kolemjdouc odpad!

vydržela jsem se na to dívat cca 10minut.Déle to nešlo! Diblíkovsky unylý obličej Vondráčkové - Plekancové tam byl opravdu v přehršli... ()

Hanys_

Když si člověk pouští Trošku, je to vždycky na vlastní nebezpečí. Babovresky jsem ale čekal i přes tu jednu hvězdu ještě horší. Stačilo zkrátit o půl hodky a přihodil bych ještě jednu. ()

Tydlidáš

Hrozně záleží, kterej herec je na place. Některý scény totiž nejsou zas tak špatný. V tom směru to dost kolísá a díky tomu je výsledek jakási nestabilní hmota. Trošku nemam rád ani trošku, ale například takovej jeho Kameňák mi příjde o třídu horší... Babovřesky sou přesně takovej film, kterej si člověk rád pustí když příjde po šestnáctihodinový šichtě domu a nechce mít k ohřejvanýmu jídlu a pár Braníkum ticho u stolu... ()

Janega odpad!

"Velebnosti, jdu blejt!" Najväčší rozdiel medzi týmto a starým dobrým Slnce, seno,.. je v hereckých výkonoch hercoch. Zatiaľ čo v Slnce, seno,... boli herci i neherci úplne prirodzený až autentický, tak tu je to celé také preafektované. Taktiež tu chýba výrazný protagonista, akým bola v Slnce, seno... Helenka Ružičková alias Škopková. Postavy sú tu nevýrazné. Ďalším problémom je dej, ktorý vlastne ani žiaden nie je. Hlavnou postavou by mal byť nový kňaz okolo ktorého by sa asi mala celá situácia točiť, no je postavená iba na zopár rádoby vtipných skečov. To isté platí aj o postave starostu. Iná (asi) hlavná postava sa ukáže až v polovici filmu. A tie staré strigy sú na nakopnutie. Babovresky pôsobia ešte nekonzistentnejšie než Kameňák. ()

Harapes

Jedná se o prostoduchou komedii s trapnými fóry,která jednu skupinu diváků nadchne a budou se bavit po celý film a ta druhá skupina jen bude nevěřícně kroutit hlavou.Dle mého uvážení se o návrat k dobám filmů Slunce,seno....nekoná.Divák zapomene alespoň na problémy dnešního života a asi i o to šlo panu režisérovi. ()

Foxhound#1

Enšpígl 10/10 Proč mám pocit, že hodnocení filmu se zcela čistě odvíjí od jména režiséra. Natočit to Woody Allen tak se nad tím místní rádobyinteligence rozplývá a vlezla by mu prdelí pomalu až do žaludku. Takové ty odpady už jen z principu nebo po pěti minutách shlédnutí, to opravdu svědčí o velkém vkusu a objektivním hodnocení uživatelů. Nehledě na reakce na někoho, kdo náhodou o filmu napíše něco pozitivního, inkvizice hadr. No nic. Je fakt, že to v žádném případě nemůže dosáhnout legendárnosti trilogie Slunce seno, není to ani tak vtipné. Do očí bije reklama na francouzskou automobilku, jedno české rádio atd. Avšak ty postavičky drben a spol. jsou více než reálné (pravda, lehce dovedeno do extrému) a kdo tvrdí že ne, nikdy nežil na vesnici. Troška z toho chce dělat novou trilogii, no radši by měl natočit nějakou pohádku, tohle se opravdu nepovedlo. ()

tarponko odpad!

Na toto sa vážne nedá pozerať. Toto je jeden z tých filmov, keď sa človek zamyslí nad tým, či to režisér myslel vážne a veril že by niekoho inteligentného mohlo toto baviť (nechcel som sa nikoho dotknúť, prepáčte mi) lebo toto je fakt krávovina na N-tú. Niekedy som mal pocit že niekto ľuďom v kine zaplatil za to že sa budú na tom bujaro smiať, ba až výskať od radosti na úplne trápnych a blbých vtipov, ktoré sú ešte horšie ako v Kameňákove alebo v priblblých amerických komédiach... + Nogova čeština..... bieda, hnus, na plnej čiare odpad. Ešte raz sa ospravedlňujem ľuďom, ktorých to bavilo, ale na mňa to bolo fakt moc... 10% za Vondráčkovú a asi dva vtipné momenty ()

Lionheart

Nebylo to tak špatné, jak pověst předcházela... ale možná to bylo tím, že jsem čekal naprostou ale naprostou sra*ku... a dostal jsem i pár úsměvných momentů, které sice pak byly zabité neustálým opakováním, ale byly tam. A linie s Dolanským byla milá, takže si to tu hvězdičku určitě zaslouží. Přihodil bych blahosklonně ještě jednu za faráře se starostou, ale tam bylo to inkriminující jméno a útoky na intimní partie tak strašně nechutně ožužlané, že na tom prostě postavit 2 hodiny "zábavy" fakt nejde. ()

peetriss odpad!

