Dva zloději se dostanou do vězení za krádeže aut. Když jim vyprší trest, rozhodnou se znovu spojit své síly a vypracovat plán na únos bohaté paničky, který je má dovést k velkému zisku. Jenže to se parádně přepočítali... (TV Prima)

kocik1

Nevýrazné a nepříliš originální. Snad se do příště poučí aspoň scénárista a režisér v jedné osobě. :-) ()

Johnny.ARN

Tento film je postavený na perfektnom časovaní udalostí a tak trochu na nepredvídavosti. Ústredná dvojka nič moc, ale dokázali vymyslieť plán, získať informácia a rozbehnúť akciu, ktorá sa nie ich pričinením vyvinula úplne inak. Nacistický kamarát tomu tiež nepridal, no. Anistonka výborná, ona jedným výrazom dokáže povedať toľko vecí. Tým že je to krátka, plné rôznych udalostí, dokáže to udržovať pozornosť, nie je to nasilu vtipné, žiadne fekálne humore a podobne. Za mňa prekvapenie a veľmi fajn. 3 z 5 ()

zsn

Nemusím snímky o nepovedených únosech. Ale fajn vidět Aniston i v něčem vážném. Z křesla mne to ale nevytrhlo. ()

sedm.1

Sice nikterak výrazná, či přesvědčivá podívaná, především tedy vinou slabší zápletky, na druhou stranu v žádném případě tady nechci vyloženě Life of Crime kritizovat, neboť jinak jde o poměrně příjemný filmový zážitek, s hodně, hodně sympatickým a přesvědčivým castingem. Zápletka je každopádně, jak jsem zmiňoval, nejslabším článkem, nicméně aby to nevyznělo zas až nějak úplně až moc hanlivě, ona není špatná, trapná, hloupá, nebo já nevím co, spíš ale prostě jen nedisponuje ničím, co by jí dělalo kvalitnější, či zábavnější, než tisíce jiných snímečků. Je skutečně až příliš hodně jednoduchá, průhledná a se zvraty, které rozhodně nejsou zrovna dvakrát originální. Co ovšem tento film naopak zdobí, je výborné obsazení, kde mě asi nejvíce bavili Tim Robbins a Mark Boone Junior ve vedlejších rolích, ale i ty ústřední byli fakt fajn, tedy krásná a nestárnoucí Jennifer Aniston a sympaťák John Hawkes, ti všichni zde prostě tvoří vážně zábavnou partičku, která upřímně baví. Humor zde hledat je pak krapet překvapivě zbytečné, že by mi tu ale vyloženě nějak chyběl, to tvrdit nemohu. Jde zkrátka o takovou milou jednohubku, která rozhodně nenadchne, ovšem nějak se jí vyloženě vyhýbat, by byla určitě škoda a možná i chyba. ()

Perverz

Totálně pohodový film. Dlouho jsem se nedíval s takovým klídkem, ležíte, čumíte, film si běží.. V půlce se to fajně zvrtne, a dobře se to zamotává. Až opravdu nechápu zdejší hodnocení. Neříkám že je to něco převratného ale tak dobře se na to dívá, a to je jedna z věcí proč se na film čumět. Navíc skvělé herecké obsazení, fajn soundtrack, a parádní atmosféra. A Jennifer Aniston, ta baba jako nestárne nebo co? Ne, prsíčka neukáže.. Rozhodně můžu doporučit, protože tak pohodových filmů moc není. ()

nonick1

Coenovská inspirace je zřejmá, ale co naplat, když dva dělají totéž, není to totéž. Na druhou stranu - mohlo to dopadnout i hůře a nebýt oné nezamýšleně parodické policejní akce, bylo by to i na čtyři hvězdy. ()

zahadum

Samo to nevedelo čo to chce byť...tvorcovia varili varili až spravili horko-ťažko stráviteľný mix všetkého možného a vo výsledku je to žiaľ len nuda...únos plný nelogického správania..kopec divných postáv ktoré patria / nepatria do filmu..snaha o drámu / komédiu...a koniec to pochová definitívne....škoda. ()

