Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

Da_reba

Už sem videl hodne sraček ale táto patrí jednoznačne medzi top. Adam Sandler zase raz predviedol že milióny sa dajú zarobiť aj s podpriemerným talentom a ešte chabším nasadením a výkonom. 35% ()

doogiemus

Zapnem telku, prepínam stanice - odpad za odpadom. Bezmyšlienkovito zapnem PC, slepo siahnem do archívu a vyberám si film. Hm, Sandler, nechám sa prekvapiť - a prekvapil som sa. Príjemný humor, pekné spracovanie, proste niečo, čo neváham odporúčať. Samozrejme, nie je to nič svetoborného ani čo by spravilo vrásku na mozgu, ale na pohodový večer je to fajn. ()

Sansnom70

Pěkná komedie při které jsem si zavzpomínal na to, jak jsem jako malý kluk běžel do maringotky s vydělanou dvacetikorunou a tu hned investoval do deseti her na videoautomatech. Skoro všechny hry z filmu si pamatuji z těchto maringotek. V Červeném újezdě dokonce otevřeli hernu se všemi těmito automaty. Vzpomínky a humor davají tomuto filmu 4 hvězdičky :o) ()

Monditrade

Jak udělat scifi za tři koruny.....nakoupíte zoufalce a ty Vám tam jdou hrát. Kdyby tam byl kdokoliv jiný než Sandler, tak by to šlo, ale jak tenhle ksicht někde je, tak to jde do kytek...pěkný triky, ale potenciál nebyl vůbec využit....kdyby to tam rvali od začátku do konce - super.....takto to jde do šuplíku.... ()

Archvile

Do archívu filmových klenotov by som to nezaradil, ale na jednorázové pobavenie prečo nie. Ku koncu to trochu viazlo, ako keby sa režisér nevedel rozhodnúť s akou verziou bude pokračovať. Občas to pripomína "Krotiteľov duchov" ale ten je o niekoľko tried inde. ()

Slaaavo

Veľmi dobre som sa zasmial pri pozeraní tohto filmu. Veľmi netradičný a inovatívny. Myšlienka žiadna, ale to som ani nečakal. Trochu mi to pripomínalo Cloudy with a chance of meatballs. Jenoducho haluz. ()

StanleyVanH

Adam Sandler snad dostane vždy dobrou roli ve filmu a ani v tomhle komedi sajnsfikšn nezklamal. Krásně povedený herní svět, propojený s tím naším, vzpomínka na dětství, super, povedlo se. ()

Lukkyn

Evidentně nedoceněná taškařice , která krásně odkazuje na těžký pařby let 80tých!!!!Jelikož mi Mario , vakavaka není cizí , tak mě tohle bavilo. Jasně příběhově je to neskutečná kravina , ale to většinou bláznivé komedie bývají!!!!Herci by mohli ze sebe vymáčknout daleko víc , ale u mě vítězí jednoznačně nápad a na komedii velmi slušné zpracování. Pár vitpných scén střídá sem tam ty trapné. Výsledný dojem mi to ale nezkazilo. Ať žijí vymejvárny od Atari :-) ()

Mr.Lordi

Krásná nostalgická vzpomínka na staré časy začátků PC her, na nichž jsem vyrůstal. Nevím, co ostatní očekávali, ale někdy po přečtení komentářů je to tu samý profesionální scénárista, režisér, kameraman a speciální efektař. S prominutím - jedná se o komedii, která nás má pobavit bez nutnosti přemýšlení nad hloubkou filozofických a jiných provázaností. Tudíž krásná akčně-komediální jednohubka. A kupodivu - viditelná i opakovaně. Hudbu, nápad, příběh, speciální efekty i obsazení hodnotím jako velmi zdařilou. 75% ()

emawoodson

No neee, to bylo prostě výborný! Dokonalá blbost, nad kterou jsem se od začátku do konce řáchala smíchy... A ta nostalgie. Film, u kterého se tak moc pobavím, nemůže dostat jinak, než 5* ()

Mates Hradecky

Nádherná ochutnávka ze soudku multiplexové kultury. Byl jsem rozhodnutý dát hodnocení odpad!, nakonec uděluji hvězdy 2 - jednu za nostalgickou vzpomínku na osmdesátky a s nimi spojené postavy videoher a druhou za asi jedinou vtipnou scénu v naprostém závěru této "veselohry". ()

Chlo0opek

Námět celkem dobrej, i ty kostičky nebyly vůbec špatně zpracovaný, provokace mezi Samem a Violet byly také dobré (jen tedy Michelle Monaghanová by mohla také trochu líp hrát a ne jen spoléhat na to, že budou všichni jen čučet jak vypadá a ne jak hraje - i když s těma zplihlýma vlasama teda nijak okouzlujíc stejně nevypadala...) Jinak je to klasický příběh amerického (okupačně-agrosorského) stylu, ničím moc nepřekvapující - zkrátka nic převratného. Lepší 2*. ()

Snakefinger

Vážně to brát fakt nejde. Je to prostě pořádná pecka nostalgie pro dneska staré fotry, co ujížděly na starých počítačových a televizních hrách. Každopádně efektně hustý. ()

Hadrian

Nevím jestli je to Sandlerem, Dinkladgem nebo tím, že udělali z Hanny z Pretty little liars masturbační idol nerdů, ale mě to bavilo.....Samozřejmě to byla nehorázná blbost a celkovou absurditu pro mě podtrhovalo taky to, že jsem před pár dny dosledoval čtvrtou řadu House of Cards, která je ze stejného prostředí, ale stejně jsem se několikrát zasmál a když ke konci začla hrát hudba, Tyrion dostal svůj SW+MS sandwich a zázračnému dítěti se narodily divné oranžové příšerky, tak jsem se rozhodl pro čtyři. ()

I.ball

Moc povedena komedie, ale abyste si to uzili a vydrzeli koukat az do konce, musite mit detskou zkusenost s Atari nebo SuperNintendo. Ja davam 75%. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi