Reklama

Reklama

Epizody(20)

Obsahy(1)

Ghost rozpráva príbeh o vyšetrovaní komanda, ktoré bojuje proti počítačovej trestnej činnosti. Kim Woo Hyun (Ji-seob So) je jediný syn vysokopostaveného policajného dôstojníka. Vo funkcii detektíva sa v sprievode kolegyne Yoo Gang Mi Hee (Yeon-hee Lee) pripojí k počítačovej vyšetrovacej jednotke. Woo Hyun sa snaží odhaliť tajomstvá ľudí, ktorí sa skrývajú v kybernetickom svete. (ČSFD)

(více)

Recenze (8)

Vavča 

všechny recenze uživatele

Prvních 10 dílů jsem byl nadšen, že vidím detektivní seriál, jehož schémy nejsou lame, a přinejmenším zápletka je rozvíjena tak dobře, že i přes vedlejší příběhy, hlavní tažný kůň hacker Hádes nekulhá, stejně jako sada jeho protivníků. Žádná nelogická zvěrstva, různé kopance všeho druhu, jak se to při špatně prováděném intrikování scénáristů děje, to zde neuvidíte. Navíc má So Ji-Seob k ruce pohlednou a sympatickou veverušku Lee Yeon Hee (Sakra proč mám slabost pro ženy s mírným předkusem a výraznými předními zuby? Na základce češtinářka, na táboře slovenská zdravotnice, měl bych se sebou něco dělat, nebo je to normál, že občas mírné vady dodávají krásu, tam kde by ji nikdo nečekal a nehledal?) Jenže pak nastává tradiční nešvar, vrství se na sebe příliš mnoho děje, zbytečné flashbacky, dlouhé flashbacky, flashbacky! Proč si korejští tvůrci myslí že diváci jsou tak natvrdlí a neustále je potřebují? Na každém díle by se ušetřilo pár minut, není zde nadbytek postav, nebo nedostatek napětí a akce, problém je, že seriálu občas dochází dech, dost dlouho se nic neděje, krátit, krátit, krátit minutáž. A mohl to být i přes různé klišé a korejské tradiční vycpávky supr seriál ze čtyři hvězdy. Takhle sledujete závodního koně, který má našláplnuto na první místo, pak druhé, pak nakonec doběhne s jazykem na zemi třetí. A to jen proto, že nejen hlavní herci se dost snažili, ale i ti ve vedlejších rolích. Mírné zklamání převažuje, tohle mohlo být o třídu lepší, stačilo docela málo. ()

Tyckin

všechny recenze uživatele

Já tady radši nebudu hodnotit protože jsem to zabalil po 3 dílech. Jak se mi So Ji-sub jinde líbil, tady byl děsně toporný. Ono vůbec herecké výkony mi přišly průměrné až podrůměrné, úplně nejhorší byla ta krasotinka, ta jen odříkávala text. No a pokud jde o tu "opravu" obličeje, tak to ponechávám bez komentáře... ()

Reklama

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Prvotně mě seriál zaujal vysokým hodnocením, tématem (počítačová trestná činnost) a Lee Yeon-Hee. Lee Yeon-Hee nezklamala očekávání, ale mohla mít trochu víc co hrát (možná jí role policistky sedne méně, než romantika). Víc prostoru dostal So Ji-Sub, kterého jsem viděl zatím jen v Masters Sun a který i zde byl zajímavý (on je zajímavý typ obecně). Nejvíc se mi asi líbil Kwak Do-Won v roli vyšetřovatele s přezdívkou Crazy Cow. Mírný SPOILER !!! Hlavního hrdinu upřímně a bez skrývání nenávidí a udělá maximum, aby odkryl tajemství a dotyčného usvědčil. Nicméně v průběhu seriálu přechází z opatrné spolupráce až k bližší spolupráci a tento přerod se mi líbil. Upřímně jsem mu na konci přál přítelkyni ("pečená brambora"). Konec SPOILERU. I postava této "pečené brambory" byla příjemná. V zásadě nikdo nehrál zle. Co se vývoje seriálu týče, nepatřím mezi ty, co by si uvědomovali v polovině nějakou zásadní změnu. Ano, změnil se charakter děje. Nicméně jsem zvyklý na asijskou pomalost a že by flashbacků mohlo být méně, mě napadlo až u osmnácté epizody. Na poli žánru "počítačová krimi" se určitě nejedná o vrchol (neporovnatelné například s Bloody Monday), ale slušné a koukatelné. ■ Že by šlo zničenou tvář tak přesně a charizmaticky znova zrekonstruovat, nevěřím, ale není to podstatné :). ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Po vynikajícím začátku, kdy si říkáte, že se možná díváte na nejlepší korejský seriál v tomhle žánru, přichází bohužel několik nudných dílů, které jsou prakticky o ničem. Naštěstí to ke konci scénáristé zase napraví a překvapí diváka velkým koncem, díky kterému jim ten nemastný neslaný prostředek jakž takž odpustíte. Herecky je to podle mě zvládnuté také hodně dobře a soundtrack posílá seriál minimálně o stupeň výš. Trošku slabší 4* ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Ze začátku to bylo těžce peckoidní. Nejenom pro děj (miluju cvakání klávesnice ;^) ), ale i pro soundtrack, který si vypůjčil Fantoma Opery, který patří do mé topky a tady sedl jako p*del na nočník. Jenže pak seriál nějak ztratil na pár dílů dech a mně začal připadat jako tuctovka. Jenže trojice So Ji-sub, Uhm Ki-joon (ti jeho uhlazení a navenek laskaví záporáci jsou bezkonkurenční) a Kwak Do-won, byla tak skvělá, že mě do svého děje zase vtáhla. A to finále! Tak nějak už bývám připravená na to, že ho Korejci zkazí, ale tady snad ani nemohlo být lepší. Odhalení ke kterému došlo a jeho vyústění opět podbarvené Fantomem mi způsobilo zimomriavky a bez debaty to byla nejsilnější scéna z celého seriálu, která rozhodla o mém hodnocení. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama