény. Mimořádný nápad až mrazí, protože se docela podobá současnosti. Chvílemi jsem byl až paranoidní. Nerespektování direktivní autority je i v současnosti docela dobře sanováno. Pokud ale lidé přestanou mít vlastní rozum a úsudek, nechají se řídit, tak se to co je v tomto filmu zachyceno může reálně stát. Kvůli této myšlence hlavně je tento film velice zajímavý a poučný zároveň. Nečekejte žádné extra sci-fi do budoucna. Drtivá většina zařízení zachycená v tomto filmu je už v současnosti reálná. Je to teda opravdu sci-fi? Není to už skutečný scénář jak s lidmi naložit? Co takhle covid, který má regulovat příliš mnoho lidí na planetě zemi? Ach né, dost, už jsem zase paranoidní. :-D Nebo ne? Tak možná i takové myšleny vám tento snímek přivodí. Ale i když ne, tak pevně věřím, že nebudete zklamáni. ()

juro

Chvilku jsem se ztrácel v tom která je která ale nakonec nepodstatné :-) Napínavý se zajímavou zápletkou a zhlédnutí filmu na jeden zátah skoro bez dechu. ()