Tak přecejen jsem se k tomuto filmu jaksi přichomýtnul. No budiž. Že Troškova režie je totální katastrofa, není nikterak překvapivé sdělení, o scénáři ani nemluvě. Toto, že má být ideál české filmové zábavy? Chce se mi zvracet! Pominu-li fakt, že Troška vykrádá sám sebe, jedná se o sled scének plný toho neprimitivnějšího humoru na světelné roky vzdálenému něčemu, co by se mohlo nazvat jako náznak inteligentní zábavy. Pokud už se zdá, že výplod Troškovy hlavy (on tomu říká scénář) snad míří ke vtipné situaci, záhy to jeho šílená výsledná pointa naprosto zabije nebo nechá vyšumět do ztracena. U tohoto filmu se snad dalo vydržet pouze díky kouzelné Lucii Vondráčkové, která také nehraje nijak oslnivě, ale aspoň se na ni dobře kouká. Abych byl objektivní - není to taková hrůza, jako Kameňáci, kteří by si zasloužili záporné procentuální hodnocení, přesto v Babovřeskách nenacházím vůbec nic, co by film vytáhlo alespoň na desetiprocentní hodnocení. A že Babovřesky patří ke komerčně neúspěšnějším českým filmům? Zase se mi chce zvracet! (Omlouvám se o tisíc tříd lepší komedii Černí baroni, za vypůjčení známých hlášek pro tuto žumpu české komedie, ale výstižnější zvolání mě prostě nenapadá). ()

ClimbVibe

Pustil jsem si úvodních 5 minut (nějaký dobrák to hodil na youtube) a musel jsem to vypnout. Proto ani nebudu hodnotit hvězdami. Ne že bych byl tak znechucený, ale to prostě něšlo vnímat ani jako kulisa. Babovřesky jsou až příliš odlišné od toho, co já si představuju pod pojmem film. Zaujali mě ale úvodní titulky a nadpis "letní komedie". Myslím, že tímhle chtěl Troška hned na začátku naznačit, že v létě toho mozek skousne zřejmě víc než v zimě. A divák by měl zřejmě doopravdy přehodit na neutrál. ()

Duch217

Tak tohle je hodně špatný...ne vždycky se dá zdejšímu hodnocení věřit, ale tentokrát jsou ty procenta zasloužený. U téhle "komedie" jsem se zasmál tak asi dvakrát ze sto pokusů o vtip, zbytek byla trapná blbost. ()

derryl

Pane Troško. Myslíte to dobře. Prosím spolupracuje s vice scenáristy. Komedie může být i propracovaná. Děkuji. ()

Mitin odpad!

Řeknu jednu věc.. TROŠKO, už nic netoč, prosím.. Bohužel jsou před námi ještě nejspíš dva díly. Bůh nám pomáhej.. Jak tohle může být v Česku tak moc úspěšný film? To mi povězte.. ()

DarkKnight odpad!

Již námět k filmu Babovřesky by se dal považovat za velice dětinský, jelikož stojí na hlavním „vtipu" se jménem - nový farář se jmenuje Šoustal. Od toho se odvíjí i scénář s naprosto vyprázdněnými nevtipnými a mnohdy až trapnými dialogy. Film nezachraňuje ani režie. Zdeněk Troška zde již nezvládá ani základy režie, které se mu dařily alespoň trochu ovládat v jeho předešlých filmech (jako například trilogie Slunce seno, která měla naproti Babovřeskám i lepší scénář s alespoň malou špetkou energie a vtipu). Režie se velmi projevuje i na výkonech herců, kteří vypadají, jako by byli bez jakéhokoliv vedení. Jejich výkony potom i proto působí naprosto neuvěřitelně. Dalším nezvládnutým Troškovým kouskem jsou filmové zkratky, které se zřejmě rozhodl nahradit zrychlením. Film má však i přes jmenované obrovský úspěch a do českých kin na něj přišlo dokonce víc lidí, než když u nás měl premiéru Avatar. Proč? Film se totiž snaží prezentovat jako pravý český. Před závěrem má dva „americké konce", které se pak ale zamítnou, protože takhle přece český film končit nemůže. Ale jsou Babovřesky opravdu pravým českým filmem? ()

Sufferer

Opakovaný vtip (dvojzmysly, skomolenie mena, kadiaci holub, opletačky okolo nevery...) prestáva byť vtipom. Platilo to včera, platí dnes a platiť bude aj zajtra. A bez trošky vtipu vám v zime zákonite musí vykvitnúť letná komédia, ktorú by lekárne mohli pokojne predávať ako preháňadlo, ak by sa po troškách dala zabaliť do fľaštičiek. Prečo potom nesiaham po najnižšom hodnotení? Odpoveďou mi budiž Lucie “dal by som si povedať“ Vondráčková. ()

jedenzdvoch odpad!

Trošku z Trošku. Nedokázal som to dopozerať, ono sa to ani nedá dopozerať, vlastne pochybujem o inteligencii nielen zúčastnených ľudí, ktorí dokázali hrať v tomto skvoste českej filmovej tvorby (vlastne aj o samom Troškovi pochybujem ) Najviac ma však štve, že človek natočí takúto vec, na ktorú bola škoda času a ešte na tom zarobí. Dajte Troškovi po papuli, list na vyhostenie z krajiny a dekrét o nesvojprávnosti. ()

Honzeek95

Csfd nelže. Troškův jediný "červený" počin je po zásluze pohádka "O Jasněnce a létajícím ševci", zbytek jeho děl je přinejmenším značně pochybný. Takhle dlouhá stopáž je navíc naprosté zoufalství. Troška si asi myslel, že jinak by mu lidé za takovou hovadinu peníze v kině nezaplatili. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015