Grizzly zabiják

• USA Into the Grizzly Maze (více)

James Marsden, Thomas Jane, Piper Perabová a Billy Bob Thornton se představí v akcí nabitém dobrodružství, které se odehrává v aljašské divočině. Když začne v místním městečku řádit nelítostný medvěd grizzly, šerif se vydá do lesa hledat svou manželku ekoložku. Místo ní zde však narazí na svého bratra, bývalého zločince, se kterým si už dávno nemá co říct. Oba se brzy ocitnou na útěku před obrovským medvědím zabijákem. Z lovce se stává lovná zvěř v tomto thrilleru o síle přírody a pachu krve, který zvedne diváky ze židlí. (Cinemax)

B_Tomyk

Mám rád přírodu , zvířata , hororové scény a napínavý děj. Tohle se autorům dařilo tak cca do půlky filmu , poté šel strmými schody dolů a co se potom děje nad tím přestava rozum stat. Že místní šerif potřebuje cely zasobník ,aby trefil cca na 30 metru" nejvetšího medvěda jakého kdy viděl" ......to už je k zamyšlení. Ale že drastický medvěd zlikviduje vše co mu přijde do cesty a z nějakého důvodu necha žít , nejlepšího lovce medvědů na Aljašce ( mimochodem Billy Bob Thorton zřejmě neměl na najem že vzal tuhle práci) který v posledních minutách naběhne na scénu s pulkou obličeje pryč a puškou s hledím se opět několikrat netrefí. jajaj.... A perlu tomu dodala bojova scéna s ohněm a bratry kteří našli kooperaci v záchraně života?? první pulka stála za dobré 3 hvězdy , ale zbytek byl bída!!! ()

hujerita

Že jak slabé hodnotenia :-P šak taká oddychovečka to bola. Macík nebol gumenný a robil aj bububu, dokonca bol veľký a hnedý a zopár známych tvárí potešilo. Prekrásna príroda a rýchlo to odsýpalo a nečakalo sa na nič. Hneď na začiatku bola jasná rovnica kto a ako skončí a jednoducho macko bol na zjedenie :-) a dokonca aj Billy Bob :-))) ()

kolotroch

Stále platí, že jediný výborný a opakovane pozerateľný film tohto typu je "Edge, The". A pritom stačilo tak málo, netlačiť na pílu, len to nechať prirodzene plynúť. Herci v pohode, maco - pokiaľ šlo o reálne snímky a nie pc sračky - výborný, príroda úchvatná, jednoduchý scenár nenudil, dĺžka optimálna, len to prevedenie niektorých scén, do toho akýsi revúci "džingel" po každom útoku a nakoniec ten záver... trápne, smiešne, nereálne, skoro som pri scénach na pláži rozhrýzol opierku od gauča a začal sa driapať po stene. Škoda. ()

Shanyo

Film o medveďovi, ktorého nezastraší a neporaní žiadna puška, motorová píla ba dokonca ani oheň. Je o to nebezpečnejší, že jeho IQ je niekoľkonásobne vyššie ako všetkých ktorí sa vo filme mihli. Jeho rev a mrmlanie počuť už zďaleka, napriek tomu dokáže ako baletka docupitať až za chrbát svojej obete bez toho aby si to všimla. Nerozumiem tomu, prečo tak kvalitný herec ako je Billy Bob má potrebu občas stúpiť do hovna. Tak predvídateľný a stupidný film som už dlho nevidel. S filmom "Na ostrie noža" sa nemôže a ani nedá porovnávať! Veľmi slabé dve hviezdy, aj to len vďaka krásnej prírode a solídnej kamere. ()

Ekdahl

Do dějin filmovýho umění se to nezapíše, ale jako kulisa to celkem poslouží. Příroda dobrá, brtnik taky, omáčku okolo možno ignorovat. Jediný, čeho jsem litoval, že ten medvěd tu přiblblou partičku v závěru neodkrágloval. ()

Va33ek

Chvílemi trochu stupidní, ale i přesto jsem se dobře bavil. Připočtu nádherné scenérie Aljašky, oblíbení herci a fajnový medvídek rozhodně lepší tři hvězdy. ()

doMchek odpad!

Toto sa nedá brať vážne, a ani ako paródia. Pár modeliek a modelov šaškujúcich v lese (tiež modelkovskom) a pre mňa čistý odpad. ()

Kakraholt

Pro mě, jakožto fanouška filmů, kde zvířata žerou lidi, byl tento film svěží vánek. Béčko s prominentním obsazením, příjemná kamera i zvuk, hluchoněmá ochránkyně přírody, Aljaška, dva znesváření bratři a směšný Billy Bob Thornton v roli lovce-zabijáka, který za sebou na vodítku táhne celý film bílého koně, takže tvůrci nezapomněli ani humor! Sedmset kilo těžký chlupáč - správce lesa, napumpován nevím čím, se docela povedl a vidíme ho v slušných akčních scénách. Jen mě napadlo, jestli ve filmu nikdo neumí střílet, nebo má huňáč pod kožichem kevlarovou vestu. Závěr s ohněm je trochu slabší, stejně jako to, že méďa pod sebou asi minutu muchluje hlavního hrdinu a ten vyvázne jen s pár škrábanci. Jinak jsem fandil medvědovi a dobře se bavil. Dávám poctivé 3***. ()

sun.eagle

Myšleno vážně je to hrozná, infantilní, předvídatelná a nudná podívaná. Když to porovnám s nedávno viděným syrovým a o 100% uvěřitelnějším Backcountry....prostě jiná liga. Myšleno jako parodie to je jen o málo lepší, když chci parodii tak si pustím Tophera Harleyho nebo Franka Drebina. ()

hevys

krásné geniální a vubec ne plaché zvíře,naopak mimon popírá veškeré přirodopisné poznatky.film má ale především bavit,a to se povedlo myslim celkem dobře. ()

tommco

Konečne dobrý zvierací horor. Parádny maco, v pohode dej, kopec akcie, pekná príroda, žiadni amatérski herci ani otrasné pc-efekty. Musím dať 4, lebo úroveň tohto typu hororu je dnes hlboko pod bodom mrazu. ()

Domco8

Super prostredie..Dej prakticky jednoduchý tipu utekaj a zachráň sa. Nechýba krvi prelievanie odtrhnuté končatiny a nadrozmerne veľký Grizzly. Film na jedno kuknutie a asi dosť. ()

Cezar209

3 iskrivky je iste odvazny pocit, ale nejako ma tento nicim vynimocny film chytil (bohuzial aj pustil). atmosfera hlbokeho lesa koooopec hmly a jeden prefikany medvedko grazel, celym menom grizzly. 4ja kamosi (z toho 2ja bratia a jedna teta bez zvuku) sa rozhodli, ze si posantia s poltonovym chlpacom. ano samozrejme nasi vyhrali, bola to tesnotka ale dali to. ()

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

23.01.2012

Souboj civilizovaného člověka s divokou přírodou je vděčný námět. Je fajn, když se občas přehází pořadí v potravním řetězci. Byli jsme toho svědky v dnes už klasickém dobrodružství Na ostří nože, se… (více)