Strike odpad!

Chápu tu záplavu exkrementálních komentářů, Už chvíli přemýšlím co bych sem napsal a napadají mě jen podobná, či vulgárnější slova. Dokážu u Kameňáků přistoupit na tu hru, že to jsou natočené vtipy (i když všechny filmy hodnotím odpadem), ale necítím se u toho trapně - tedy u těch kousků co jsem viděl. Tady jsme ale opravdu v nejhlubších sr*čkách. A ještě hluboko pod nimi je ,,vtip" s předčasným koncem. Koho tohle zaujme, tak si zaslouží odoperovat půlku mozkových buněk co má - tzn, jednu za dvou. FUJ!FUJ!!FUJ!!! ()

lucinkapes

Zacatek byl nic moc a ve spojeni s vsude pritomnou kritikou jsem uvazoval, ze se ani nedodivam. Ovsem pak se to rozjelo a ja se zacal dobre bavit. Fajn pohodova komedie a tesim se na dalsi dil. Ovsem Slunce, seno ... to je preci jen jina liga. To uz se znovu nepovede. ()

LuccinyFilmy odpad!

Dobře, je nefér hodnotit něco, co jsem nedokoukala, takže tímto se Troškovi omlouvám, že jsem mu neprávem zase o kousek stáhla hodnocení jeho "filmu." A ty úvozovky tam dávám i jakožto člověk, který příležitostně cituje Slunce seno ("Králíka, každej den máme králíka.") Příležitostně. ()

BigMarthy odpad!

Těžko hledat správná slova, než jsem měl tu "čest" spatřit tento opus magnum, považoval jsem fekální příměry zdejších komentátorů za značně přehnané. Prosím, přijměte mou upřímnou omluvu, po shlédnutí je lze označit za zcela oprávněné. ()

JK-Stinger odpad!

Ne, opravdu mi zážitek nezkazily místní komentáře. O to se postaral sám pan režisér. Mistr Troška totiž zjistil, že nejvíc vyrejžoval na drbárnách z Hoštic a tak znovu recykluje svoje vlastní filmy a kde peníze nestačí, tam narve do očí bijící reklamu na Impuls, Citroen a další spoustu spokojených platičů. Fakt ne, díky, chtěl jsem napsat dlouhej comment, jak mě celej film vytočil, ale když jsem si po deseti řádcích omylem smazal všechen text a zjistil, že mě to asi fakt vygumovalo mozek, tak už další čas vzpomínáním na ten odpad ztrácet nehodlám. Ušetřete si prosím dvě hodiny života a radši si pusťte něco jiného. ()

IvcaSammet

Babovřesky mě absolutně nikdy nelákaly. Nikdy před tím jsem viděla trailer, dokonce jsem si ani nikdy nepřečetla obsah. Bohatě mě stačily billboardy po celé republice a až nechutná propagace ... V ten okamžik mě bylo víc než jasné, že film bude stát absolutně za hovno ... Když jsme potom jeli na dovolenou autobusem, bohužel jsem se Babovřeskám neubránila. Současný a zároveň urážlivý rádoby humor mě dokázal akorát pořádně naštvat a maximálně znudit. Herecké, či spíše neherecké, výkony byly naprosto příšerné! Kromě Lukáše Lagmajera, Veroniky Žilkové, Lucie Vondráčkové a Jana Dolanského se na ostatní herce skoro nedalo ani dívat. Navíc mě šíleně iritovaly zrychlené záběry "babek". Nakonec mě ale Babovřesky přece jen trochu překvapily. Vtipy starší než polovina hereckého obsazení mě sice vůbec nepobavily, ale u některých scén jsem se občas i zasmála. Sice ne moc a už vůbec ne často, ale přece jenom ... Když jsem potom uvažovala o hodnocení, dospěla jsem k záběru, že dvě a půl hvězdičky jsou tak akorát ... Ale na kterou stranu se přiklonit? Nakonec jsem se přece jen rozhodla, že ohodnotím třema hvězdičkama, protože mě film nakonec opravdu docela překvapil. Každopádně ale hodnocení dvou a půl hvězdiček stále platí! ()

husokachna odpad!

Odpad je pro tohle odporný zlý nevtipný zvěrstvo moc. Nevydržel jsem to celý a ještě jsem se musel jít osprchovat. Troška si zaslouží skončit v Pekle obrácených hříšníků. ()

R4d3oN odpad!

Definice komedie (zdroj Wikipedie): „Od komedie se očekává humorný nadhled nad lidskými slabostmi a lidskou nedostatečností. Humor spolu se vkusnou komikou jsou zpravidla základními aspekty tohoto útvaru. Problémy hrdiny se podaří nakonec vyřešit a vše se v dobré obrátí.“ Lidských slabostí jsem postřehl až moc, zejména herecký talent jsem postrádal a smyslu pro humor ti lidé taky moc nepobrali. Nedostatečnost bych připsal hlavně scénáři, protože věčné střílení, kopání nebo jenom mluvení o koulích mi přišlo dost podprůměrné. Měl jsem tu čest, vidět tento klenot v plné kráse v Cinestaru. Humor spolu se vkusnou komikou se dostavil, když jsem se smál (ne sám) trapným situacím (ve chvílích, kdy to nebylo vůbec vtipné) a za herce jsem se styděl. Jako ztrátu času jsem to rozhodně nebral, byl to zážitek, nemohl jsem uvěřit, že něco takového může jít opravdu do kin. Tento snímek měl být původně parodií českého vesnického života, ale výsledek mi přišel jako příklad, jak nemá komedie vypadat. S komedií to téměř nemělo nic společného. U komedií zpravidla platí, že by se měl divák smát. Díky takovým „skvostům“ jako je tento se hranice kvality české filmografie neustále zakopává někam do hlubin nenávratna. Celý film je založený na několika trapných skutečnostech. Mladý potetovaný farář Šoustal, pěkná blonďatá sestra faráře bydlící s ním na faře, blowjob blondýny na úřadě, korumpující starosta, kadící holubi, chytrák z Anglie, stará ječící sekretářka, spolek starých drben, … Film obsahoval většinu prvků, které nemám rád. To jsou špatní herci, neinteligentní humor, dějová předvídavost a hlavně trapný scénář. Nejhorší byly uměle vyhrocené scény, hystericky umocněné rychlou hudbou, kdy všichni někam běhali. No a to nejhorší na konec. Z těch, kteří po sobě stříleli a dávali si pěstmi do zubů, se stali nejlepší kamarádi, z coury a podváděné manželky zrovna tak a zamilovaný páreček, kterému do klína spadla vila s pozemky a rybníky, našli v trezoru po babičce několik milionů ve zlatě. Na filmu se mi líbila role Lucie Bílé, která prohodila pár dobrých vtípků a zahrála to dost dobře. Věčně krásné počasí, s přehnaně sytými a pastelovými barvami, jsem překousnul, alespoň měl film optimistický nádech a na konci jsem se nechtěl zastřelit. Kvůli Gabče hodnotím půlkou hvězdičky :) (10%) ()

RedHot

Já vám nevím, sice jde o stotřicetiminutové rozmazávání stále téhož hovna, ale v rámci toho, čeho je Troška schopen, to vlastně dopadlo ještě dobře. Shoř v pekle, Zdeňku. ()

Mikli odpad!

Dvě hodiny pohody... Jsem neviděl. Nechápu, jak v tomhle charakterovém panoptiku někdo může najít něco hezkého, nějaké "pohlazení". Návod, jak být malým nasraným čecháčkem. ()

Chundys

Zařaďme to s přimhouřenýma očima do průměrné české komedie! Některé vtípky jdou hned po filmu do zapomění, jiné si budu pamatovat ještě dlouho. Ale proboha přece jen to nemuselo být až tak......... dlouhé! Trochu divný konec, ale jinak příjemný Troškův film na zasmání! Řadím to tak, že je to lepší jak Kameňák, ale horší jak Slunce seno... Zdendo na 2 ještě zapracuj a budu se smát snad více! Dodatek: Musel jsem přehodnotit, zašel jsem na to podruhé do kina a tak příšerně mě po filmu neboleli záda! Už po druhém shlédnutí jsem chvilkama dosti brečel nudou a ostatní s prominutim chcali smíchy! Zdendo 2 prosím nedom**ej toť vše asi :-) ()

rusty09 odpad!

By mě zajímalo, kolik z těch 3000 lidí tady, bylo na filmu v kině. Protože vydržet se na tohle dívat 2 hodiny a něco je krutost. Neuvěřitelná píčovina. Celejch 33 minut sem vydržel se na to dívat. ()

constrictor.boa odpad!

Nejhorší film, který jsem kdy viděl (viděl jsem ho jen do půlky, pak jsem to musel vypnout). Horší než nová Saxána, horší než Doktor od Jezera hrochů, horší než megažralok vs. obří chobotnice nebo krokosaurus vs. megažralok. A ten product placement - ke snídani, obědu i večeři žerou medovník.... ()

artas odpad!

Óo môj bože. Ako som ja trpel kým som toto dopozeral. A že robí dvojku? Tak to už čo bude za stoku. Myslel som si že Kameňák 3 je dno jeho tvorby a čuduj sa, on dokáže klesnúť ešte hlbšie. Asi tomu Kameňáku upravím hodnotenie, pretože byť na tej istej úrovni s týmto filmom si nezaslúži. ()

Saur.us

"Dobrý den, jednou bez mozku a smyslu pro humor. Á, vy jdete na Babovřesky." 133minut lidové komedie Zdeňka Trošky, to zní už jen z popisu jako hrůzostrašná podívaná. A skutečnost není daleko od pravdy. Opakování kultovních Slunce, seno, jahody se nekoná, mistr Troška nám místo toho předkládá zábavu lidovou, prostou ale ochuzenou od humoru nebo nějakých lepších a zapamatovatelných fórů a hlášek. Za více než dvě hodiny před nás rozvine sice celkem komplexní příběh se spousty vedlejšími ději, ale forma, kterou nám to předkládá, ať jsou to herci nebo příšerně synťákové hudební téma, to vše nějaké tvůrčí snažení zakopává hluboko do šuplíku "filmy, které už nikdy nechci vidět". Tak hluboko v šuplíku jako Kameňák film Babovřesky nejsou ale více než hvězdu si opravdu nezaslouží. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015