Hapretor

Ze začátku se toto jevilo jako brilantní promyšlený "thriller" na paty šlapající takovým počinům jako např. Sbal prachy a vypadni. Ovšem v polovině to začalo dost nudit a konec mi přišel laciný, useklý, předvídatelný, unylý, prostě ne ... Jediné lákadlo tady byla J. Aniston, která hrát umí a je stále pohledná. ()

BOURQUE

Retro štýl, nekomplikovaný príbeh a celkom zaujímavé herecké obsadenie. Výsledok? Podľa mňa nie taký, aký by sme predpokladali. Pomalé tempo a mnoho „statických“ (v niektorých prípadoch zbytočných) scén. A na ten záver ani reagovať nebudem. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

MickeyStuma

"Je to další trofej v mém životě", prohlásí Frank Dawson o své manželce Mickey. Jako trofej však asi nebude v diváckém zájmu tento snímek, ze kterého je prohlášení citováno. Námět by se sice dal navozovat na tvorbu Quentina Tarantina, ale k němu to má setsakramentsky daleko. Snímek je svým způsobem emancipačním portrétem ženy, která se osvobodí z řetězů slepého manželství a najde se tam, kde není zrovna vítána. Atmosféra nabývá spíše televizním dojmem. Žádné nadšení, žádná dramatizace, žádné lekce zapamatovatelné hlášky. Scénáři chybí nápady a vůbec patřičný tah na branku. Komplikovanost postav je nevýrazná a tím nejsou vzájemné vztahy zrovna lehce uchopitelné. Snímek zkratka nenadchne jak by asi měl. Avšak nutno dodat, že Jennifer Aniston coby blondýnka vypadá skutečně výjimečně. ()

Stanix

Příjemná "lehká" jízda s Jenny, a sqelým Hawkesem i Beyem. Doporučuju jako odpočinkové téma se zajímavými zvraty. ()

Shitonit

Dobrý dijalogy, trochu se to táhne, asi úměrně k stáří a únavě hlavních protagoňáčů. Jinak vcelku humorná zabijačka přiblblýho deštivýho odpoledne. ()

alba

Rozmýšľala som, koľko hviezdičiek dať, napokon som sa rozhodla, že dám 2, lebo film bol nudný. No Jennifer Aniston je neuveriteľná a zaslúžila by si aj 4 hviezdičky. Určite film odporúčam vďaka Jennifer. No je to taká oddychovka, nečakajte nič prevratné. ()

Anianna

Jennifer v trochu netypické roli, zatímco Tim Robbins ve výsledku opět oběť okolností. Americké se vším všudy, nevěrníci si prostě zaslouží trest, protože rodina je nejvíc. A proti nevěrníkům je únosce na misce vah prostě akceptovatelný, ne-li přímo klaďák. Předvídatelné, bez napětí. Hudba tak nevýrazná, že si ji nevšimnete. A dabing? K Aniston patří Miriam Chytilová. Kde se ta holka courala? ()

moviebuff42

"She looks like a million bucks. " Vynikající černá komedie se skvělými hereckými výkony (John Hawkes se s tím svým obličejem fakt hodí do všech dobovým filmů, pěkný po dlouhé době vidět ve filmu Mos Defa), ten film baví od začátku do konce. Podobně jako tvorba bratří Coenů tento film vypráví o lidksé krutosti s nadsázkou a vše ukončí vynikající pointou a geniální závěrečnou scénou. Jestli máte rádi černé komedie, tak velmi doporučuji. ()

srolyma

Taková celkem příjemná oddychovka o jednom ne úplně povedeném únosu. Nenadchne, ale ani neurazí. Kdyby se více přidalo na humoru, na kterém tenhle typ filmů stojí, pak by mohlo být hodnocení i vyšší. Pár vydařených hlášek, několik zábavných situací, ale jinak vcelku zapomenutelné. ()