sako44

L. de Funesovi bych snad uvěřil, i kdyby se stal americkým prezidentem. Dívat se na něj, jak ochutnává jídla po všech restaurací, to je zážitek na opravdu pěkne dlouho. A ty jeho grymasy. Ty tomu teprve dávají správné koření. Kam se na Funese hrabe Pohlreich. ()

StarFsh

Päť * za to, že umelohmotné sračky z hypermaketov už dávno jeme. Geneticky modifikované rastliny a zvieratá.... Umelé farbivá a konzervanty.... V každej blbej tyčinke aspoň dve E-čka... Toto nie je Sci-Fi. Toto je realita. ()

PORTER44

Opět jedna z legendárních komedií z L.d.Funesem tentokrát jako gurmán a labužník přes jídlo.Některé scény opět nezapomenutelné a velmi vtipné.Není co dodat pravá komedie jak má být. ()

splaty

Nemůžu si pomoct, ale na tenhle film si vždycky vzpomenu, když vidím pokroky naší vědy, kterak je možné vyrobit potraviny bez potravin. Bronzované kuřata, hlávkové saláty, kravata čouhající z konzervy. Copak si můžeme být jisti tím co jíme? Myslím, že když se tento film točil, jistě nikoho nenapadlo, že se továrna na jídlo stane skutečností. https://www.youtube.com/watch?v=JqKsX71YlYg. 80% ()

MrEddie

Je mi líto ale tento film patří k těm slabším s Funésem. Cirkus je tam spíše problémem než obohacením filmu. Funés není tak cholerický jak ho známe z jiných lepších filmů. Místa mi trochu nudné a trapné (výměna kufrů v hotelu). Takže celkově dvě a půl hvězdičky. ()

prasecak_cz

Další skvělý film od Clauda Zidi, tentokráte z prostředí gastronomie. Louis de Funès zde skvěle ztvárňuje roli gastro-kritika, který bojuje proti "pseudogastronomii" a proradnému Tricateli - výrobci polotovarů. Co si divák odnáší? - zábavu a s nadhledem "poučení" (tradiční kuchyně je lepší než nějaké rychlostravování, problém "současné" gastronomie). Inteligentní komedie s De Funesem, doporučuji! ()

OtokPag

Gastronomie na úrovni i "umělý žrádlo", obojí už máme i v ČR. Jen to není taková sranda, jako s panem Filipovským, šmarjá co to píšu, s panem Funèsem :)) ()

LucillaK

Jedna z mých "filmových srdečních záležitostí". Ten film znám už od dětství, scénář pevně zafixovaný v hlavě :) Že by měl někdy hrozit konec Duchemina? Mistra světové gastronomie? Ani náhodou! Na to vsadím Jumba a kapesní hodinky v dezertu, že se to nemůže stát! Mimochodem asi nemusím zmiňovat ty jeho geniální nápady a převleky a vůbec všechny scény, jídlo, všechno :))..."Kde tu máte toalety, please?" "Na konci chodby vlevo. Řiďte se podle much!" ()

mistr97

Další film, ve kterém Louis de Funes exceluje. Hraní s takovým zápalem a vervou se opravdu jen tak nevidí. Děj je krásně jednoduchý, což vůbec nevadí. Naopak. Hlavním cílem filmu je pobavit a to se mu daří skvěle. Mrzí mě akorát herecké obsazení Ducheminova syna, Coluche se mi do té role nějak nehodí. Naštěstí ale i tady platí: Funes – zábava zaručena. ()

andy60

Nevím, jak jsem se tomu mohl kdysi smát. vše stojí na herectví mistra Funese, vše ostatní nestojí za řeč. Ona celá ta zápletka s nějakými plastovými náhražkami stravy je víc, než přitažená za vlasy a nelze ji snad ani brát vážně, natož se tomu smát. A Funesův syn s tím svým cirkusem byl taky úplně mimo mísu. ()

Mac._

Můj nejoblíbeněší Funès. Skvělý Coluche. Fantastický Guiomar. Roztomilá Ann Zacharias. A to vše excelentně spojil Claude Zidi, mistr nad mistry. Kdo by si pomyslel, že za několik desetiletí se vize pana Tricatela splní, téměř do puntíku ;) -Kde toalette, plís? -Na konci chodby vlevo, řiďte se podle much! ()

InsulinBoy

Klasický francouzský film obsahující svérázný francouzskou humor v kombinaci s hvězdným Louis de Funèm dělá nezapomenutelný bod ve francouzské kinematografii. Bohužel i tento film má svoje chyby, a to zejména jeho zmatečnost. Jednou Funès v převlečení sedí v restauraci a ochutnává chody, a po střihu najednou jede v limuzíně na jeho zahradu. To ovšem nic nemění na tom, že se jedná o skvělý film, který mě bavil do poslední minuty! ()