Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Úspěsnému bankovnímu úředníkovi Darylovi se během jediného dne změní celý život. Nechtěně se zaplete do organizovaného zločinu a je nucen se vydat na nebezpečnou cestu z New Yourku do Mexika s podivným spolucestujícím, který se jmenuje Freddy. Pro Daryla je těžké rozeznat, zdali se jedná o gangstera či agenta FBI, za kterého se vydává. V nelítostném souboji s mafií mu Fredy pomáha a stává se jeho nejlepším přítelem. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (17)

Brano 

všechny recenze uživatele

Oddychová záležitosť, ktorá nijak zvlášť neurazí, no na jedno pozretie stačí. Začiatok bol celkom vydarený a aj miestami vtipný, lenže potom to spadlo iba do slabšieho priemeru. Herecké obsadenie nie najhoršie a Griffin v úlohe otravného černocha nesklamal. Príbehovo strašne klíšovite, ale pozerateľne. Miliónkrát ohraný scenár, kedy sa poctivý nevinný chlap zapletie neúmyselné do zločinu a zachrániť ho môžu len agenti v utajení. ()

Reklama

Shit 

všechny recenze uživatele

Občas zábavný a občas nuda, ale Eddie Grffith je teda strašně trapnej. Děsně se nsaží jít ve stopách Eddieho Murphyho a podbných kecálků, ale nějak mu to tady nejde, stejnětak Jones je pěkně trapnej, ale za to spíš může dementní scénář. Tahle komedie opravdu do dějin nevstoupí ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama